hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Uživatelský avatar
pixo
Příspěvky: 4
Registrován: 26 črc 2009, 03:20
Kontaktovat uživatele:

hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od pixo » 26 črc 2009, 04:33

Aká je kvalita zvuku CD30?
Cena je celkom vysoká, dizajn neurazí.
Výrobca je údajne GRUNDIG - to nie je veľmi sľubné: Nie že by nevedeli vyrobiť kvalitné audio, ale ich tendencia vypĺňať produktové rady lacných tried :/ eh...

Oplatí sa to kúpiť vo výbave alebo zoženiem v tej cene niečo oveľa lepšie?
Nepreferujm dunivý zvuk alebo vysoku hlasitosť, skôr čistotu a dynamiku zvuku.

V recenziách a čítal som na kvalitu zvuku v autách opel aj prívlastky ako "prekvapivý" a pod., bude to zrejme však iba vzhľadom na nenáročných poslucháčov.

Rád by som si prečítal vaše názory, pocity a postrehy k týmto vstavaným audio vrátane reproduktorov.
Prípadne čo iné kúpiť pre kvalitné audio.

Reklama
 

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od vojta » 26 črc 2009, 08:15

objednej si do výroby cdc 40 opera nebo cd70navi jestli chceš lepší zvuk
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
pepcco
Příspěvky: 292
Registrován: 15 lis 2008, 12:44
Bydliště: Široké - Prešov (SK)

Re: hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od pepcco » 26 črc 2009, 10:55

možem doporučiť CD 70 NAVI :D , kvalita zvuku určite lepšia ako CD 30! Tak isto nepreferujem nejaký dunivý zvuk a s rádiom CD 70 NAVI si hudby dostatočne užiješ, pokial niesi nejaký fajnšmeker! Ale na bežné počúvanie rádia alebo MP3 aj celkom hlasno, ti určite bude postačovať. Napokon aj kamarát, ktorý si nedávno kupil nový SuperB a dal si tam príplatkovú hudbu Sound system za 400 EUR, mi to pochválil, že v Opli to hraje oveľa lepšie. :o
Opel Astra H Caravan 1,9 CDTi, 88 kW, 16V, OPC line 1

Uživatelský avatar
DeepThroat
Příspěvky: 208
Registrován: 06 čer 2008, 09:25
Bydliště: Bohumín

Re: hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od DeepThroat » 26 črc 2009, 13:14

[b]OPEL Astra Caravan H 1.6 16V H Z16XEP 77 kW / 105 HP (2005)[/b]

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od milosh » 26 črc 2009, 20:49

Tak to je hodne good 8-) Ale asi se to bude libit i kanadskym spoluobcanum :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
DeepThroat
Příspěvky: 208
Registrován: 06 čer 2008, 09:25
Bydliště: Bohumín

Re: hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od DeepThroat » 26 črc 2009, 20:54

Doufám že do té doby než si to pořídím tak zruší víza aby nebránila všem odjezdu.
[b]OPEL Astra Caravan H 1.6 16V H Z16XEP 77 kW / 105 HP (2005)[/b]

Uživatelský avatar
pixo
Příspěvky: 4
Registrován: 26 črc 2009, 03:20
Kontaktovat uživatele:

Re: hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od pixo » 29 črc 2009, 02:21

vojta píše:objednej si do výroby cdc 40 opera nebo cd70navi jestli chceš lepší zvuk
Takuto moznost uz velmi nepripustam, nakolko za to chcu dalsich 1000 EUR (csc40) alebo 1600 EUR (cd70)... co je nehorazne smiesne. Za tu cenu navysenia mozem mat kolmplet: slusne vybavene autoradio Alpine, kvalitne komponentne repro + subwoofer, vytlmenie auta.

Cize moja otazka naozaj smerovala iba na porovnanie CD30 s komercnou sferou, pripadne zaradenie... napr.:

Je to total shit, kazde autoradio od 200 EUR bude lepsia volba, alebo... Je to porovnatelne s autoradiami v tej cenovej relacii (chcu za tento build-in 650 az 800 EUR ak sa kupuje do najnizsiej vybavy) a pod., pripadne rady typu: Jednoznacne treba vymenit kazdy kabel co sa tyka audia v opli atd... :))

Vazne nemam sajnu co tam pchaju, viem iba, ze to tam uz je a vyzera to dobre (a chcu za to vela penazi).

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od corsaczek » 29 črc 2009, 10:51

pixo píše:
vojta píše:objednej si do výroby cdc 40 opera nebo cd70navi jestli chceš lepší zvuk
Takuto moznost uz velmi nepripustam, nakolko za to chcu dalsich 1000 EUR (csc40) alebo 1600 EUR (cd70)... co je nehorazne smiesne. Za tu cenu navysenia mozem mat kolmplet: slusne vybavene autoradio Alpine, kvalitne komponentne repro + subwoofer, vytlmenie auta.

Cize moja otazka naozaj smerovala iba na porovnanie CD30 s komercnou sferou, pripadne zaradenie... napr.:

Je to total shit, kazde autoradio od 200 EUR bude lepsia volba, alebo... Je to porovnatelne s autoradiami v tej cenovej relacii (chcu za tento build-in 650 az 800 EUR ak sa kupuje do najnizsiej vybavy) a pod., pripadne rady typu: Jednoznacne treba vymenit kazdy kabel co sa tyka audia v opli atd... :))

Vazne nemam sajnu co tam pchaju, viem iba, ze to tam uz je a vyzera to dobre (a chcu za to vela penazi).
To je tak těžký půjčit si předváděčku a vyzkoušet si to rádio? Každý má úplně jiný požadavky, mě třeba CD30 stačí. Neoriginální rádio bych si nedávál hlavně kvůli funkcím na rádio napojeným a rádiem ovládaným a taky kvůli vzhledu. Ale to je jen můj osobní názor samozřejmě.

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od Gord » 29 črc 2009, 11:18

souhlas s corsou. Mám CD30MP nebo jak to je a jsem spokojenej. Nejsem fajnšmekr přes zvuk ale líbí se mi spolupráce s palubním displejem..
už není

Uživatelský avatar
Maximus66
Příspěvky: 120
Registrován: 09 bře 2009, 15:30
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: hifi: oplatí sa uvažovať nad vstavaným autorádiom CD30?

Příspěvek od Maximus66 » 29 črc 2009, 12:43

Myslim si, ze CD30 hraje hodne slusne a neni potreba menit, puvodne jsem taky uvazoval o zesiku a subwooferu, ale nakonec jsem od toho upustil.

Ja jsem spokojenej ;) :lol:

Odpovědět