Jak sundat napisy na zadnich dverich

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od Gord » 06 pro 2009, 12:18

jo tací jsou nejlepší :) sice mám 1,4 ale naftaky na rozjezdu z krizovatky většinou pokořím :)
už není

Reklama
 

Uživatelský avatar
lopuch
Příspěvky: 243
Registrován: 30 kvě 2008, 12:27

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od lopuch » 15 pro 2009, 21:43

To je spis o praci s plynem a vaze.
1.4 benzin cca 90koni - rozsah otacek 2500 - 5500
1.9TDI 110koni, ale + 80kg - rozsah otacek 1500 - 3800
Sila je spis v dynamickem zrychleni 60 - 90km/h. Tam si troufnu rict, ze budes pomalejsi A 80 - 120? :(
ASTRA H caravan 1.7CDTI

Oblíbené: http://www.skiparkcervenavoda.cz, http://www.snehoveradlice.eu, http://www.usporanafty.cz

Filda
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2008, 08:42
Bydliště: Olomouc

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od Filda » 11 led 2010, 15:00

Všimli jste si toho? Toto forum je velmi tolerantní, co se týče motorizací a zdvihových objemů. Mám zkušenosti s jinými značkami automobilů a jejich fóry, ale tohle je díky bohu vyjímka. Je to sice OT a snad nedostanu ban, ale DÍKY VÁM ZA TO :-)

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od emvee » 11 led 2010, 15:41

Filda píše:Všimli jste si toho? Toto forum je velmi tolerantní, co se týče motorizací a zdvihových objemů. Mám zkušenosti s jinými značkami automobilů a jejich fóry, ale tohle je díky bohu vyjímka. Je to sice OT a snad nedostanu ban, ale DÍKY VÁM ZA TO :-)
já myslím, že je to hlavně tím, že astru si nikdo nekupuje jako nástavec na pin*oura (Tereza promine :mrgreen: ), ale jako normální auto který dobře poslouží tomu, k čemu je určený 8-)
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od Kesi » 11 led 2010, 21:37

Filda píše:Všimli jste si toho? Toto forum je velmi tolerantní, co se týče motorizací a zdvihových objemů. Mám zkušenosti s jinými značkami automobilů a jejich fóry, ale tohle je díky bohu vyjímka. Je to sice OT a snad nedostanu ban, ale DÍKY VÁM ZA TO :-)
Krabice na motore máme skoro rovnaké asi 5 veľkostí :D
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
tlumex
Příspěvky: 299
Registrován: 20 pro 2009, 21:15
Bydliště: u Českých Budějovic

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od tlumex » 01 úno 2010, 18:08

díky za radu všem, zrovna jsem přemýšlel nedávno jak sundám ten nápis Auto Staiger vzadu na liště

takže struna,nit a technickej benzín, paráda
Astra Caravan Enjoy 1.7 CDTi , 74 kW , Z17DTH

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od milosh » 19 kvě 2010, 08:23

Kazdopadne nechapu vyznam davat oznaceni motorizace na zadek auta, majitel vi jaky ma motor a ostatnim to muze byt jedno ne? Nektere automobilky to tam nemaji vubec a urcite s tim vlastni te ktere znacky problem nema :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od Gord » 19 kvě 2010, 11:29

Včera jsem viděl na staré Fabii 2.5 TDI :)
už není

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od Westler » 19 kvě 2010, 12:55

milosh píše:Miku to se mi stalo vcera kdyz jsem predjizdel nakyho focuse a myslel si chudak ze me da no par koni mu chybelo, dedek, hlavne ze po meste jel 40 ale mimo mesto by jel o kilo vic, nechapu podobny tragedy.
Neco podobnyho se mi deje celkem casto, ale z druhe strany nez pises. Po meste striktne dodrzuju 50, navic tohle bylo v miste kde casto meri. Typek f Oktavce f TeDeIcku f metle na hlinach nalepenej za mnou (volna siroka silnice, ale znacka konec obce je jeste asi 200m dale). Tak nez se odhodlal predjizdet (mimo jine pres pnou caru), tak jsme dojeli k znacce konec obce a ja to prislapl, pak se typek divil kdyz jsem mu zacal za mestem ujizdet...

Tudiz zaver je ten, ze nechapu ty co strasne chavataji po meste, kdyz za mestem se plouzi :roll:
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od milosh » 19 kvě 2010, 13:56

No ja mam velkou zkusenost s exotama co jezdi po meste 40 a to proste predjet musis a v tu chvili on ti taky prida abys ho proste predjet nemohl, to by se z toho jeden posr...

Rano vozim dceru do skolky pres cely mesto a kdyz potkam v pul 7 podobnyho ptaka tak to se moje zavodnicka noha pekne probudi :lol:

Dnes me na 50 predjela skoda105 div mu nekoukala noha z tech rezatejch dveri ale frcel co to slo minimalne 70 :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět