Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od kulisek91 » 29 bře 2013, 18:02

já koupil čínu na aukru za 1500 a na takové to domácí žvíkání stačí bohatě :) slot na paměťovku (až 32GB) adroid 4,wifi,7" :) do práce na filmy mi to bohatě stačí :D
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Reklama
 

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od hombre_71 » 29 bře 2013, 19:20

Nerez píše:Od Samsungu nic nebrat :evil:
Proč ? Já za 2,5 litru koupil multimediální přehrávač s androidem, gps, foťákem, wifi v podstatě luxusní mobil jen bez možnosti volat :-) a super zařízení za ty peníze !
Přílohy
galaxy player.jpg

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 29 bře 2013, 19:22

Proč nic nebrat od Samsungu? Samsung vyrábí od procesorů, pamětí, LCD atd. po konečný výrobky a celkem kvalitně. Že si koupíš jinou značku, Samsung to bude nejspíš obsahovat taky. Jestli si koupil a natrefil na vadnej kus, tak to se stává u všech značek. Ale zatracovat kvůli tomu výrobce celkově je nesmysl.

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Pepino_GH » 29 bře 2013, 19:48

hombre - mrkni na GoClever, znám dva uživatele a oba spokojení. Oba mají typ 76 s GPS a vestavěným DVB-T tunerem. Cena nyní 2790,-. vyrábí více typů s různou výbavou..
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
Radoš92
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: 18 led 2009, 17:55
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Radoš92 » 29 bře 2013, 19:52

Mám Prestigio 7100 3G. Zrovna z něj píšu. Suoer, jsme moc spokojen. Skoro jako Samsunh galaxy tab II, akorát cena je nižší. 7000 stojí můj s 3G a kolem 5000 bez 3G.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER

Předchozí: Opel Astra G 1.8|X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi|Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC|Z20LET
Předchozí: Opel Astra G 2.0 Di|X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4|Z14XE

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 29 bře 2013, 19:56

Já to napíšu takhle. Já jsem měl dva mobily od Samsungu(oba outdorové), nic high tech a oba na několikrát na reklamaci, otec taky reklamace, přítelkyně(dotykáč) taky reklamace a spousta známých to samé. Kolega měl telku Samsunga, po třech letech bylo po ní. Nepíšu nic nepodloženýho, ale téhle značce už z principu nevěřím. Hodně mě zklamala...

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od nedy666 » 29 bře 2013, 20:15

v celku vidam v okoli tablety google nexus od asusu a jsou celkem slusny i s ruznou vybavou mrkni i na to hombre :) samsung nevim nemam od nej nic, v okoli me toho maji plno. celkem verim znacce sony, je fakt ze se ted probudili ale delaji dobre vyrobky. Krom toho nic neomlouvam obcas se kadzemu vyrobci neco nepovede a treba je to zrovna spatnej kousek.
jsem zatim spokojen kord kdyz to funkuje jak ma;)
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 29 bře 2013, 20:34

Ono taky záleží, od koho byla ta vadná komponenta, co v zařízení odešla. Jak sem psal, v zařízeních různých výrobců najdeš stejný součástky, protože je nákladný vyvíjet svoje součástky, když už existujou. Ještě by museli platit za patenty a to se nevyplatí. Viz. ikdyž si koupíš od Apple jejich ajfouna, tak z druhé strany krytu máš Foxconn, na základní desce několikrát Samsung, na display LG... Další příklad firma Foxconn (proslavila se padajícíma číňanama ze střechy) nevyrábí koncový výrobky pod svou značkou, ale vyrábí pro všechny výrobce různý plastíky, kryty, chladiče, konektory, popřípadě kompletuje zařízení... Oni to prodají dál a třeba je to i jejich vina, proč danou věc reklamuješ, že udělali zmetek.
Když si zjistíš % poruchovosti výrobků různých výrobců, dojdeš na fakt, že jsou na tom všichni přední výrobci zhruba stejně. Jak dlouho myslíš, že dnešní elektronika vydrží? Všechno je dělaný tak, aby to vydrželo záruční dobu. Nekvalitní součástky, nekvalitní materiál. A pokud to vydrží aspoň ty 2 roky (oni to mají sakra dobře promyšlený), vydělají na tom obrovský peníze. Stejně si pak každej po záruce koupí modernější krámy, takže výrobci ani nemájí proč vyrábět elektroniku s velkou životností a kvalitou, když můžou mit za 2 roky další peníze. Toto platí obzvlášť u nižších modelů. Nedávno sem četl, jak některej výrobce tiskáren dával do řídícího programu chybu, která se zobrazila na LCD pár dní po záruce a tiskárna nešla použít. Oprava dražší, jak tiskárna. Tak je to ale úplně ze vším.

Já dělám v autorizovaným servisu pro jednoho předního výrobce elektroniky a takových věcí vidím každej den mraky.

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od corsaczek » 29 bře 2013, 20:50

Když se ti rozbije auto, tak taky nadáváš na dodavatele dílu, co se rozbil? Blbost... Koupíš Samsung, sere se, tak logicky nemáš rád Samsung a už si žádný nekoupíš.

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 29 bře 2013, 20:52

To jo, ale já sem napsal, proč je blbost nadávat na značku, co se blejská na předním krytu

Odpovědět