Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
colli
Příspěvky: 637
Registrován: 03 lis 2010, 20:42

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od colli » 01 led 2013, 21:45

V paneláku jsem vyrůstal.5 patro pod střechou.Bez zateplení v létě vražda v noci větraky,klima atd.aby jsi se vůbec vyspal.Po cca 8 letech přišla komplet rekonstrukce zateplení domu + střecha.Na boky 140 mm polystyren.Na střechu tuším 100 mm polystyrenu.Po zateplení uplně v pohodě jak v létě tak v zimě nemuselo se ani topit.Takže jestli bude dům kompletně zateplen neměl bys mít obavy. Spíš se informuj jak tlustym polystyrenem je střecha zateplena a jak je na tom hydroizolace.Pak se ani zatékáni obávat nemusíš.
BLACK GTC Irmscher Grill//Remus Exhaust

www.izoperfekta.cz Hydroizolace střech,jezírek..atd..

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 01 led 2013, 22:30

beavis píše:Tak to tu procitam a tady je muj nazor jakoz to cloveka, kterej bydli celej zivot v rodinym dome. Pro me neni nic horsiho, nez kdyz musim jet k nekomu do bytovky :( Prostory v bytovce na me pusobi neskutecne sklicujicim pocitem. A nezachrani to ani velikost 10+1kk :mrgreen: Proste se tam necitim dobre a kdybych mel jit bydlet do bytovky, tak snad radsi zvolim podmosti u nas pres Ohri :mrgreen: Bohuzel je jasny, ze to min. pro mlady je jedina sance jak si najit bydleni. A neznam snad nikoho v okoli kdo by z bytovky nejradsi neutekl. Tedy kdyby mel kam jit. Neverim argumentum, ze v bytovce je levnejsi bydleni, nizsi naklady na topeni apod. V bytovce je jednodussi bydleni, to ano. Clovek se nemusi o nic starat, byt je nenarocny na udrzbu,..... to je asi tak podle me jediny ;) U rodinneho domu vetsinou plati pravy opak. Nastesti v dnesni dobe nizkych urokovych sazeb u hypotek a u vselijakych bankovnich pujcek neni porizeni domu nebo jeho rekonstrukce nicim nedosazitelnym. Takze otazkou uz je jake ma kdo v zivote priority, jaky komu vyhovuje styl bydleni apod. A ted do me...... :mrgreen:
Diskuse je o panelakovym byte ale co uz, Jardo barak jsi urcite sam nekupoval, a i kdyby stalo oboji stejne jako ze nestoji ja radsi byt ve meste nez barak na vesnici, i kdyz Bohusovice nad Ohri nejsou vesnice jak mi vzdy tvrdi kolega co tam bydli, protoze tam mate kino a stavi tam rychlik :mrgreen: 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od beavis » 01 led 2013, 23:25

Mildo ty bejku, neni vesnice jako vesnice ;) Dneska je auto nutnost jak ve meste, tak na vesnici. Takze treba u me mam klid temer venkova ale dostupnost mesta v podstate jako ty. 5 km a sem v Litaku. To sice neni Usti, votom zadna, ale i tak nejsem zadnej vesnickej outsider :D A socka k nam jezdit hooodne casto. Obcas s ni i jedu :mrgreen:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 01 led 2013, 23:47

Já kdybych bydlel někde v centru města, tak si auto ani nekupuju ;)

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Oťas » 02 led 2013, 01:23

:o :o :o
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od kulisek91 » 02 led 2013, 09:57

power2 píše:Já kdybych bydlel někde v centru města, tak si auto ani nekupuju ;)
ty máš auto jenom na ježdění po městě?

já osobně ani nevím co bych bez auta dělal :D je to jak můj druhej domov
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 04 led 2013, 19:37

http://www.auto.cz/madarsky-trh-roce-20 ... utem-72186

Důkaz, že nepatří do starého železa 8-)

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 04 led 2013, 19:41

kulisek91 píše: ty máš auto jenom na ježdění po městě? já osobně ani nevím co bych bez auta dělal :D je to jak můj druhej domov
Právě, že s tím ve městě nejezdím skoro vůbec, nemá to ani cenu za ten propálenej benzín

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 04 led 2013, 19:56

Nerez píše:http://www.auto.cz/madarsky-trh-roce-20 ... utem-72186

Důkaz, že nepatří do starého železa 8-)
Dik za tip, uz je to na webu :) https://www.opel-astra-h.cz/madarsky-tr ... sim-autem/
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 05 led 2013, 18:42

Maďarská Policie údajně nakoupila 1500 Classiců. Joo, kež by se naše chovala stejně :mrgreen:

Odpovědět