Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Frydex » 25 pro 2012, 22:21

Obrázek

A tak to uděláš s kdejaký smajlem či obrázkem... konkrétně tyhle smajly sem si tam pověsil já, někde z webu.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Kneblis
Příspěvky: 111
Registrován: 18 dub 2012, 10:58
Bydliště: Žatec

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Kneblis » 25 pro 2012, 22:26

I přes poměrně vysokou cenu u mě vítězí nový Mercedes A. Mercedes v poslední době dělá nádherná auta se srdcem i duší o čem se to, ale již nedá říct je Audi, za kterou jsem se jako puberták ohlížel a ted už po ní ani můj pes neštěkne.
[url=http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=38&t=4853]

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 31 pro 2012, 11:06

Máte někdo zkušenosti s bydlením v panelovém domě v posledním patře, tzn. pod střechou? Střecha má být sice nově zateplená, ale jde mi o to, aby tam v zimě neunikalo teplo a v létě aby tam nebylo vedro na zdechnutí. Popř. nějaké výhody a nevýhody. Dík

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od kulisek91 » 31 pro 2012, 11:11

tak samozřejmě pokud to dělá kvalitní firma tak by se to co ty píšeš stávat nemělo :) pokud ale bude nějaký problém tak tak je někde něco špatně a tudíž bych hned šel za majitelem vchodu nebo baráku. Výhody to má asi tak že ti nedupou sousedi nad hlavou a nevýhoda to že pokud tam není výtah všechno tahat až nahoru by se mi nechtělo :D
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 31 pro 2012, 11:14

Výtah tam je nový, navíc byt je částečně vybavený(linka na míru, některé spotřebiče) takže spousta těžkých věcí se stěhovat nemusí. Jen mě zajímaly výhody a nevýhody takto umístěného bytu :)
Naposledy upravil(a) Nerez dne 31 pro 2012, 12:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od kulisek91 » 31 pro 2012, 11:27

znám dost lidí co chtělí bydlet jenom nahoře pokud bydlí v paneláku :) takže některé výhody to asi má ale nikdy jsem se jich neptal :D já raději přízemí ať to nemám z hospody tak vysoko když tu nemáme výtah :D
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od oblhut » 31 pro 2012, 12:17

Já Ti můžu říct vlastní zkušenost sice ne z paneláku ale z baráku.Bydlíme takto už 12 let v podkroví a i když máme kvalitně zatepleno,tak v létě když dojdou takový ty úmorný vedra,je tady na zdechnutí.Musíš brzo ráno vyvětrat,zavřít,zatemnit a neotvírat :D V zimě úplně v pohodě.V paneláku jsem vyrostl v 5.patře ze sedmi a vím,že si lidi stěžovali hlavně na zatékání,pokud je dům po rekonstrukci,pak musí být udělaná kvalitně a víš,jak to s tou kvalitou dnes je.Takže při pořizování takovýho bytu bych byl opatrný ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 31 pro 2012, 12:57

Dík za rady. Ještě jsem se na něj nebyl podívat, takže ještě nevím, jak je to tam řešeno. Zatím jen zjištuju pro a proti ;)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 31 pro 2012, 13:28

Bydlime v 7.p. pod strechou uz skoro 10 let, pri prodeji pani zamlcela ze tam "trosku zateka", stehovali jsme se v lete a jak jsou ty privalovy deste z vedra tak v kuchyni nam to teklo ze strechy po zdi kolem oken jako bys tam lil vodu kbelikem. Samozrejme jsme meli uz vymalovano takze nam ale alespon bytak proplatil barvy a na puvodni majitelce jsem si nic nevzal.
Je to jako kdyz kupujes ojete auto, chce to proste vse poradne zkontrolovat.

Jinak ad leto a zima, mame barak zatepleny, balkon zaskleny, okna plastova cca 5 let. Strecha je nove udelana ale kdyz jsou ty vedra tak 26-27C tam proste v obyvaku je (jizni strana). Proste to nechce moc vetrat pres den, jen v noci. Ale teploty nad 30C u nas moc casto nejsou takze to bych bral jako jedinou nevyhodu, ale ja mam teplo rad, rozhodne vic nez zimu takze krome toho ze se moc dobre neda spat je to v pohode. V zime jsem naopak rad kdyz prijedem napr. od znamych co maji barak a protoze to moc stoji radsi se topi minimalne, my mame doma 23C v celem byte (4+1) a chodime v ponozkach, backory netreba ;)

Napr. manzelky teta bydli v bytovce a je to znat ze to je barak o 30let starsi nez nas panelacek (postaven v roce 1984), nekomu samozrejme bydleni v tomto typu bytu nemusi vyhovovat ale pro nas je priorita skola, skolky, dostupnost obchodu, lekarny i mhd a to vse v okoli mame takze se to da. V baraku jsem vyrost takze srovnani dum/panelak mam. ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 31 pro 2012, 13:48

Dík za nazor. Samozřejmě všechno zkontroluju, jediny z čeho mam strach je fakt to zatekani a vedra. Ale v domě u rodiču mi do pokoje svítí slunce téměř celej den, takže v létě jsem tam měl i 28. Na to jsem zvyklej. Taky mám raději teplo než zimu, přítelkyně je na tom ještě hůř, kde ja chodim v tričku tak ona ma mikinu :)
Osobně radši budu mít pěknej byt v panelu, než starší domek v horším stavu s vysokým provozem nebo horší byt v cihle.

Odpovědět