Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 23 bře 2012, 10:04

Přezuto a dáreček http://2i.cz/03646b4192 nechápu jak sem toto někde mohl chytnout. možna mi to tam někdo dal lidi sou kurvy. Ale lepit se to bude až na zimu, prý to musí bejt na nafouknutým pneu! Samozdřejmě autorizák lupiči 757 kč za přezutí mam radost :D :x
Naposledy upravil(a) zralok dne 23 bře 2012, 10:21, celkem upraveno 1 x.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Midzi » 23 bře 2012, 10:17

nadhera
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 23 bře 2012, 12:49

Odpoledne jedem s kámošem a jeho novým Golfem 1.2 TSI na Ecce homo. Ukážu mu tam, že výkon není vše a že to není v mašině, ale v chlapovi :lol:

Uživatelský avatar
Georgeisin
Příspěvky: 427
Registrován: 26 úno 2011, 18:29
Bydliště: Ostrov nad Ohří

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Georgeisin » 23 bře 2012, 13:12

Tak dej vědět. Golf je vyměklý auto s důrazem na komfort, ty náklony v něm jsou výranější něž v Astře (zase astra na D1 mlátí o dost více), takže do zákrut to bude mít chlapec horší. Každopádně je Golf o fous lehčí, pokud se nemýlím a ten výkonovej rozdíl je výraznej, pokud uvažuju 77 KW 1,2 TSI. S tou 63 KW TSI verzí by si ho měl natřít...
Astra H Caravan 2008 1.7 CDTI 74 KW chip 89 KW

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 23 bře 2012, 13:18

Lehčí právě není. Astra s 1.4 v základu s řidičem by měla vážit 1240 kg, na VW stránkách píšou, že Golf 1.2 TSI 77kW váží 1233 kg bez řidiče(75kg). Navíc on má Golfa ve vysokém stupni výbavy, takže další kila navíc. Jako výkonově na něj mít nebudu, ale v zatáčkách si myslím, že jsem jistější. Ale nepojedem na krev, jen tak pro zábavu. Chceme nahoře udělat nějaký fotky ;)

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Adriano2 » 23 bře 2012, 14:05

To práve na Ecce Homu by som sa asi bál,neni tam dobre vidieť a keď sa otepluje tak motorky :?
Tak snáď len GL nech si dobre zajazdíte !
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 23 bře 2012, 17:01

Tak jsme zpět. Motorkáře jsme nepotkali ani jednoho. Projížďka byla parádní, i motor mě v otáčkách nad 4 tisíce překvapil, že slušně táhl. Kam bylo vidět, tak jsem si zatáčky najel do protisměru, abych lépe trefil apex. Jen jak jsme dojeli do Lipenského oblouku, kde jsme museli dávat přednost, tak se před nás nasr*la dodávka, sanitka a nějakej kombík tak bylo po srandě.
Pro vysvětlení, tak ve 3/4 tratě je místo, kde se Eccák napojuje na běžnou silnici. Pro závody se to tam uzavře, takže se může letět zespoda až do cíle. Jenže mimo závod je to řešeno takhle, takže se stane, že se tam před vás dostane auto a pokued pořád něco jezdí do protisměru, tak ho nemáte kde předjet.

Jinak měl jsem možnost řídit Golfa a byl jsem trochu zklamán. Podvozek byl dost měkký, na dírách a nerovnostech super, ale náklony v zatáčkách mi vadily. Dále brzdy, v Astře se jen dotknu pedálu a auto brzdí jak vzteklé, v Golfu jsem šlápl na brzdu a nic se nedělo, musel jsem dost přitlačit aby se něco začlo dít. Volant, kamoš tam má příplatkový kožený multifunkční volant a ten byl dost mizernej, nejenže má spoutu tlačítek, ale je strašně úzkej a moc dobře se mi nedržel. Opeláckej koženej multifunkční je o světelnej rok dál. I on uznal, že by chtěl tlustší(z Golfu GTI), z mojeho OPC byl nadšenej. Sportovní sedačky na pohled vypadají dobře, ale při sezení v nich jsem neměl pocit, že sedím ve sportovních sedačkách. Připomínaly mi moje sedačky, jen s hlubšíma bočnicema. Abych jen nehanil, řazení má Golf vynikající, krátké dráhy snad už přesnější být nemohly, i když Háčko na tom není vůbec špatně, VW je jiná liga. A motor zespoda táhl lépe než moje 1.4 což se dalo čekat, ve vyšších otáčkách už takový rozdíl nebyl. Přirovnal bych to k tomu, že zátah který mám já třeba při 4000 ot, TSI ho má minimálně o 1500 níže. Jak tam člověk hodil šestku tak auto jelo skoro zadarmo. Zvuk motoru při vytočení parádní, na volnoběh zase nebyl vůbec slyšet. Zpracování interiéru má VW lepší, i když je to nové auto, za dva roky provozu na našich silnicích může být vše jinak. Ale jinak je to pěkné auto, to se musí nechat :)

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od tomax » 24 bře 2012, 06:38

Nerez: ze tohle napise cetnik, ktery se mi tady nedavno snazil vysvetlit jak je dulezite dodrzovat rychlost a platit pokuty... tak snad jste jezdili podle predpisu :D

Vcera D1 tam a zpet na SK, celou cestu na tempomatu 150... cestou jedina skoro smrtelna kolizni situace - zenska, jak jinak :evil: Zbytek cesty klasika, samej chytrak typu ve 100 to svihnu do leveho pruhu a oni to nejak ostatni dobrzdej, prece nemaj narok jet rychleji nez ja!

Passaty jsem potkal dva - jeden v protismeru cihal schovany na najezdu na dalnici, druhy kousek u Prahy vyhanel CYKLOZM*DA z dalnice. Kdybych to nevidel na vlastni oci tak tomu neuverim!

Btw dejte si bacha na oktavky, chlupaty je poustej na dalnici. Typicky na Hradecke operuje tmave modra jednickova rada.
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Gord » 24 bře 2012, 07:28

V Brně červená jedničková Octávka.
už není

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 24 bře 2012, 09:20

Jasně že jsme dodržovali limity, jak jinak :) Navíc mimo obec na silnici, kam jezdí jen nadšenci sere pes :lol:

Odpovědět