Test přesnosti palubního počítače a dojezdu

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Test přesnosti palubního počítače a dojezdu

Příspěvek od beavis » 28 pro 2009, 08:31

milosh píše:Jen tak mimo tema, nechapu lidi co vzdy nedaj plnou a jedou 3x tydne k pumpe natankovat za 2 kila (nekdy i min) :shock:

prece kdyz cim vic mam v nadrzi tim mene casto se na benzinku musim vracet ne? a tim ze natankuju za par stovek mi nejak nepomuze :roll:
Ja osobne tankuju po kazdy plnou az po hrdlo ;) Ale kdyz pises o lidech, kteri jezdi tankovat vickrat, tak proc tak cini je urcite kvuli tomu ze kdyby meli na plnou a tudiz ji i natankovali, tak i nadrz rychle vyjezdi, protoze prece jen pohled na ukazatel stavu paliva v te krasne pozici plne nadrze prece jen svadi jezdit, jezdit, jezdit,....... Je to asi to samy jako kdyz nekdo obdrzi velkou castku penez aniz by s ni umel spravne nalozit lol:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Reklama
 

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Test přesnosti palubního počítače a dojezdu

Příspěvek od x-father » 28 pro 2009, 10:12

JJ :-)

Pak vznikaj hlasky tipu: blikalo me ziznive oko, natankoval sem za 2 kila a neukazuje me to spravne dojezd :-(

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Test přesnosti palubního počítače a dojezdu

Příspěvek od Oton » 28 pro 2009, 14:37

Taky tankuju plnou jenobčas za dvě stovky!Ale kolega mi říkal ,že když má plnou tak ho to láká tomu šlapat!Kdežto když má člověk v nádrži pár litru,tak má tendenci jet ekonomičtěji!

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Test přesnosti palubního počítače a dojezdu

Příspěvek od x-father » 05 led 2010, 15:30

Oton píše:Taky tankuju plnou jenobčas za dvě stovky!Ale kolega mi říkal ,že když má plnou tak ho to láká tomu šlapat!Kdežto když má člověk v nádrži pár litru,tak má tendenci jet ekonomičtěji!
Ted sem nekde cet, ze toto neni v zime hlavne u dieslu dobre. Cim castejc oteviras nadrz a cim mene je tam paliva, tak tim vice se tam dostane vlhkosti se vzduchem, ktera pak vysrazi na vodu...

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Test přesnosti palubního počítače a dojezdu

Příspěvek od Kesi » 06 led 2010, 13:56

To platí všeobecne takže aj pre benzínové motory ;)
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
firewind
Příspěvky: 74
Registrován: 09 říj 2012, 10:58
Bydliště: Olomouc

Re: Test přesnosti palubního počítače a dojezdu

Příspěvek od firewind » 21 led 2013, 13:03

Cus co tak ctu tak tez zkusim dat do plna a uvidime co vyplodi muj pp:)).tnkuju pokazde za 1000kc do toho crbnu tak decku M2T co mi doporucil znami a jedu:)

Odpovědět