Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 28 říj 2012, 07:32

No to sice ano ale u nas uz jsou zimni pneu povinne od 1.11 pokud je snih nebo se blizi snih :) Takze ja osobne radsi prezuju jako kazdy rok uz v rijnu.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
destroyer_svk
Příspěvky: 687
Registrován: 08 úno 2011, 21:22
Bydliště: Galanta - SVK

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od destroyer_svk » 03 lis 2012, 21:55

Dnes som potreboval na chvilu zaparkovat na jednom sidlisku a vybavit nieco,no parkovanie nebolo take jednoduche.
Rozmyslam,kto z nich parkoval ako posledny ? (opel,renault,seat) :evil:
Přílohy
parking.jpg
Astra H Caravan Cosmo 1,9 CDTI OPC Look
VW Golf Variant VII 1,4 TSI DSG Highline
Škoda Octavia III 2,0 TDI DSG Elegance - ex
Škoda Felicia 1,3 GLX

Uživatelský avatar
iling
Příspěvky: 199
Registrován: 25 dub 2011, 20:58
Bydliště: okres Nové Zámky

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od iling » 04 lis 2012, 12:45

neviete nahodou poradit naco slúží tato predpriprava, konektor sa nachadza pod umelym krytom kde su stierace na pravej strane prikladam foto, nasiel som to lebo hladam chybu nakolko mi pri volnobehu daco rezonuje a vypada to tak za to ide bud z predu alebo z pristrojove desky
vdaka
Přílohy
1.jpg
2.jpg
1.jpg

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 05 lis 2012, 17:21

Chlapi, chci rodičům k Vánocům koupit nějakou LED telku 32"? Kdo vyrabí v téhle kategorii nejlepší televize? Nic extra drahýho, nekradu :)

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od emvee » 05 lis 2012, 17:40

mám tohle http://led-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l32e5e/ a jsem maximálně spokojen
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 05 lis 2012, 18:28

Za tu cenu uz dnes koupis o 20cm vetsi tv full hd, osobne bych koupil cokoliv kolem 6tisic, na te uhlopricce 32" stejne full hd je zbytecnost a v akcich se daji i lepsi znacky sehnat za tu cenu, napr. bych sledoval Electroworld ci Okay tam se obcas pred vanoci objevi zajimavy tv.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od emvee » 05 lis 2012, 19:32

milosh píše:na te uhlopricce 32" stejne full hd je zbytecnost


nemáš pravdu. když na tu televizi koukáš ze 2,5 metrů jako já, tak to sakra poznáš, nesmí to být ale parodie na HD, co předvádí třeba prima nebo nova, ale skutečný HD třeba na travel channel HD
milosh píše: a v akcich se daji i lepsi znacky sehnat za tu cenu, napr. bych sledoval Electroworld ci Okay tam se obcas pred vanoci objevi zajimavy tv.
lepší značky? panasonic patří mezi špičku. a mně osobně po zkušenostech s telefonem už nesmí domu nic od samsungu...

jinak jo, koupíš 32" i za polovic, ale tenhle panasonic má např. slot na SD kartu, čili nemusím foťák ani kameru připojovat, stačí tam dát kartu a můžeš koukat, podporuje spoustu video formátů, zatím mi nepřehrál z disku jen jedno mkv s nějakým speciálním kodekem, atd. atd.
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 05 lis 2012, 19:36

Nevíte někdo, když ráno nastartuju, proč tak jednu minutu slyším od motoru pískání, jak kdyby tam bylo něco rezavýho? Pak už po chvilce je to dobrý

iling: příprava pro alarm
Naposledy upravil(a) power2 dne 05 lis 2012, 19:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od milosh » 05 lis 2012, 19:39

Tak ale Nerez psal ze tv pro rodice, takze tam vychytavky jako prehravani pres net nebo prohlizeni fotek ci netu na tv asi postrada vyznam :D

BTW mame doma tv FULL HD Samsung 40", sice uz 4 roky stara, ale stala v te dobe skoro 30t a stale ma obraz jak vino a takovej Avatar na Blue-ray nema chybu i z tech 3,5m z gauce :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 05 lis 2012, 19:55

Jasně, nepotřebuju žádný vychytávky, jediný co to musí mít je USB vstup, což má už dnes skoro všechno, SCART na satelit a slušnej nekostkovanej obraz. 32" LED televize lepších značek pod 7 tisíc nekoupím, hodně se jich vleze do 7-8 tisíc, proto se ptám, kdo co doporučuje z vlastních zkušeností. Klidně bych vzal i Samsunga, ale i mě telefony od něj zlobily. Ale líbí se mi, že podporují velké množství formátů...
Zatím mám favority:
http://led-televize.heureka.cz/sharp-lc ... ecifikace/
http://led-televize.heureka.cz/samsung- ... ecifikace/
Naposledy upravil(a) Nerez dne 05 lis 2012, 19:59, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět