Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hombre_71 » 26 lis 2011, 13:30

zraloku, je vidět že se máš ještě co učit ;)
do mycího boxu zásadně vozím svůj kýbl, šampon, odstraňovač hmyzu, dvě houby (jedna "nad lišty", druhá "pod lišty" - kvůli kamínkům), jelenici a mikrovláknovou utěrku. To vše jsem tedy vozil, dokud jsme s tchánem nepořídili wapku domů...
Naposledy upravil(a) hombre_71 dne 26 lis 2011, 13:33, celkem upraveno 1 x.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Q-čko
Příspěvky: 478
Registrován: 28 říj 2010, 20:34
Bydliště: HC, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Q-čko » 26 lis 2011, 13:33

JA umyvam tiez len co maju oni za 2e vpohode. aktivna pena, potom to rozotrem tou kefou a potom oplach wapkou, potom do sucha svedskou utirekov, a teraz v zime to iste len bez utierania nemam neoprenove ruky :D ale asi zacnem chodit do jehnej haly v TT tam maju vo vnutri boxy vyhrievane tak uvidime
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kw chip

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 26 lis 2011, 16:11

Tak jsem si koupil šampon s voskem + něco čemu říkají Mokré stěrače (viděl jsem to u známeho a funguje to dobře) a houbu :mrgreen: utěrku mam (tu mikrovláknovou) i celou roli pořádnýho papíru na leštění oken a připravky na interier mam taky!. Po zimě půjdu pořadně umejt! AKorát jsem si myslel že v mycím boxu právě takové věci bejt nemužou takže super, ale sem zvědavej jak se bude tvářit ten co bude čekat než se uvolní místo :D:D ja jsem docela puntičkář

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od hombre_71 » 27 lis 2011, 12:45

...na toho co bude čekat se vykašli, on by to kvůli tobě taky neurychloval.

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 27 lis 2011, 19:26

Tak po dnesni ceste Hradec Kralove - Cernozice - Hradec Kralove cca 40km musim konstatovat ze obzvlaste koncernisti nevedi k cemu se pouzivaji predni mlhovky.... Naprosto jasno, prvni audi - mlhovky zapnuty, pak 2x fabie taky mlhovky zapnuty a jeden Sup II taky mlhovky zapnuty to je 1 auto na 10 km se zapnutejma mlhovkama pri naprostym jasnu, nechapu k cemu jim to je.... me to je hrozne neprijemny kdyz mi nekdo sviti do oci mlhovkama....
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 27 lis 2011, 20:45

A byly to mlhovky, nebo denní svícení? Novější koncernová auta mají denní svícení v mlhovkách.

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 27 lis 2011, 20:47

Mlhovky denni sviceni na skodovkach se pri rozsviceni hlavnich svetel vypina a vzhledem k tomu ze byla tma... tak by na denni sviceni jel jen blazen :D 8-) a audina byla stara A8 nekdy z 90 let takze ta denni sviceni od vyrobce rozhodne nemela :) (jinak auta podle svetel docela v pohode poznam :D)
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
lkralicek
Příspěvky: 325
Registrován: 06 úno 2011, 13:57
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od lkralicek » 27 lis 2011, 21:15

Tak já jsem byl dnes trošku projet auto po opravě a zvuk motoru je úplně jiný než byl před (tichý, kultivovaný). Jako v reklamě na Mazdu. Jinak auto umyté, vysáté, doplněna voda do ostřikovačů, chladící také. Zimní "hnusná černá plechová" kola s poklicema nasazena. Už jen vyměním koberečky za gumové a namazat těsnění silikonem. Jinak smetáček, škrabka a další zimní věci v kufru. Tož tak. :D
Opel Astra H Caravan 2007 1,6 77 kW (105 k) a 150 Nm modrošedá metalíza
http://lukinb6.rajce.idnes.cz/Opel_Astra_H/

Prodej motopříslušenství - http://www.motoprislusenstvi.com

Uživatelský avatar
stanomata
Příspěvky: 522
Registrován: 14 pro 2009, 08:01
Bydliště: SENEC /SR/

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od stanomata » 28 lis 2011, 20:46

tak v sobotu odišla po 3,5 roku baterka
dnes doručená nová silnejšia Varta
vdaka destroyer_svk 8-)
ASTRA H CARAVAN 1.7 CDTI 59kW/80 koní
chiping 74 KW/ 100

Diagnostika OP-COM , aktivácia komfortných funcií

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od emvee » 28 lis 2011, 21:13

vencator píše:Tak po dnesni ceste Hradec Kralove - Cernozice - Hradec Kralove cca 40km musim konstatovat ze obzvlaste koncernisti nevedi k cemu se pouzivaji predni mlhovky.... Naprosto jasno, prvni audi - mlhovky zapnuty, pak 2x fabie taky mlhovky zapnuty a jeden Sup II taky mlhovky zapnuty to je 1 auto na 10 km se zapnutejma mlhovkama pri naprostym jasnu, nechapu k cemu jim to je.... me to je hrozne neprijemny kdyz mi nekdo sviti do oci mlhovkama....
Oni za to ti řidiči tak úplně nemůžou. U koncernových aut je to totiž řešený tak dementně, že zadní mlhovky nejdou zapnout bez toho aby se zapnuly i přední. Hrozně rád bych znal důvod tohohle idiotskýho řešení...

Ale jestli bylo jasno, tak pak nechápu ani ty zadní mlhovky. Ale existujou i idioti, který s těma předníma mlhovkama svítěj jen proto, že to tak "líp vypadá" (citace)...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Odpovědět