Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 09 kvě 2012, 18:35

dneska na dálnici jelo zamnou nové červené GTC, schválně jsem zpomalil ať mě předjede abych si ho mohl prohlídnout pořádně a né jen ve zpětném, ale ten blbec polský odpočil na benzínku :mrgreen:

Reklama
 

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 09 kvě 2012, 18:37

Tak jsme dneska byli nakupovat, a kdyz jdu k autu, tak koukam, ze tam stoji starsi segra :D

sry za kvalitu ale mobil to lip neumi :D
Přílohy
Obraz035.jpg
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Jocker » 09 kvě 2012, 19:52

Nerez píše:Vidíš, výhoda slabýho motoru. Kdyby tam jel třeba Power2 nebo Irmscher, tak by zajíca auto vcuclo :D
A nebo nevýhoda, že i zajíc dokáže vedle tebe běžet a pak i předběhnout... :lol:

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 09 kvě 2012, 22:13

:mrgreen: 8-)

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od emvee » 09 kvě 2012, 22:50

vencator píše:Tak jsme dneska byli nakupovat, a kdyz jdu k autu, tak koukam, ze tam stoji starsi segra :D

sry za kvalitu ale mobil to lip neumi :D
no vidíš, já byl v tomhle lidlu dneska taky :mrgreen:
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 09 kvě 2012, 22:52

:D Hradec je hold velky mesto...
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od beavis » 10 kvě 2012, 11:11

Minulej tejden sme Astruli protahli do Plzne do ZOO a v nedeli sme to vzali na vychod smer Detenice do jejich legendarni krcmy. Ale pred tim jsme jeste navstivili zdejsi zamek, kde bezela hrana pohadka, coz sem libilo asi vic holkam no a ja sem si vybral exkurzi do pivovaru a hlavne na jejich pivko do krcmy. Jako podnik absolutne popirajici veskere zazite zpusoby stolovani :o Prostredi super, konecne nekdo zboril ten stereotyp krasnych a uhlednych restauraci :mrgreen: Cili vsem doporucuju! Jen se obrnit temi pro nekoho asi neee moc prijmenymi hlaskami od personalu 8-) 8-) 8-)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 11 kvě 2012, 19:22

Tak dneska jsme měli hodně divný den s astřičkou!

Jedu na pohodu z práce kolem druhé hodiny a jedu po dálnici. Přichází sjezd z dálnice a já sjíždím z dálnice a v klidu si jedu tím odpojovacím pruhem. Když v tom, vedle mě v průběžném pruhu, se ukazuje červená fabia, předjíždí mě a z ničeho nic mi udělá myšku a začne brzdit (v tomto momentu jsme oba byli odděleni plnou čárou). Vtom se z pohodovýho dne stává peklo, jelikož sem musel opravdu tvrdě šlápnout na brzdy a ještě se dívat na toho zamnou aby to domě nenapálil.. Od fabie sem byl tak na jednoho člověka a teda jako začal sem hooodně nadávat a troubit! Naštěstí vše dopadlo dobře.. Potom sem si od fábie držel odstup a radši byl připraven na další debilovinu řidiče .. samozdřejmě že to přišlo přijedeme na křižovatku kde jsou dva pruhy, do leva a do prava.. a opakuje se zase další masakr.. bliká do leva a nejdnou mění směr do prava a vsadím co chcete že se ani nepodívala do zrcátka jestli tam něco jede.. to mě přivádí k dvoum otázkám .. co to mělo znamenat? A jedna technická otázka: "Pokud já jedu v odpojovacím pruhu (nebo jak to nazvat) a sjíždím z dálnice a vedle mě v průběžném pruhu jede vozidlo je mou povinností umožnit vozidlu sjezd z dálnice aniž bych ho omezil nebo ohrozil??" - nebo ten vůl prostě má ubrat na plynu a zařadit se zamnou ? Jelikož on mě má po pravé straně tak si myslím že já jsem v této kolizní situaci byl zcela nevinej a kdyby se stala nehoda tak by byl viníkem řidič červené fabie! Díky za vaše odpovědi

No a máme tu pokračování našeho parádního dne.. To víte je mistroství světa, hokej, čeští hokejisti snažící se o další zlato a já totální maniak a fanoušek .. Tož, mam smluvenou schůzku v lišce kvůli stavebku na 15:30 (hokej začínal v 16:15) takže jsem neměl moc času jelikož je to cca 20 km městem od mýho bydliště.. proto jsem dojel k cíli a zajel do bočních ulic, jelikož jak je v Brně zvykem tak na hlavních třídách se nedá parkovat nebo je to zpoplatněno, zde byl chodník na kterém parkovali cca 4 auta a tak sem si řekl že půl hodiny se nic nestane když to píchnu na chodník a půjdu si to zařídit (celou dobu sem věděl o zákazu stání). Bohužel se to nevyplatilo.. Po 20 minutách jsem došel do ulice a viděl modrý světla a říkal si bude problém. Takže jsem si došel k autu a co jsem neviděl na okně letáček s číslem, na kole botička lehce rezavá červené barvy (že na ní mam dneska štěstí že? :D) tak jsem zašel za četníky a šel to vyřídit. Bohužel pro mě jsem z toho vyšel s pokutou 600kč která je rozdělena na 2 části: 200kč pokuta za parkování v zákazu stání a 400kč za montážní poplatek (docela mě nasrali jelikož montáž je akorát otom, že vezmete klíč a odemčete proč tolik peněz kurva? :D) Dostal jsem to nejmenší co jsem dostat mohl a moje cifra za pokuty je tedy 1100 kč a bez bodů (naštěstí). Přišla paní k autu co mělo taky botičku, tak jsem zaní došel abych jí seznámil se situací a ona hned. Jojo, když se podíváte nahoru uvidíte v okně pár lidí a hned mi to bylo jasný starý babky co se nudí tak drbali na policejní lince. Ale paní byla přijemná tak jsme pokecali než mi fízlové vrátili doklady a já se mohl vydat na cesty. Ale už vím že tam parkovat příště nebudu

No a co z toho vyplívá? no že se nevyplácí spěchat jelikož kdybych si dal práci a zajel o 20 metrů dál kde bylo parkoviště tak jsem ten hokej stihl. :lol:

Tady dvě fotečky : pokuta http://2i.cz/5728b69c4f
http://2i.cz/205fc1eb38 auto s botičkou

colli
Příspěvky: 637
Registrován: 03 lis 2010, 20:42

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od colli » 11 kvě 2012, 19:27

Nevozíš bateriovou flexu? :D
BLACK GTC Irmscher Grill//Remus Exhaust

www.izoperfekta.cz Hydroizolace střech,jezírek..atd..


Odpovědět