Vojtavojta krasavice

Odpovědět
Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od vojtavojta » 09 kvě 2012, 20:09

Jeste mne napad a jestli jsem nenatankoval nejake sracky a jak je toho malo tak to hlasi prave ty sracky :D
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Reklama
 

Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od vojtavojta » 10 kvě 2012, 19:23

No dle vcerejsiho napadu,ze v nadrzi mam nejaky zbytek nekvalitniho benzinu,tak jsem dneska natankoval tam 20l cerstveho,koupil od firmy STP cistic vstrikovani a do te dvacitky dle navodu jsem prdnul pulku a bohuzel ikonka emisi misto toho aby zhasla,co predtim jenom blikala tak zacala svitit porad.Tak jsem to zase napichnul na op-coma,zeby omrknout co a jak.Ukazalo mi stejnou chybu jak vcera a k tomu P 0303-00 co je mi jasny,protoze jsem uz to jednou absolvoval.Vymena startovaci listy kvuli 3. valci (mozna odesla jenom svicka,to zatim nevim).A ted prijde ta vec za kterou bych si chtel osobne polamat ruky, protoze cely zivot rikam neser se do veci kterym hovno rozumis a baaac.Jak jsem se tak dival na ruzne parametry a hodnoty uvidel jsem restart ECU motoru.Myslel jsem ze jak na to kliknu a chce to po mne security code tak se mi otevre nejaka dalsi stranka, na kterou se mrknu jestli tam jeste nenajdu nejake info ohledne tech chyb. A po natukani kodu automaticky restartoval se mi ECU motoru a ted blika auticko s klicem a nemuzu ani nastartovat.Ted to ukazuje samozrejme chybu P1610-00 a U 2103-00 co je logicke po vymazani ECU.Ze mne je takovy vuuuuul.Umite nekdo poradit co se s tim da podniknout??? :(
Naposledy upravil(a) vojtavojta dne 10 kvě 2012, 19:41, celkem upraveno 1 x.
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Lake292
Příspěvky: 80
Registrován: 03 kvě 2012, 08:03

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od Lake292 » 10 kvě 2012, 19:37

musis cez imo naprogramovat kluce, aspon ta p1610 tomu nasvedcuje, preto nemozes nastartovat, ta druha chyba je niaka komunikacna s can busom to by som zatial neriesil

navod tu
Astra G 1.4 16V X14XE

Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od vojtavojta » 10 kvě 2012, 19:46

Diky,jdu to zkusit,tvuj navod mi nechce otevrit ale mam svuj. 8-)
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od vojtavojta » 10 kvě 2012, 20:06

No,zkousel jsem to a bohuzel jaksi to nejde.Necham to na zitrek ,protoze uz jsem tak nasrany ze za chvily mne klepne pepka.
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Lake292
Příspěvky: 80
Registrován: 03 kvě 2012, 08:03

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od Lake292 » 10 kvě 2012, 20:14

toto je v tom navode:
This function will set back the Engine Control Module to its factory default state. Prior to replace, you have to reset it back to its factory default state. In this way, you can install it into another car. You can verify the state of the engine ECU immobiliser in the measuring blocks information. Please note, that after using this function, you may won’t be able to start the engine. Each factory default state Engine ECU has some limited running time, without immobiliser (max 10 attempts to be exact). After that number, the Engine ECU will lock itself, and no more start is allowed without a fully functioning immobiliser.

The arming of the immobiliser has some delay (usually 5-10 min), so within five or ten minutes, you may be able to start the car. But after this delay expires, you wont be able to start the engine at all, as the immobiliser will lock the vehicle. An indicator light (SVS, or MIL) will be flashing on the dash, showing an immobiliser related problem.

V measuring blocks si najdi polozku Immobiliser Function Programmed, musi mat Yes.
Astra G 1.4 16V X14XE

Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od vojtavojta » 10 kvě 2012, 20:54

Diky,co tak hodit do do cestiny,protoze anglictina je promne spanelsak vesnica :( .Zkusim to prelozit. :(
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od Frydex » 10 kvě 2012, 20:57

Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od vojtavojta » 10 kvě 2012, 20:59

Lake292 píše:toto je v tom navode:
This function will set back the Engine Control Module to its factory default state. Prior to replace, you have to reset it back to its factory default state. In this way, you can install it into another car. You can verify the state of the engine ECU immobiliser in the measuring blocks information. Please note, that after using this function, you may won’t be able to start the engine. Each factory default state Engine ECU has some limited running time, without immobiliser (max 10 attempts to be exact). After that number, the Engine ECU will lock itself, and no more start is allowed without a fully functioning immobiliser.

The arming of the immobiliser has some delay (usually 5-10 min), so within five or ten minutes, you may be able to start the car. But after this delay expires, you wont be able to start the engine at all, as the immobiliser will lock the vehicle. An indicator light (SVS, or MIL) will be flashing on the dash, showing an immobiliser related problem.

V measuring blocks si najdi polozku Immobiliser Function Programmed, musi mat Yes.
Tak jsem to prelozi ,ale moc moudry z toho nejsem:

Tato funkce nastaví zpět Engine Control Module do stavu továrního nastavení. Před nahradit , musíte jej resetovat zpět do stavu továrního nastavení. Tímto způsobem je možné jej nainstalovat do jiného auta. Si můžete ověřit stav motoru ECU imobilizér v měřicí bloky informací. Vezměte prosím na vědomí , že po použití této funkce , může se nebudete moci nastartovat motor . Každý Výchozí stav řídicí jednotka motoru, má nějakou omezenou provozní dobu , a to bez imobilizéru (max. 10 pokusů , abych byl přesný ). Po tomto počtu budeřídicí jednotka motoru, zámek sám, a nic víc start je povolen bez plně funkční imobilizéru.

Vyzbrojování imobilizéru má určité zpoždění (obvykle 5-10 minut ), tak do pěti nebo deseti minut, může být možné nastartovat . Ale poté, co toto zpoždění vyprší , nebudete moci spustit motor vůbec, protožeimobilizér zablokuje vozidlo . Kontrolka ( SVS, nebo MIL ) bude blikat na palubní desce , ukazovat imobilizér související problém .

V měření bloků Si Najdi polozku Imobilizér naprogramovat , musi mat Ano.
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Lake292
Příspěvky: 80
Registrován: 03 kvě 2012, 08:03

Re: Vojtavojta krasavice

Příspěvek od Lake292 » 10 kvě 2012, 21:18

proste pokial nebude ten imo naprogramovany tak nebude mozne startovat...
Astra G 1.4 16V X14XE

Odpovědět