Řízení

Odpovědět
franus
Příspěvky: 11
Registrován: 21 čer 2012, 21:20

Řízení

Příspěvek od franus » 11 zář 2012, 17:39

Ahojte, řeším na astře jeden problém. Pravá manžeta řízení (resp. její spodní část) je mokrá od nějaké tekutiny a nemůžu přijít na to od jaké. Dnes jsem manžetu umyl a odmastil a jel auto projet, jak jsem se vrátil tak manžeta byla opět mokrá a něco z ní kapalo. Opět jsem ji osušil a na stojícím autě se zapnutým motorem jsem zkoušel točit z jednoho rejdu do druhého a manžeta byla suchá.
Na manžetě se mi nepodařilo najít žádné známky poškození, tekutina od které je manžeta mokrá není tak mazlavá jako motorový nebo převodový olej. Čerpadlo posilovače se zdá být suché, stejně tak všechy veci kolem.
Napadá mě jediná věc a to ta, že náplň ze serva jde kolem pístnice řízení do manžety a od tud ven. Ale nevím proč tomu tak nebylo i když auto stálo. Mohou mít na to vliv otáčky motoru? Je to vůbec reálné aby tudy unikala kapaline ze serva? Nebo máte nějaké nápady, zkušenosti, návrhy čím by to mohlo být?

Díky

Reklama
 

franus
Příspěvky: 11
Registrován: 21 čer 2012, 21:20

Re: Řízení

Příspěvek od franus » 12 zář 2012, 08:53

Nikdo nic? A nejaky service box, kde jsou schémata a kde je možné vidět z jakých součástek se jednotlivé celky skládají, na Astru neexistuje?

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Řízení

Příspěvek od pueblo » 12 zář 2012, 09:14


Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 532
Registrován: 21 pro 2008, 20:45
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice

Re: Řízení

Příspěvek od denny » 12 zář 2012, 10:29

Teče ti hřeben,ale dovnitř se nic nedodává.Jsou pouze celé výměnou\austausch\.

franus
Příspěvky: 11
Registrován: 21 čer 2012, 21:20

Re: Řízení

Příspěvek od franus » 12 zář 2012, 17:39

Takze jedine vymena celeho rizeni jo? To je celkem nemile...
Jinak setkal jste se uz nekdo s timto problemem? Na opel foru jsem cetl, ze u vecter se to byla docela rozsirena zavada, v opel servisu mi rekli, ze se s tim setakli, ale ze je to spis ojedinele.

Odpovědět