Doporučte mobil

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Frydex » 13 kvě 2012, 10:34

Ok.. kdybys chtěl tu folii, můžu Ti ji střelit za 450,- ... běžná cena 560,- :arrow: http://www.invisible-shield.cz/invisibleSHIELD.aspx

Zamykat to nebudu, kdyby se ještě někdo chtěl ohledně mobilů ptát. Je to pokec.. ;)
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od x-father » 13 kvě 2012, 11:10

Pokud by nekdo chtel, tak mam brodit s nabijeckou pro Hd1.

Nepouzivany. Cena dohodou.

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Westler » 13 kvě 2012, 13:54

Mam dosluhujici Symbian a rad bych koupil neco novejsiho s Androidem ICS, displej mezi 3,7-4,3 palce, rychlym procesorem pro obcasny brouzdani na netu a co nejvetsi moznou baterii. Prosel jsem spoustu ruznych recenzi, clanku a nabidek, nicmene vyber je omezeny (coz jsem necekal). Po dukladnem zvazeni mi na musce zustaly nasledujici modely:

• HTC One V - idealni velikost, mam strach o baterii (jen 1500mah), bohuzel jen 1 jadro (browsovani s flashem je trhane) na 1ghz a nema gorillu
• HTC One S - parametry ok, velmi vykonny, ale omezena vydrz a baterii nelze vymenit, cena uz celkem vysoka a navic bude dostupny az v cervnu
• Motorola Razr Maxx - zatim se neprodava, baterie 3300mah v telefonu prijatelne velikosti, mam strach z te znacky, radsi bych neco overeneho
• Samsung Galaxy SII - velmi rychly, lze vymenit baterii za 2000mah pri minimalnim narustu velikosti, ICS ma po upgradu, minusy jsou celoplastove telo (coz by nemuselo tolik vadit, protoze nosim vzdy tel. v pouzdre) a hlavne ze je vic jak rok stary (to mi vadi, protoze bych rad u nej zustal 2-3 roky)

Uvitam vase rady a pripominky. Pokud vas napadne dalsi model splnujici moje kriteria tak sem s nim, ale pochybuju ze neco takoveho existuje. Sony Xperia se mi nelibi - ani software, ani vzhledove a fora jsou plny stezujicich si uzivatelu na aktualizace na ICSko, takze ten nechci.

Pokud nekdo mate Galaxy SII, napiste mi jak douho je schopny vydrzet na jedno nabiti BEZ pouzivani wifi a 3G, tj pouze volani a sms... nedokazu to odhadnout - 2dny? 4? tyden?
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od power2 » 13 kvě 2012, 14:35

Mám Galaxy SII. S neoficiální rom a minimálním používáním sem dosáhl týden (S oficiální sem měl míň). Na navigaci od google (využívání sítě, GPS, max jasu displaye) a hudbu mi vydržel 3 hodiny. Hraní náročné hry cca stejnej čas.
Pokud ho sem tam vytáhneš, počítej 3 dny. Jen dodám, že mám klasickou baterii - tj ta menší

K tomu plastovýmu tělu nemám ani jednu výhradu. Není plast, jako plast 8-) Samsung to má udělaný líp, jako starší symbianový Nokie

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Westler » 13 kvě 2012, 14:45

Power2: Mas v tom ICSko nebo GB? Nosis ho v kapse? Jaky pouzdro?

A k tomu plastu - no neco to asi vydrzi, viz - http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... rXqnQKs-tA

Škoda že ta SIII je takovy padlo, jinak bych sel do nej. Bohuzel do kapsy uz prilis velky...
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od power2 » 13 kvě 2012, 14:56

Už tam mám ICS nějakou dobu a je to o trochu lepší s výdrží. Obal na to nemám žádnej, je to spotřební zboží ;) a moje praktika je, že to stejně 3x vyreklamuju a dostanu zpátky peníze :mrgreen:

zaso
Příspěvky: 111
Registrován: 02 dub 2012, 08:20

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od zaso » 13 kvě 2012, 16:00

V tvojom pripade by som pokukoval po niecom takomto:

http://mobilni-telefony.heureka.cz/htc-evo-3d/

2 jadrovy procak, 1GB ram bla bla...cena je velmi dobra...HTC sa moc nepodarilo tento telefon predavat tak stiahol cenu o 50% a dopredava, vyborna volba. Ja pouzivam HTC Desire S a idem menit za tento. Good luck...

A k baterii, takyto mobil sa nekupuje s ohladom na bateriu, su v nom komponenty, ktore si proste stavu vypytaju, mozno budes nabijat noc co noc. Mne osobne taketo nabijanie neprekaza a to mobil vyuzivam na 100% den co den (navigacia, internet, poznamky, fotak, bla bla...)
Opel Meriva 1.7 CDTI 74kW

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Westler » 13 kvě 2012, 16:24

Zaso: Diky za tip, cena vypada lakave, ale hmotnost 170g mi prijde prilis.

Co se tyka nabijeni, tak mas pravdu, jenze 95% casu mam vedle sebe budto notebook nebo stolni pc, takze mobil pouzivam prevazne na telefonovani a sms. 2x -3x za tyden si prectu zpravy, nejaky clanek v PDF, zkouknu dopravni informace, pripadne pocasi. Obcas hledam treba otviraci dobu nejake prodejny nebo presnou adresu kdyz jsem mimo pc. Na dovolene zkouknu nejaky film, ale to zcela vyjimecne. Prijde mi nesmysl mit neustale zapnute datove prenosy, kdyz mi staci oznameni o mailu a radsi si ho prectu na pocitaci. Tudiz 3 dny je pro mne minimum co by mel mobilni telefon vydrzet, jinak je to spis "pevna linka" :lol:
Naposledy upravil(a) Westler dne 13 kvě 2012, 16:31, celkem upraveno 1 x.
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

zaso
Příspěvky: 111
Registrován: 02 dub 2012, 08:20

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od zaso » 13 kvě 2012, 16:28

Skus sa s nim niekde pohrat a uvidis sam, ze to nie je nic strasne, navyse ked mobil v ruke citis, tak je to pre mna osobne lepsie. A inak je to hlinik, preto tak tazke, ziadny plast. Za mesiac max 2 ho caka update na ICS...
Opel Meriva 1.7 CDTI 74kW

Uživatelský avatar
janda82
Příspěvky: 268
Registrován: 04 čer 2009, 14:51
Bydliště: Zilina

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od janda82 » 13 kvě 2012, 16:36

EVO 3D je myslim uz problem niekde zohnat, cena je dobra. ICS tusim este stale oficialne nevyslo.
Astra H Caravan 1.7 CDTi (17DTH), 6xABG, ABS, ESP, PDC, Fog Lights, BC + Check Control, CD70+CID
Astra G Hatchback 1.7 TD (1.7TD) 1999-2008 R.I.P.
Diagnostika MDI, OPCOM, LAUNCH X431
Servis mobilných telefónov všetkých značiek

Odpovědět