Lícování předních světel s karoserií

Co nenajdete na fóru v sekcích Astra H, pravděpodobně to bude zde.
pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lícování předních světel s karoserií

Příspěvek od pueblo » 22 led 2013, 20:37

Taky jsem si všimnul, že to není úúúúúplně ono, ale jak říká Oto, moc mě to netrápí, umím s tím žít ;)

Reklama
 

Josef
Příspěvky: 13
Registrován: 04 led 2013, 22:06
Bydliště: Kopřivnice

Re: Lícování předních světel s karoserií

Příspěvek od Josef » 24 led 2013, 13:55

Tak jsem se světly trochu zabojoval a myslím, že je to lepší ;) , ještě poprosím Kulíška aby dodal foto.
Zafira B, 1.8, 103 kW, Enjoy

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: Lícování předních světel s karoserií

Příspěvek od kulisek91 » 24 led 2013, 14:19

za mě musím říct slušná práce ;) tady jsou fotky. Jinak myslím že by se sem šiknul návod jak jsi toho docílil. Možná se pak na to někteří taky vrhnou
Přílohy
uz se na to da aspon trochu divat.jpg
trochu lepsi prava strana.JPG
trochu lepsi leva strana.JPG
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
Skrolant
Příspěvky: 523
Registrován: 27 pro 2011, 09:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Lícování předních světel s karoserií

Příspěvek od Skrolant » 24 led 2013, 15:45

Jste šikulové, děláte mi radost 8-) 8-) 8-) 8-)
Only Flying Is More Beautiful, Pure Passion - OPC
ZAFIRA B OPC - Modrý deník

Josef
Příspěvky: 13
Registrován: 04 led 2013, 22:06
Bydliště: Kopřivnice

Re: Lícování předních světel s karoserií

Příspěvek od Josef » 24 led 2013, 16:44

Měl jsem štěstí 8-) . Světla ve výřezu blatníků celkem seděla, jak zapuštění tak mezera mezi světlem a blatníkem. Jen lezly ty ostré rohy z nárazníku. Tak nárazník nemusel dolů ;) .
Povolil jsem šetihranné šrouby malým gola klíčem osmičkou co drží úchyt světla a hned vedle co drží úchyt nárazníku a "ocásek" nárazníku (mezi maskou a světlem) vysunul ven protože byl utopený vůči kapotě ,(tím se nárazník částečně vysunul ven i pod světlem) a zatlačil světlo dovnitř. Šrouby je třeba dotahovat s citem! Přece jen drží pouhé plasty.
Je třeba dávat pozor na lícování kapoty, ať při zavírání nerozbije plexisklo světla. Kapota stejně chtěla trochu nahoru, tak jsem ji otáčením gumových dorazů našteloval podle blatníků a nakonec seřídil zámek kapoty nastavením délky trnu s pružinou (povolit kontramatku klíčem 41, otáčet trnem dle potřeby délky a dotáhnout kontramatku).
Jak říkal Skrolant, světla úplně vůči nárazníku nesedí, u mě zaoblení spodní linie světla úplně nekopíruje tvar nárazníku.
Ještě nechám seřídit světla, ať mi auto "nešvidrá" a už to nechám tak.
Hlavně nepoužívat násilí :!: , je to jen plast :!: .

PS. Kulíšku díky za dodání fotek.
Zafira B, 1.8, 103 kW, Enjoy

Odpovědět