Jak funguje 24h OPEL?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od corsaczek » 24 úno 2013, 15:00

Díky za reakce. Je to fakt o tom obmailovat pár salónů a vidělo by se, co z toho vypadne. Na akci 24h je teda evidentně zbytečný se upínat.

Reklama
 

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od oblhut » 24 úno 2013, 15:02

Přesně jak říkáš ;) a jestli to není tajný,co se pánovi honí v hlavě? :D
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od corsaczek » 24 úno 2013, 15:13

Více méně to co jsem napsal nahoře... Pořádný rodinný auto, pohodlný na dlouhý cesty. Děti už jsou větší, chceme cestovat. Tak přemýšlím po 2 ojetinách nad novým/předváděcím i s ohledem na opravdu výbornou dobu pokud jde o nákup auta. Nevěřím, že by to šlo výrazně levněji (kamarád prodejce Škodovek prodává i "za nákup", hlavně aby se točilo a byl servis...). No a když pohodlný rodinný, tak MPV, co ti budu povídat :mrgreen:
Jenže když na to pak koukám, tak - když Zafiru, tak diesel. Když diesel, tak 165 koní (minimální příplatek oproti slabším), a když už, tak tuhle výbavu, a tamtu, a tamtu taky, vždyť je to jen 5.000 Kč. Pak tam svítí "7" jako první číslo celkový ceny a to je naprosto mimo možnosti ale i rozum dávat za nejhorší investici v životě. Tak koukám i na Merivku... Ale koukám i na Tourana (drahej), Alteu (skvělý ceny, ale nelíbí se nám a je to fakt starej model), zkusím najet i na Renault atd. A velmi pravděpodobně to dopadne tak, že zůstaneme spokojenými majiteli Astry rv. 06 :mrgreen:

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od oblhut » 24 úno 2013, 15:23

Jo tak s tím ještě tohle a tamhle to Ti naprosto rozumím :D Zrovna tak s tím pořádným rodinným autem MPV :D Co se týká nejhorší investice,na to mám jiný názor,ale každý má nějaký,to je v pořádku ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od nedy666 » 24 úno 2013, 15:24

O Merivce jsme přemýšleli taky o tom Bčku, chtěla ho hlavně žena, tak jsme to prubhli vevnitř supr i ty dveře lepší, ale zklamal nas kufr, přijde mi že ten předchozí model byl větší, někde jsem četl že s tím starším někdo sjezdil půl evropy a měl tam i matrace na spaní, nechápu jak se do toho vešli. Ale přijde mi že meriva A je větší.
Proto u nás zvítězil Zafirouš a kufr máme taky plnej:)
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od corsaczek » 24 úno 2013, 15:29

oblhut píše:Jo tak s tím ještě tohle a tamhle to Ti naprosto rozumím :D Zrovna tak s tím pořádným rodinným autem MPV :D Co se týká nejhorší investice,na to mám jiný názor,ale každý má nějaký,to je v pořádku ;)
Nejhorší investice je myšleno čistě finančně. Já mam auta rád, rád řídím a je to pro mě relax. Takže takovou nejhorší investici dělám rád.

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od corsaczek » 24 úno 2013, 15:30

nedy666 píše:O Merivce jsme přemýšleli taky o tom Bčku, chtěla ho hlavně žena, tak jsme to prubhli vevnitř supr i ty dveře lepší, ale zklamal nas kufr, přijde mi že ten předchozí model byl větší, někde jsem četl že s tím starším někdo sjezdil půl evropy a měl tam i matrace na spaní, nechápu jak se do toho vešli. Ale přijde mi že meriva A je větší.
Proto u nás zvítězil Zafirouš a kufr máme taky plnej:)
Přesně, ten kufr je papírově i reálně menší než je teď v Astře. A to je malinko problém... Jinak je to auto krásný, 130 koní v dieselu a asi bych to zvládnul :mrgreen:

Georga
Příspěvky: 80
Registrován: 11 bře 2012, 14:12
Bydliště: Plzeň

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od Georga » 24 úno 2013, 23:29

Já jsem loni kupoval Astru na akci 24h. Kupoval jsem H Caravan. Ještě jsem to kombinoval s fleetovou slevou, neboť firma ve které pracuju občas koupí nějaké opely.
Sleva k tehdejšímu akčnímu ceníku se vyšplhala přes 30.000 Kč + střešní nosič, který byl zdarma po dobu akce Opel 24h. Ještě jsem měl možná štěstí, že zrovna přijel nějaký vedoucí, co objížděl servisy, a naťukal tam ještě další slevy, protože prodejce se už začínal kroutit :D.

Po skončení akce Opel 24h vyšel nový akční ceník, podle kterého vycházela ta moje sleva poloviční, ceny pak zůstaly zhruba stejné až do teď. Takže je možné, že něco podobného proběhne i letos.

Nicméně, já měl auto zadané do výroby (protože žádná skladovka v ČR neměla ten paket za 3600Kč s dešťovým senzorem). Opel obvykle na akci 24h připraví stovky skladových vozů s leckdy zajímavějšími cenami.
clasic III car. 1.6

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od corsaczek » 26 úno 2013, 23:34

Tak jen malý update. Včera jsem byl u Opla. Neodolatelná nabídka na Merivu, nejlepší motor diesel 130koní, výbava plná až na kůži. Ale jinak navi, couvací kamera, nosič kol a všechny tyhle pitomosti. A cena jen 450.000... Takže se v tý akci dají najít fakt super nabídky. Jenže, nejlevnější Zafira Tourer je za 550 tisíc - 110 koní diesel. Je to auto do výroby. A jsme u toho, musím s pravdou ven. Vypadá to, že opustím Oplí rodinu a bude to VW. Touran, Comfort edition, nic mu nechybí, 1.6 TDI s mini spotřebou a dobrým výkonem (vlastní zkušenost). O 50.000 levnější než Zafira, a jistě po 5ti letech o 50.000 lépe prodejnější. Mě se líbí víc Zafira, ženušce Touran, ale zvykám si. Auto je to praktičtější, takový přehledný, fakt je, že zvlášť uvnitř se mi Zafira líbí na papíře, ale v reálu je trochu přepíčená, zvlášť ve srovnání s jednoduchou Astrou... Takže výsledek asi bude viz příloha. S Touranem mi asi v sekci "Vaše Zafiry" nenecháte, ale určitě Vám dám vědět, jestli jsem opustil po 4 autech Opel a dám se do někým tak nenáviděného koncernu.
Přílohy
Screen Shot 2013-02-26 at 11.09.53 PM.png

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Jak funguje 24h OPEL?

Příspěvek od milosh » 27 úno 2013, 07:07

I ty brute, vzdyt jsi hacko kombika nemel snad ani 2 roky ne? Ale co uz asi u tech novych aut skoncime vsichni, i kdyz to jsou vyhozene penize nevim zda bych si v soucasnem stavu ojetin jak v CR a pri cenach v DE jeste koupil neco jeteho.

Ja bych osobne VW nekoupil protoze u nas ve me meste by vydrzelo tak maximalne tyden na parkovisti :twisted:

Tak at slouzi, jen pro info pokud to neni tajny vybava + cena byla kolik? Klido do SZ.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět