Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Frydex » 24 led 2012, 18:39

Děláte, jak kdyby byla Astra bez chyby. Co ty lišty, vířivky, klapky, dvouhmoty a podobně... myslím, že s tímhle fauvéčkem by rozhodně vedle nešlápl, kór když je to tak mladé... ;)
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Reklama
 

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 24 led 2012, 19:18

No já teda ještě žádný moderní auto bez chyb neviděl ;)

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 24 led 2012, 23:24

Dnes jsem si koupil novou hračku:

http://www.cel-tec.cz/produkty/sportovn ... e=category

Dobrá věcička. Dá se přidělat do auta na onboard záznamy, kdekolik na oblečení nebo na zeď. Držák s klipem jako kolíček na prádlo se dá připnout na univerzální držák, který má suchý zip, magnet a dírky pro šroubky, takže opravdu lze kameru mít na čemkoliv. Nahrává videa v rozlišení 640x480 se zvukem v celkem příjemné kvalitě. Už se těším až ji vyzkouším :mrgreen:

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 25 led 2012, 23:38

Nemá někdo doma Nokii N8? Chci si jí kupovat ale chtěl bych slyšet pár řádku otom jak se vám ten mobil líbí.. JEště mě napadlo HTC Desire HD ale nevím jestli bych potenciál tohoto mobilu využil! Díky

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 26 led 2012, 08:16

http://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-n8/recenze/

Tady máš spoustu názorů jak se komu líbí. V tom je ta Heureka dobrá, že se tam dočteš i názory lidí na konkrétní výrobek ;)

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Westler » 26 led 2012, 10:11

Zralok: Mam C7 uz vic jak rok a celkem spokojenost, az na par detailu jako praskle sasi. N8 je prakticky stejna, jen ma jine telo, miniHDMI a kvalitnejsi fotak. S Annou prislo docela "oziveni", ted v unoru by ale konecne mela vyjit Belle. Mam trochu zkusenosti i s Androidem a jedine kvuli cemu bych uprednostnil Nokii jsou Ovi Mapy zdarma, protoze jinak je Android lepsi. Mozna ma Symbian jeste trochu jednodussi ovladani (Ovi ucet je prehlednejsi nez Gmail) a taky delsi vydrz na baterii, jenze to je dost individualni. Jestli te zajima neco ohledne (dnes uz zruseneho) Symbianu^3 nebo Anny, tak se ptej :D
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 26 led 2012, 10:45

Jee westler:D hele ja mam ted nokii 6200 classic. nokii mam už dlouho a proto se mi nechce jít na Android. Vím že android je lepším systémem a jeho softwarová nabídka je mnokrát větší než u nokie. Viděl jsem video kde v N8 je nahraná nějaká Alpha verze systému Belle a to mě hodně přesvědčilo! Ted ještě našetřit a asi půjdu do nokie ! Vždyt jí mužu vrátit do 30 ti dnů bez udání důvodu ! 8-) ale doufám že to nebude potřeba

Nerez díky za odkaz tak sem se rozhodl definitivně!

klm121
Příspěvky: 87
Registrován: 30 kvě 2009, 20:54
Bydliště: Banská Bystrica

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od klm121 » 26 led 2012, 12:01

Ja som sa tiež rok dozadu rozhodoval medzi týmito dvoma modelmi, najprv som bol viac naklonený Nokii, mal som predtým 3 so symbianom, takže som sa do Androidu nehrnul. Nakoniec vyhral HTC a dnes by som určite nemenil. Jediná nevýhoda je slabšia výdrž batérie, no pri takom obrovskom displeji sa s tým musí počítať. ;)
Opel Zafira Tourer Cosmo 2.0 CDTi (125 kW) Automat
Opel Astra K Innovation 1.4 Turbo (92 kW)

Uživatelský avatar
irmscher
Příspěvky: 1226
Registrován: 15 říj 2010, 17:20
Bydliště: Praha 10, Praha 22
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od irmscher » 26 led 2012, 12:14

dostal jsem v práci HTC sense,a jak jsem se napřed bál,tak ted spokojenost:-) Android market nabízí mnohem více aplikací a možností.Funkce,barvy,foták,všechno je dost dobré.S Nokií jsem tak spokojenej nebyl.
http://www.astraopc.estranky.cz/ Astra OPC
na peklo se zvoní tlačítkem SPORT

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 26 led 2012, 18:33

Já používal symbian asi 6 let, úplně od jeho začátků - byl to nejlepší, co mohlo být v mobilu. Od doby S60 v3 šel hodně dolu kvuli otravné certifikaci nepodepsaných aplikací a od dob S60 v5 (dotykáče) i s ovládáním. Pokud chcete zapnout a telefonovat, tak je lepší nějaká Nokia serie 40 - rychlejší a blbuvzdornější. Pokud si chcete nainstalovat pár potřebných aplikací a pak už jen využívat telefon pro práci, je symbian dobrá volba. Pokud si rádi uzpůsobujete věci podle svýho, tak jednoznačně android.

Odpovědět