Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Uživatelský avatar
kratinoska
Příspěvky: 6
Registrován: 21 črc 2009, 15:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od kratinoska » 22 zář 2009, 08:57

milosh píše:Mam dotaz, pokud budu mit jiz druhe auto v rodine, muzu nejak prevest bonusy nebo platim vse bez bonusu? Budu mit na sebe napsane 2 auta
mel jsem stary pojisteny u pojistovny Uniqa a pak si koupil novy a nechali me bonusy i na novy, s tim ze stary "brzo" prodam. stary uz je pryc. takze to jde, otazkou je jestli to jde paralelne na furt nebo to je vazne jen na kratce se prekryvajici dobu... ?!
Astra H Caravan Essentia 1.6/85kW

Reklama
 

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od vojta » 22 zář 2009, 10:28

no tak koupit si auto za 300 nebo 400tis a pak šetřit na havárce, to chce odvahu...myslim že ta tisícovka měsíčně za tu jistotu stojí, až ti někdo najede u krámu do auta a ujede a v servisu na tebe vybafnou oprava za 40 tis tak se budeš divit (a to bude jenom lehkej ťukaneček - jenom blbý světlo stojí skoro 6000 kč...), nemluvě třeba o srážce se srnou, to pak máš 80tis ani nevíš
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od Dalik » 22 zář 2009, 16:25

vojta píše:...
Uvažuješ samozřejmě správně, já s tebou souhlasím,
ale v mojí studentské pozici si to nemůžu dovolit... A chtít po rodičích, kteří mi zajistili auto (2. auto v rodině, ale prakticky moje), aby platili ještě každý měsíc litr, když už mi tak dvěma příspívají na benzín, je opravdu....

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od vojta » 22 zář 2009, 18:10

chápu, ale ...
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 722
Registrován: 08 črc 2009, 22:36
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od Mike.S » 22 zář 2009, 21:12

aspoň minikasko od generali, obsahuje to srážkku se zvěří, vandalismus a živelné pohromy, lepší než nic a nestojí to tolik jako klasické havarijko, taky to ale neřeší ten ťukanec u krámu :twisted:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od milosh » 21 říj 2009, 14:40

Tak opet pridam neco malo zkusenosti, po koupi auta jsem srovnaval pojistovny ktery mi vyjde nejlepe a ac mi kazdy rikal ze Ceska pojistovna je nejdrazsi tak to pravda neni, vyslo mi nejlevneji ze 3 co jsem srovnaval a jelikoz mam na sebe i Gecko tak mi prevedli bonus z nej a cena pritom zustala stejna a jeste mam pripojisteny i bocni okna, na hacko mam 1000kc spoluucast takze super 8-)

Mesic jsem mel Uniqu ale jejich cena byla o 1500kc vyssi nez u Cesky a jeste navic kdyz se plati 1/4 letne tak to je u nich drazsi, takze ne diky :?:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

TomahawkCZ
Příspěvky: 142
Registrován: 07 srp 2010, 20:58
Bydliště: Most

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od TomahawkCZ » 09 dub 2011, 13:31

mate nekdo zkusenosti s plnenim pojistoven??? vybiram pojistovnu a nemuzu si vybrat, tak bych chctel poradit...
mam povinny a havarijni u directu, kterej je sice levnej, ale co se tyce plneni tak jsem necetl nic dobreho... proto bych rad pojistovnu zmenil. mete nekdo nejake zkusenosti??? jde mi o to abych neplatil sileny penize, ale taky aby to k necemu bylo...

Uživatelský avatar
danielG
Příspěvky: 78
Registrován: 13 pro 2009, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od danielG » 09 dub 2011, 21:51

tak mě pojistka vyšla u wustenrotu na 7.300,- Kč. Pov + hav na 230 tis.10 procent spoluučast, min 10 tis. bonusy mi dali i na havarijko přesto že jsem ho předtím nikdy neměl. Ale vychází hlavně z KW, jak to rozlišujou dál nevím. já mám 75KW. U český po mě chtěli 13.800,-
Opel Astra H Cosmo Caravan 1.7 CDTI 74Kw

Uživatelský avatar
danielG
Příspěvky: 78
Registrován: 13 pro 2009, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od danielG » 09 dub 2011, 21:55

Mužu doporučit českou pojištovnu, ale zase je dražší, plnily mi 4x a max spokojenost. zato u Generali bych si nepojistil ani psa :( . Ale asi záleží vždycky hlavně na likvidátorovi jak se vyspí :D
Opel Astra H Cosmo Caravan 1.7 CDTI 74Kw

TomahawkCZ
Příspěvky: 142
Registrován: 07 srp 2010, 20:58
Bydliště: Most

Re: Pojisteni (havarijni, odcizeni)

Příspěvek od TomahawkCZ » 10 dub 2011, 08:02

No pocital jsem si pov. + hav. + poj. celniho slka (do 20 000,- )u cesky a se vsema bonusama mi to vyslo kolem 9000,- rocne.... to by docela slo,teda jestli mi to na prepazce nevypocitaj jinak :D
pri vyplnovani tam maji zda pri oprave vozu bude pouzito servisu od ceske pojistovny (sleva 4 % na pojisteni) nevidite v tom nejaky problem?? s jakyma servisama asi CP ma smlouvy???

Odpovědět