Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 26 úno 2012, 18:07

Samothe píše:včera jsem měl na mále a byla by to totálka, nějaký idiot mi nedal přednost a vjel mi přímo do cesty v místě kde je 70tka já jel cca 80 :roll: naštěstí jsem rychle zareagoval a strhl to do protisměru,kde naštěstí nejelo žádný auto jinak kdo ví jak by to dopadlo :evil:
pánové dávejte si mazjla ikdyž jste na hlavní a máte přednost, nikdy nevíte koho potkáte, tohle jsem ještě nezažil a doufám,že už nikdy nezažiju
Vystoupil si a dal si mu pár facek doufám, protože toto zažít podruhé v životě tak tam stejně ta sanitka přijede! Bych ho zabil!

Jinak dobrá práce 8-) 8-)

Já to nechápu lidi sou buď takový debilové nebo uplní kreténi jen kretén muže vjet na hlavní aniž by se dvakrát nepodíval jestli něco nejede a nebo se nepodíval vůbec. Nejen že způsobí problémy sobě ještě ke všemu způsobí problémy hlavně vám jelikož vy dostanete peníze utěchy a děte si kupovat nový auto / ojetý auto. A to nemluvím otom, když máte pujčený vozidlo od odtahovky a musíte se bát po nehodě ještě víc protože řídíte cizí auto... Jsou to kreténi kreténi a kreténi! Doufám že ty testy zpřísní a nebudou dávat řidičák každýmu debílkovi co si koupí káru za 10 tisíc a zničí vám sní auto za 400 tisíc např! :)) To dokáže nasrat nejvíc

Reklama
 

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 26 úno 2012, 18:17

nn byl jsem v šoku z této situace a rád, že pokračuji v jízdě a navíc bych se musel otáčet a nahánět ho, jinak díky 8-)
pro upřesnění on na hlavní byl, ale odpočoval přes můj jízdní pruh a mě jako protijednoucímu po hlavní měl dát přednost, ale místo toho, když jsem se k němu přibližoval nepochopitelně začal odpočovat což mi nezbylo nic jiného než strhnout volant do protisměru a objet ho, no snad už nikdy víc 8-)

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 26 úno 2012, 18:20

To mi radši ani neříkej :D:D jestli tě viděl a stejně ti tam vjel tak už nemám slov... ale už sem to taky zažil a zažitek suprovej, nejen že ženská tě obvinuje z toho že jsi jel rychle ještě se cití tknutá když říkáš že ona je na vedlejší a má si dávat pozor co jede na hlavní ...

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 26 úno 2012, 19:47

Přesně tohle jsem taky zažil. Jen s tím rozdílem, že já už nestačil zareagovat, protože jsem jel 110.. on zhruba 40 :roll: Čelní pecka, a já se podruhé narodil... :?:
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

colli
Příspěvky: 637
Registrován: 03 lis 2010, 20:42

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od colli » 26 úno 2012, 19:53

Do otce to ted vrazil mladej kluk kterej si koupil v pátek auto a v pondělí ho zbořil. Jely jsme cca 20-25 km/h v koloně a najednou to do nás ze zadu napral. Ty sedany od BMW jsou měkký byla to starší BMW 1. A narazil na obří traverzu co má MLo vzadu :D Měl proražený chladiče,světla atd..neodjel. Jinak na MLku škoda přes 80 tisic. Schytal to jen nárazník :D Jsme se ho ptaly proč nebrzdil.Prej mu spadla pod nohy škrabka na sklo a on se ji snažil našmátrat. Todhle se vážně nedalo čekat. :D todhle prostě naštve :(
BLACK GTC Irmscher Grill//Remus Exhaust

www.izoperfekta.cz Hydroizolace střech,jezírek..atd..

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 26 úno 2012, 21:28

Mladej frajírek v BMW, je jedno jakym, je opravdu neštěstí pro silniční provoz :evil:

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 27 úno 2012, 11:47

Ja si dycky myslel ze v BMW jezdej vetsinou prasata ale ted me presvedcil chlap v 7dme fungl novy a takhle klidne sem jeste BMW jet nevidel :D jediny co predjel byl kamion ale kdyz na to slapnul teda hosi :D na to nema ani OPC proste komu cest tomu cest :)

Ja bohuzel musel vectrou :) zafira je na dovoleny, kdyz celej rok pracuje taky ma na to pravo ;-)
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od emvee » 27 úno 2012, 13:00

Podle mě v nových bmw jezdí běžný vzorek řidičů, někdo je OK, někdo hovado, ale starý bmw s mladým floutkem za volantem, to si skoro vždycky říká o průser. Čest vyjímkám.
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 27 úno 2012, 13:01

Jednoho takovyho floutka znam, jmenuje se Kral :D a ten by nas vsechny strcil do kapsy :D nevim teda jestli to BMW jeste ma...
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Westler » 27 úno 2012, 18:07

Dnes podobna situace jak tu popisujete, ale ne tolik vyhrocena. Popis:
jedu po rychlostni komunikaci (2+2 pruhy), auta v obou pruzich jedou tak 70 a z vedlejsi odbocuje stehovaci nakladak vlevo (pres muj smer). Zhruba o 5kmh rychleji me miji (jel jsem v pravem pruhu) felicie a tesne na ni nalepena octavie. Ridic kamionu mel krasny vyhled na nasi stranu (na druhou trochu horsi, ale to ted nehraje roli) a co neudela? No rozjel se kdyz byla felicie od nej cca 80m. Nechtel bych byt v kuzi toho ridice felicie - zabrzdit nemohl, protoze v kufru by mel octavii za sebou, tak to strhl prede me (ja uz brzdil) a tak tak minul konec toho nakladaku. Opravdu demence prvniho kalibru :roll:
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Odpovědět