Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011-12

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od beavis » 03 kvě 2012, 20:58

No hele Mildo, vsude je to dobry :D Nejlepsi je jet na blint a pak si hezky vyberes kde se Vam bude libit 8-) No a jestli se jedete vyspinkat az do Chorvatska, tak to staci kdyz zajedete treba na Sumavu do ty nejvetsi prdele o 10-ti barakach a budete to mit i o dost levnejsi :mrgreen: :mrgreen:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od milosh » 03 kvě 2012, 21:18

My uz dovcu u more mame zarizenou, jen me napadlo ze mam jeste tyden v srpnu dovcu tak by nebylo spatny ji pekny vyuzit :?:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 135
Registrován: 07 srp 2008, 09:28
Bydliště: Orlová

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od Fazol » 09 kvě 2012, 15:42

Zdarec,

taky bych rad provetral astru cestou do chorvatska v terminu - prelom srpen /zari, mozna zacatek zari. Jedu s 2,5 letym prckem a chtel jsem se zeptat na nejake tipy na pobyt ...

Procetl jsem par stranek dozadu a nasel Turanj, pak jsem taky nasel par tipu na ostrovech Brac(mestecko Povja) a Pag(apartmany Miranja). Mate taky jeste nejake tipy?

Rad bych to zlusil na jeden zatah, ale nejsem si jist zda-li bych uvezl toli Semtexu a Redbullu :) Jeli jste to na jeden zatah nebo jste nekde nocovali?
FazoL
Opel Astra H 1.6 Caravan

Uživatelský avatar
smileboy
Příspěvky: 314
Registrován: 11 led 2011, 23:54
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od smileboy » 09 kvě 2012, 22:12

Fazol píše:Zdarec,

taky bych rad provetral astru cestou do chorvatska v terminu - prelom srpen /zari, mozna zacatek zari. Jedu s 2,5 letym prckem a chtel jsem se zeptat na nejake tipy na pobyt ...

Procetl jsem par stranek dozadu a nasel Turanj, pak jsem taky nasel par tipu na ostrovech Brac(mestecko Povja) a Pag(apartmany Miranja). Mate taky jeste nejake tipy?

Rad bych to zlusil na jeden zatah, ale nejsem si jist zda-li bych uvezl toli Semtexu a Redbullu :) Jeli jste to na jeden zatah nebo jste nekde nocovali?
Tak to se tam možná někde potkáme:) Hele já to jel zatim dvakrát a vždycky na jeden zátah. Důležitý je, aby se s Tebou spolujezdec snažil komunikovat, s sebou nějakej energeťák a dělat přestávky (my děláme po cestě cca 4x20 minut). Předminule jsem udělal osudovou chybu - při návštěvě Záhřebu jsem se strašně přežral nějakou smetanovou pizzou a chtělo se mi spát ještě předtím, než jsme došli zpět k autu -> doporučuju jíst lehčí jídla:) Taky jedeme s 2,5 letym prckem, loni to s nim bylo v pohodě, snad letos taky.
Opel Astra H 1.9 CDTi Caravan 88 kW, 1/2007, GID, aut. klima, CD30 MP3, stropní DVD, tempomat a největsí vychytávka - ovládání předních oken DO!

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od Oton » 09 kvě 2012, 22:35

No my letos zase směr Itálie!Loni nám dvoutisícovka do Kalabrie nevyšla skrz těhotenství.Tak letos nám snad výjde sedmistovka do Porto Santa Margherita, Caorle.Akorát ještě nevím čím pojedeme. :twisted: Jestli bude ještě astra nebo už zafira.Ale chtěl bych Zafčou! :mrgreen: :mrgreen:

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od vencator » 09 kvě 2012, 22:46

Fazol píše: Rad bych to zlusil na jeden zatah, ale nejsem si jist zda-li bych uvezl toli Semtexu a Redbullu :) Jeli jste to na jeden zatah nebo jste nekde nocovali?
Ver mi ze se da bez nocovani dojet az do cerny hory :D dal jsem to jednou ale vickrat ne radsi nocovat....

Jeste bych doporucil, pokud chces klid,poloostrov pelješac vesnicka loviště tam je klid k nezaplaceni....
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
martin_a
Příspěvky: 71
Registrován: 26 kvě 2010, 05:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od martin_a » 10 kvě 2012, 06:25

vencator píše:
Fazol píše: Rad bych to zlusil na jeden zatah, ale nejsem si jist zda-li bych uvezl toli Semtexu a Redbullu :) Jeli jste to na jeden zatah nebo jste nekde nocovali?
Ver mi ze se da bez nocovani dojet az do cerny hory :D dal jsem to jednou ale vickrat ne radsi nocovat....

Jeste bych doporucil, pokud chces klid,poloostrov pelješac vesnicka loviště tam je klid k nezaplaceni....
Ano, potvrzuji. Do Černé Hory se opravdu dá dojet na jeden zátah. Vloni jsem absolvoval takovou cestu 1260km: Přerov - Bratislava - Barcs - Virovitica - Banja Luka - Jajce - Mostar - Dubrovnik - Herzeg Novi - Ulcinj (13 km od albánských hranic) a to navíc ještě přes noc. Nikam jsme nespěchali a kochali se krásnou přírodou cestou přes Bosnu a Herzegovinu. I tak jsem jel 23 hodin v kuse. Kdyby měl někdo zájem o podrobnosti a rady na cestu, rád poskytnu.
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.9 CDTi Elegance 88 kW,120 PS, Z19DT (2006)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od milosh » 10 kvě 2012, 07:14

Oton píše:No my letos zase směr Itálie!Loni nám dvoutisícovka do Kalabrie nevyšla skrz těhotenství.Tak letos nám snad výjde sedmistovka do Porto Santa Margherita, Caorle.Akorát ještě nevím čím pojedeme. :twisted: Jestli bude ještě astra nebo už zafira.Ale chtěl bych Zafčou! :mrgreen: :mrgreen:
Oto to jedete s tim mrknouskem? :shock:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od Oton » 10 kvě 2012, 07:59

Jistě!700 km není nic za 8 hodin jsem tam!

Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 135
Registrován: 07 srp 2008, 09:28
Bydliště: Orlová

Re: Dovolená v chorvatsku a dovolené vůbec 2011

Příspěvek od Fazol » 10 kvě 2012, 09:44

martin_a: Uf, 23 hodin cesty. Smekam ....
FazoL
Opel Astra H 1.6 Caravan

Odpovědět