Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 05 bře 2012, 18:41

mno klobouk dolů, málo vídané 8-)

Reklama
 

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 05 bře 2012, 18:54

Dobří lidi ještě nevymřeli, ale je jich dost málo... Dneska sem měl takovýho obíhání a čekání po úřadech, že po příštím týdnu, kdy si du konečně pro značky už tam nevlezu pěkně dlouho! Celej den dovolené v pr...

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od tomax » 06 bře 2012, 11:03

Oťas píše:Jedna z mála slušných řidičů..... 8-)
statisticky je malo = nikdo... lidem z meho okoli a me osobne se jeste nikdy nestalo, ze by bylo cislo za steracem. pokud toho cloveka nechytnes hned, resp. nezabranis mu ujet, tak proste smula. takze v jeho pripade bych spis rekl megaklika :D

priklad z minuleho roku - kamarad jel v levem pruhu na dalnici a idiot z praveho tam vjel (kamos obtiskl predni blatnik do jeho prednich dveri). u kamarada v aute byli dva, takze spolujezdec se snazil gestikulovat na ridice, at sjede a zastavi na benzinku - marna snaha, ale po nekolika kilometrech myskovani to zmrd vzdal a na benzince zastavil. po plodne debate se jal do auta a zacal ujizdet a to tak, ze najizdel na ty 2 lidi. "pomohla" az privolana policie (volana v dobe ujizdeni), kdy straznik dement rekl, ze jeho odbornym odhadem a pruzkumem auta za tu nehodu muze muj kamarad (vubec ho nezajimalo, ze zmrd se snazil ujet)... to bylo samozrejme razne odmitnuto a slo to na pojistovnu. dal nevim jak to pokracuje.

priklad z minuleho mesice - jiny kamarad takhle jede po uzsi silnici, proti nemu auto dost na prostredku (znam to tam, lidi proste neumeji jet u kraje, obzvlaste zeny). bylo to tak fest, ze si urazili zrcatka. kamarad zastavil, ze to budou resit, druhy frajer na to slapnul a zmizel

pokud nemas megakliku na seriozniho cloveka, tak dokud zlodeje nechytis za ruku (velmi jemne, aby te nezaloval za ublizeni na zdravi s trvalymi nasledky), tak mas proste smulu :evil:
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Adriano2 » 06 bře 2012, 12:23

Tak ja som dnes objednal vôňu do auta a pomaly sa chystám na jarné úklidy :D http://www.caro-vone.sk/michalinocs/esh ... oa-zuvacka
Ako už bude teplo tak nabehne wapka,vymeníme kolesá, vyčístíme interiér a vôňa nesmie chýbať 8-)
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Uživatelský avatar
jour
Příspěvky: 657
Registrován: 26 říj 2010, 14:17
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od jour » 06 bře 2012, 16:16

vencator píše:...samozrejme neuznavam to ze neumi vyjet z parkovaciho mista
ono najlepsie na to m je to, ze ja som bol na parkovacom mieste, a ona parkovala na chodniku. teda ked cuvala, nemala sa o co zastavit (obrubnik) a zastavila sa az na mojom aute. uz je to nahlasene na poistovni, niekedy buduci tyzden to dam snad spravit, teraz je v robote strasne vela prace..
Melanie - Astra Classic III. 5-dv. A16XER

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 07 bře 2012, 23:01

Ach jo já to snad přitahuju... jedu si po hlavní, debílek se ani nerozhlídne se a už sem brzdil... troubil sem na něj až mě bolela ruka a zařadit jedničku sem nemohl ! ještě se na mě koukal jak kdybych byl debílek já.. byl sem tak nasranej že sem chtěl vystoupit a vysvětlit mu značku "Dej přednost v jízdě".. naštěstí sem to ubrzdil krásně (naštěstí sem to tak trošku tušil tak sem se k němu blížil pomaličku - což mě ještě víc udivuje že si mě nevšimnul) ! už sem z těch lidí zoufalej .. dneska byl stejně nějaký roztrhlý pytel s bouračkama.. Dole u hřbitova to borec asi přehnal a nevšiml si že jede sanitka tak se jí snažil vyhnout (asi jí taky vzal) a přelomil semafor a rozbořil kapličku.. auto skončilo na střeše a provoz řídili policajti !

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Kesi » 08 bře 2012, 08:19

Včera večer som kolegovi na Alfe 147 (JTD) čistil EGR a váhu vzduchu. Váha vzduchu pod akumulátorom, vzduchový filter za nárazníkom pod poistkovou skriňou :twisted: Zlatý Opel :D
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 10 bře 2012, 13:15

Dnes jsem poopravil polep lišty s přepínači světel. Je to dobré, pořád to ale mohlo být i lepší :?:

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 10 bře 2012, 13:29

A já oddělal německý převozky a v pondělí snad už nový český značky

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 10 bře 2012, 16:30

a já dneska v práci dostal pojeb :roll: :D

Odpovědět