UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od PepaS » 20 bře 2012, 00:45

to je celkem prosté, ten kdo instaloval Parrot, odpojil UHP z audio vstupu CD70 a připojil do něj Parrot. Vyhoď Parrot a připoj zpět UHP k CD70 a budeš mít zvuk telefonu přes UHP v repro auta. Už jsem něco podobného viděl, nechodilo UHP (neměli aktuální FW), tak ho napůl odstřihli a připojili Parrot :D
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Reklama
 

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od nedy666 » 20 bře 2012, 07:30

dotaz podporuje to UHPčko telefon s dual sim , jako na 2 šítě př O2 a T-mobile, nebo to veme jen vždy tu jednu? Já zda jste to někdo nezkoušel a jak se to zobrazuje na displey? Díky za pozornost případně prozkoumání. :)
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

ados19
Příspěvky: 4
Registrován: 18 bře 2012, 23:20

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od ados19 » 20 bře 2012, 15:19

PepaSi ale tak potom by tam naco davali ten Parrot ked nieje spojeny s palubnym PC?A ten zvuk si musim ist dat spravit do nejakeho servisu ci to zvladnem aj ja sam???

Pavel 86
Příspěvky: 26
Registrován: 05 pro 2011, 18:39
Bydliště: okres Louny

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od Pavel 86 » 20 bře 2012, 15:41

telefon s radiem cd30mp3 určitě jde, sám ho mám a telefon funguje perfektně, dokonce jsem si dnes nahrál i druhý, služební telefon a vše ok, akorát škoda, že nemůžou být oba připojeny zároveň :(

jen mi někdo řekněte, musí být kontakt v telefonu uložen v nějakém formátu či nějakým stylem, neboť když mi někdo volá, tak se mi nezobrazuje jméno volajcího, ale když už pak na volantu hovor přijmu, tak se mi vždy už jméno volajícího zobrazí? nebo je to snad běžné?
opel astra caravan, šedá metalíza, 1.9 CDTI 74 Kw

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od nedy666 » 20 bře 2012, 16:16

Mě to ukazuje i jméno volajícího když někdo volá takže v pohodě a mám taky CD30mp3+uhp- naparovat jde asi až 6 mobilů možná víc, spíš mi zajímá zda to podporuje ten Dual SIM, kde jsou 2 sítě, nebo se musí se to přepínat ručně v telefonu, nebo to zvládne a registruje 2 síte najednou?! Páč je to jen bluetooth "laicky" by mu to mělo být jedno, když jde jen o jeden BT mobil, spíš jde o to jak to zobrazuje, sám jsem to nezkoušel. Případně jaká jsou reakce u jiných BT handsfree v autech, příp. ten Parrot aj.
Máte s tím zkušenosti??
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od PepaS » 20 bře 2012, 16:18

ados19 píše:PepaSi ale tak potom by tam naco davali ten Parrot ked nieje spojeny s palubnym PC?A ten zvuk si musim ist dat spravit do nejakeho servisu ci to zvladnem aj ja sam???
asi jim UHP nefungovalo s novým telefonem a neuměli ho přeprogramovat, tak raději dodělali jiné HandsFree. Když vytáhneš rádio, budou někde u jeho konektoru střižené dráty propojující UHP a rádio. Z rádia odpojíš Parrot a připojíš zpět UHP.
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od Midzi » 20 bře 2012, 17:07

Pavel 86 píše:jen mi někdo řekněte, musí být kontakt v telefonu uložen v nějakém formátu či nějakým stylem, neboť když mi někdo volá, tak se mi nezobrazuje jméno volajcího, ale když už pak na volantu hovor přijmu, tak se mi vždy už jméno volajícího zobrazí? nebo je to snad běžné?
mne niektore telefony ukazuju meno a niektore len cislo. Podla mna je to dane OS
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

TomahawkCZ
Příspěvky: 142
Registrován: 07 srp 2010, 20:58
Bydliště: Most

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od TomahawkCZ » 10 črc 2012, 06:56

Jak vybirat jednotku UHP? sla by mi do astry UHP2 ze Zafiry???

Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 2166
Registrován: 14 čer 2009, 02:14
Bydliště: Tvrdošín - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od swabel » 10 črc 2012, 07:25

Šla, obzri sa radšej po UHP4.
Insignia ST A20DTH OPC Line AT + Chip, VECTRA C CARAVAN Z19DTH AT - ex, VECTRA C GTS Z19DTH AT - ex , Zafira B OPC - ex, Astra H Caravan OPC Line 2 - ex
Diagnostika GM MDI, pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421 915850900 OPEL-SHOP.SK

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: UHP - mobilní portál s technologií bluetooth

Příspěvek od Midzi » 10 črc 2012, 10:11

na UHP2 sa rovno vykasli, je to zbytocna montaz a vyhodene peniaze.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Odpovědět