Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 04 bře 2013, 22:36

Dneska jsem vezl kolegu do práce, jezdí v Chevrolet Aveo a rozplíval se nad vším co má moje astřička.. Centrál, palubní počítač, radio které podle něj vypadá jako když kurýr zadává 4 místný kod před tím než může nastartovat atd... :D A jinak jsem dneska umyl brzdy protože mě to nějak hůř brzdilo a člověk by se divil kolik špíny odtama odteklo ale jsou zase jak nový, sice rezavý ale brzdí jak zamlada.. samozřejmě sem to trošku ošmudlal i okolo.. ale na pořádný po-zimní uklid se chystám až bude teploučko ..

Reklama
 

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od x-father » 04 bře 2013, 22:46

Je pravda, ze v autorizaku si pri kazde pravidelne prohlidce uctuji cistic brzd.

Ja do toho trochu strikam vapkou, kdyz meju rucne a tece z toho hnus dost.

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Adriano2 » 05 bře 2013, 07:20

Tak ja som cez vikend bol v mycke na mytí podvozku a tak. Samozrejme som si nasiel novu oderku - odrany naraznik a zbytky cervenej farby takze tejto dobrej dusi dakujem. V jednom mieste je to zodrane az na plast. Dalej som objednal nove koberce aj s nasivkou WRC ;) . Uz nech je teplo a dam sa do toho interiera lebo je to ako chliev po zime :D
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

michalcrash
Příspěvky: 188
Registrován: 20 dub 2010, 18:45
Bydliště: Liberec

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od michalcrash » 05 bře 2013, 13:47

já si dneska byl nucen zapujcit baterii a tu svoji jsem odvezl na reklamaci,protože baterka bosch rok stará prostě v pr... měl jsem pujcenou 10 dní jinou baterii,starší,než je ta moje,žádnej problém,s minulou taky ne,jen s touhle:-( rozhodně v Autobados,kde byla koupená,pán v pohodě,zkoušel ji měřit nejakejma měřákama a tvrdil že je v pohodě,na což jsem mu řekl,že asi sotva je v pohodě,když jako jediná že tři baterek nenastartuje a to nejezdím krátké popojizdky...sepsali jsme reklamační protokol a pak mě sdělil,že 90 % procent těchhle reklamací jim Bosch vrátí,že je baterka ok,čímž mě fakt potesil:-( tak jsem mu řekl,že tuhle konkrétní baterii už do auta dávat opravdu nebudu,čili pokud ji Bosch vrátí s tím že je ok třeba v pondělí,tak já aniž bych ji dal do auta,jim ji odvezu hned v úterý.....tak jsem zvědavej:-) servisák říkal cosi o tzv. padání článku,takže uvidim:-) každopádně další příjemná volovina na reseni:-(
Opel Astra Caravan 1.3 CdTi

miky_5
Příspěvky: 656
Registrován: 26 úno 2011, 19:50
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od miky_5 » 05 bře 2013, 15:58

dnes vymene spatne zrkadlo.
cena 11eur vyhrievane, nevyhrievane 15eur, ze coze :o
kukal som jak puk
neberte zivot vazne aj tak z neho nevyviaznete zivy

astra 1.7cdti 74kw
kadett Gsi

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Midzi » 05 bře 2013, 20:23

tak si si dal nevyhrievane :|

Inac vcera mi prisiel balicek od Vojty a vyhrievacimi deckami. V stredu to poslal a v pondelok uz boli doma, takze dost rychlo. Uz len zohnat listu a montujem.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 05 bře 2013, 20:37

A jakou lištu budeš shánět ? máš docela netypickou..
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Midzi » 05 bře 2013, 20:42

no bud to bude 3+3 a + novy panel, alebo 2+2 vyhrev, central, sport(presne taku ako teraz riesil Filipek013). No to iba v pripade ak parkovacieho asistenta nejako urobim, aby nemusel mat tlacidlo. To tlacidlo je podla mna uplne zbytocne, kedze sa tak ci tak stale zapne po zaradeni spiatocky.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pueblo » 06 bře 2013, 08:49

Midzi píše:To tlacidlo je podla mna uplne zbytocne, kedze sa tak ci tak stale zapne po zaradeni spiatocky.
Je pravda, že pokud nemáš PAS i v předním nárazníku, je to tlačítko fakt zbytečný. Já mám čidla i vpředu, tak jsem si zvyknul to tlačítko používat, když parkuju čumákem ke zdi, tedy neřadím zpátečku a PAS se nezapne sám.

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Midzi » 06 bře 2013, 09:23

no v tvojom pripade ano, ale ja v predu nemam nic takze je mi na prd
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Odpovědět