Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od BikerMarius » 21 bře 2013, 07:28

radoš auta jsou od toho viz pikčr ;)
tits and wheels.jpg
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

Reklama
 

Uživatelský avatar
hazmec
Příspěvky: 670
Registrován: 31 srp 2011, 11:37
Bydliště: Brno - Jih

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hazmec » 21 bře 2013, 07:40

Včera v předstihu jsem nechal vyměnit 2 steřelé letní gumy za ty Bridgestony od Otona, nová guma na rezervě + objednány nový přední stěrače ( neorigo ) - doufám že rok vydrží.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kW Z17DTH 2/2005 Elegance
http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=41&t=3557
OPCOM China Clon

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 21 bře 2013, 13:14

Marius: Však to mám v podpisu.. :D
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pueblo » 23 bře 2013, 13:52

pueblo píše:Tak se mi zřejmě vyskytla první závada. Naštěstí nic fatálního, ale jsem naštvanej hlavně sám na sebe. Proč? Pravděpodobně se mi odporoučel druhý snímač zprava u zadního PAS :( . Když jsem byl u Romana varoval mě, že je to tam špatně řešený, že se tam drží bordel a v zimě led, prostě to chce občas rozebrat a vyčistit. Říkal jsem si, že to udělám a nakonec jsem si nenašel čas :cry:
Teď mi trvale ukazuje vzdálenost 20cm. Na CIDu, resp. na obrazovce MKJ mi to neukazuje trojúhelníček s vykřičníkem, takže nejde o úplné selhání, snímač evidentně komunikuje, ale kecá ;)
Jak se oteplí, jdu na to, zatím poslouchám píííííííííííííííííííííííííííp a koukám na ostatní vzdálenosti.
Tak vás kamarádi pobavím - závada odstraněna :mrgreen:

Lehl jsme pod auto a všechno čistý, nikde žádný usazeniny, dráty OK. Přesto jsem všechny snímače vyndal a zkontroloval konektory. V žádném nebyl bordel ani voda. Dal jsem to všechno zpátky a stav se nezměnil, pořád druhý snímač zprava píííííííp.
A jak stojím za autem a koukám, přemejšlím co s tím, jestli opravdu objednat novej snímač, trkla mě do očí křivě nasazená krytka na kouli tažnýho. To nééé, to je blbost, říkal jsem si, ale pro zajímavost jsem ji narovnal a ejhle, PAS nepípal :oops: Pro jistotu jsem ji nasadil křivě na druhou stranu a ano, začal pípat druhej snímač zleva :D Závěr je tedy ten, že jsem se naučil rozborku a sborku zadních čidel a krytku, klobouček na tažným jsem narovnal a všechno funguje :oops: :oops:

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Oťas » 23 bře 2013, 14:02

:D :D :D :lol:
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od oblhut » 23 bře 2013, 14:25

Takže max.spokojenost Pavle,to je dobře,navíc ve Tvým případě není ani co dodat ke srovnání spotřeby 8-)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
Filipe
Příspěvky: 171
Registrován: 02 říj 2011, 17:48
Bydliště: Trnava sk

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Filipe » 23 bře 2013, 20:41

Dneska som menil so švagrom brzdy predok zadok komplet aj s kotúčmi a lanovodmi.
Narazili sme na problém že piest na zadnéj brzde sa musí zatláčať a ešte točit a na to je prípravok ktorý sme samozrejme nemali. Staré zadné platničky na nové kotúče sme nechceli dávať naspäť tak sme nemali inú možnosť ako vyrobit prípravok a podarilo sa. Prípravok funkciu splnil nadmieru.
PRÍPRAVOK MADE IN ČO DVOR DAL :D
Přílohy
V akcií a ešte starý kotúč!!!
V akcií a ešte starý kotúč!!!
Finálna podoba!!!
Finálna podoba!!!
OPEL Astra-H Caravan 1.9CDTI 88kw 16V sport

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od beavis » 23 bře 2013, 21:14

Dneska cestou ze Zitavy sem proste musel v tom mrazu zastavit a vomrknout to. Pro zenskou do mesta a tak na ty couracky kolem super 8-) V bazaci meli pekny Zafiry, ale uz ne za tak pekny ceny ;-)
Přílohy
IMAG1507.jpg
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od BikerMarius » 23 bře 2013, 21:20

Filipe píše:Dneska som menil so švagrom brzdy predok zadok komplet aj s kotúčmi a lanovodmi.
Narazili sme na problém že piest na zadnéj brzde sa musí zatláčať a ešte točit a na to je prípravok ktorý sme samozrejme nemali.... :D
Taky jsem dopadl podobně 8-) jen jsem šroubem zatlačoval a klíčem na povolování kotouče na flexi otáčel pístkem :geek:

BTW: Nevím jestli se to tu řešilo ale zadní brzdy na astry / zafiry se vyrábí v Jablonci n/N 8-) 8-)
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

Uživatelský avatar
Filipe
Příspěvky: 171
Registrován: 02 říj 2011, 17:48
Bydliště: Trnava sk

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Filipe » 23 bře 2013, 21:31

Zadné brzdy nás poriadne zdržali ale zas máme raritu ktorú len tak niekto nemá :D
OPEL Astra-H Caravan 1.9CDTI 88kw 16V sport

Odpovědět