Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 31 pro 2012, 14:28

Pod posledni vetu se podepisu, bohuzel vidina nekterych lidi ze si domek udelaji podle sebe a za par tisic je utopie.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od oblhut » 31 pro 2012, 14:58

Jo to je pravda,jen bych snad poupravil,podle sebe si ho uděláš,ale rozhodně ne za pár tísíc,zvlášt v dnešní době ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Pepino_GH » 31 pro 2012, 15:11

V paneláku jsem vyrůstal a už bych se tam asi nerad vracel. A úpravy v paneláku taky nejsou zadarmo.. :|
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 31 pro 2012, 16:55

Pepo ale v byte nedoplacis x tisic za topeni jako v baraku napr., kdyz ti odejde treba kotel platis to ze sveho, do bytu prijdu a mam tam teplo cely rok, nemusim vypinat topeni kdyz bydlim v baraku a jedu treba na tyden na dovcu, byt udelas podle sveho a pak uz jen malujes, jiny naklady nevidim :twisted:

Vyhod je podle me vic jen proste chybi zahrada - vybeh pro deti a taky parkovani u baraku v prevazne vetsine.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Oťas » 31 pro 2012, 17:13

V paneláku jsem bydlel cca 12 let a děkuju.... už nééééé.
Miloshi porovnáváš neporovnatelný.... ;)
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od oblhut » 31 pro 2012, 17:20

Mildo,když jedu na dovču,topení jen stáhnu a nevypínám,takže teplo mám taky celý rok a nedoplácím za něj žádný tragický částky,protože když je fakt kosa topím v krbu do kterýho mám dřevo na x let a za hubičku,navíc teplo z krbu je příjemnější,není z něj takovej suchej vzduch jako z radiátorů.Pravda,pokud umře třeba kotel,platíš ho ze svýho,ale taky do svýho.
Jinak mě to ale dojde jako zbytečná debata,protože jako se vším je to tak,že každej si to udělá podle sebe,podle toho,co se mu líbí a taky na co má finance,proto mě dojde divný prosazovat at už ten či onen názor ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 31 pro 2012, 18:55

Jasne, kazdyho vec, ale jelikoz mam maly deti a nechci abysme zili z ruky do huby hypo na barak neplanuju a radsi budeme zivota uzivat nez prezivat ;)

Ale jen tak pro zajimavost kdo jste se prestehoval do baraku z panelaku napiste proc uz byste z baraku zpet nesli? Chapu kdyz nekdo koupi dum ve meste jako Otas treba, ale bydlet ve meste a prestehovat se na vesnici a pak celej zivot dojizdet to moc nechapu, nehlede an to ze deti musi taky cely hodiny travit v mhd nebo vlaku, vidim to u kolegy ktery bydlel ve meste v panelaku ale nyni ma barak 20km daleko a jelikoz ma jeste deti skolou povinne tak na sebe cekaj odpoledne aby cela rodina jeli domu jednim autem kdyz ten benzin je tak drahy i kdyz maji doma auta 2 ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Oťas » 31 pro 2012, 20:45

Tak v tom s tebou souhlasím, to bych taky asi nebral... hodně záleží u mně,kde barák mít a hlavně se v dnešní době nezadlužit.
I když na samotě u lesa má taky něco dosebe.... :D
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 31 pro 2012, 20:46

JJ, kdyby byt u nas v Usti stal 2 a vic mega taky o baraku premyslim ale ja ho koupil za 400t pred 10 lety (4+1) takze neni o cem :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od beavis » 01 led 2013, 21:04

Tak to tu procitam a tady je muj nazor jakoz to cloveka, kterej bydli celej zivot v rodinym dome. Pro me neni nic horsiho, nez kdyz musim jet k nekomu do bytovky :( Prostory v bytovce na me pusobi neskutecne sklicujicim pocitem. A nezachrani to ani velikost 10+1kk :mrgreen: Proste se tam necitim dobre a kdybych mel jit bydlet do bytovky, tak snad radsi zvolim podmosti u nas pres Ohri :mrgreen: Bohuzel je jasny, ze to min. pro mlady je jedina sance jak si najit bydleni. A neznam snad nikoho v okoli kdo by z bytovky nejradsi neutekl. Tedy kdyby mel kam jit. Neverim argumentum, ze v bytovce je levnejsi bydleni, nizsi naklady na topeni apod. V bytovce je jednodussi bydleni, to ano. Clovek se nemusi o nic starat, byt je nenarocny na udrzbu,..... to je asi tak podle me jediny ;) U rodinneho domu vetsinou plati pravy opak. Nastesti v dnesni dobe nizkych urokovych sazeb u hypotek a u vselijakych bankovnich pujcek neni porizeni domu nebo jeho rekonstrukce nicim nedosazitelnym. Takze otazkou uz je jake ma kdo v zivote priority, jaky komu vyhovuje styl bydleni apod. A ted do me...... :mrgreen:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Odpovědět