Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1118
Registrován: 04 kvě 2008, 13:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od RomanK » 25 led 2012, 09:10

Myslím že funkce svícení bude vyřazena z menu MKJ. Uživatelé se neshodnou čím svítit, tak budou nosit s sebou baterku jako přívěšek na klíčích a posvítí si sami :lol: :lol: :lol:

Jinak já bych chtěl svítit xenony a nemusí mi to svítit pokaždé když odemknu (jen když chci), protože to pokaždé vlastně nepotřebuji a z potřeby světelných efektů u svého auta jsem už vyrostl.
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301

Reklama
 

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Frydex » 25 led 2012, 14:10

No to je sice pravda, ale mlhovky jsem použil tak jednou v životě a tak by aspoň našly uplatnění... Teď mě napadá, že ani nevím, jestli fungujou :D
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Jocker » 25 led 2012, 15:20

Dálkové světla máme všichni:)

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Frydex » 25 led 2012, 15:39

No jo.. ale mi se k nim přidá Bixenon, ne ?... každopádně by to byla docela záře nad pacifikem :mrgreen:
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

zamky
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2011, 11:53

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od zamky » 30 led 2012, 11:35

Zdravim, nedalo by sa nejako pomocou tejto jednotky "hacknut" zhavenie..neviem ci len ja,alebo aj ostatni mate tento problem..proste ked je von -2 stupne zhavi cca 1sekundu, a startne to dlhsie ako ked je von -6 a zhavi cca 2-3 sekundy..dokonca minule mi pri -15 chytilo lepsie ako ked je von +3..ako nieje to nic kriticke , startuje to v pohode do 2 sekund, ale kusok ma to stve.... otec ma nissan a tam to zhavi 4 sekundy aj ked je 8 stupnouv nad nulou a rovnako ked je 8 pod nulou

kupil som jeden zhavic BERU a porovnal ho s ostatnymi v aute(ngk) a tie povodne sa rozhavia do cervena neskor o max sekundu , mozno aj menej, tak pochybujem ze je to az tak v zhavicoch...

inac by som to neriesil a zhavil by som na dvakrat, ale vraj sa tym mozu znicit zhavice..ale ked som pozeral na strankach tusim beru, tak tam pise ze su to rychlo zhavice , ze sa rozhavia do 2 sekund a ze vydrzia zhavit dalsich 10 sekund, tak ja neviem comu mam verit..kaslat na vsetko a zhavit dvakrat?

teplotne cidlo ukazuje podla serrvis menu spraavnu teplotu aj motora aj vzduchu

poradte mi ak mate skusenosti...dakujem :)
ASTRA H 2005 / Z17DTH 74 kw

Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Jocker » 31 led 2012, 09:30

Třeba takováto couvací kamera by se dala použít?
http://www.car-multimedia.cz/specificke ... -ccd-.html

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 31 led 2012, 12:45

Pepiku tak na co se mame letos tesit, parkovaci asistent na displeji a video taky? ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 02 úno 2012, 00:15

2 zamky: MKJ určitě do procesu žhavení zasahovat nebude. Obecně jsem se přiklonil k závěru, že MKJ při zapnutém zapalování nebude do ničeho aktivně zasahovat (okna, světla, centrál...). Při zapnutém zapalování MKJ bude pouze prostřednictvím diagnostických protokolů číst potřebná data z řídících jednotek a tyto bude prezentovat na displeji; nic víc. Pokud zapalování zapnuté nebude, resp. v zapalování nebude vůbec zasunutý klíč, bude MKJ tahat za okna, rozsvěcet světla atd..

2 jocker: pokud myslíš na zobrazení videa na CIDu tak ano, bude možné připojit jakýkoliv zdroj kompozitního video videosignálu TV soustavy NTSC (Pozor! PAL nepůjde). Jinak tuhle kameru lze koupit i v NTSC za mnohem lepší peníze

2 milosh: o svých plánech jsem psal tady ve vlákně 23 led 2012, 12:35. Ve stručnosti: chci dodělat funkce, které jsem sliboval v rámci II. etapy, tj. okna, světla a PAS. Co se týče jednotky pro zobrazení videa na CIDu, mám její koncepci v hlavě, ale v reálu zatím nic není. Uvidíme, jaký bude reálný zájem. Cenově bude tato jednotka o něco málo dražší než MKJ – pokud se do ní pustím a seženu konektory použité na RGB kabelu, bylo by to tak na léto...

Jinak jsem udělal modifikaci FW pro MKJ – nyní všichni uživatelé bez UHP mají možnost využít zobrazení a ovládání MKJ přes záložku UHP (viz. VIDEO). Toto jistě přivítají všichni majitelé sestav GID + CD30/MP3, kteří mají nyní na displeji slepou záložku. Samozřejmě tuto možnost mohou použít i majitelé CID-CD70-DVD90 bez instalovaného portálu mobilního telefonu UHP.
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
bubo
Příspěvky: 410
Registrován: 13 dub 2009, 22:42
Bydliště: Vysočina

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od bubo » 02 úno 2012, 19:06

A ta záožka UHP se jak dá vyvolat , aby se zobrazila na displeji - Techem , nebo musí být v autě namontován nějaký ten modul UHP fyzicky ? A dala by se případně změnit ta ikona se sluchátkem na něco co by připomínalo MKJ ?
ASTRA H Caravan 2006 / 1.8 / 103 KW / Z18XER / CD70Navi / CID + Cz ,, Stříbrňák ,,

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Frydex » 02 úno 2012, 20:40

Pochopil jsem to tak, že ta záložka bude aktivní, když tam fyzicky budeš mít modul MKJ. Ta ikona s tím telefonem změnit nepůjde..
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Odpovědět