Zafira 2012

Co nenajdete na fóru v sekcích Astra H, pravděpodobně to bude zde.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od milosh » 22 říj 2011, 08:42

nahravam,vecer mrknu.ale zaujala me upoutavka kdy redaktor rikal ze je zvedavy na sport rezim,kdo ale toto resi u rodinneho auta???
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od corsaczek » 22 říj 2011, 11:39

hombre_71 píše:Interiér po posledním faceliftu - hnus ! Obzvláště středový panel: http://www.netcarshow.com/opel/2011-cor ... per_5c.htm. A to že je to auto už hóóódně starý a ceny nekonkurenceschopný je prostě fakt. Ostatně prodeje to ukazují.
Nevšimnul jsem si, že by se po faceliftu nějak interiér změnil? Až na tu dotykovou navigaci...
Ohledně prodejů nejde soudit podle CZ trhu, v Německu třeba prodeje Corsy pořád dobrý. Nicméně je poznat, že je to nejstarší auto v nabídce Oplu a z malých aut by to moje volba nebyla...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od corsaczek » 22 říj 2011, 11:40

milosh píše:nahravam,vecer mrknu.ale zaujala me upoutavka kdy redaktor rikal ze je zvedavy na sport rezim,kdo ale toto resi u rodinneho auta???
Nemaj to někde na webu? Nahrávání, i kdybych měl na co, sem nestihnul :)

dimi

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od dimi » 22 říj 2011, 12:04

Bude na i prima v archívu autosalonu. Ale dávají to až tak někdy ve středu. Ale Zafirka a Opel vůbec dostal hoooodně dobré hodnocení. Prý se hodně zlepšil a dohání rychlík na kterém se vezou ostatní značky.

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od vojta » 22 říj 2011, 12:23

hombre_71 píše:Interiér po posledním faceliftu - hnus ! Obzvláště středový panel: http://www.netcarshow.com/opel/2011-cor ... per_5c.htm. A to že je to auto už hóóódně starý a ceny nekonkurenceschopný je prostě fakt. Ostatně prodeje to ukazují.
to bych si dovolil důrazně nesouhlasit, corsa je stará 5 let a technicky je stále na tom velice dobře a pokud chceme aby opel nebyl v červených číslech tak musíme vydržet s jednou generací aspoň 8 let a ne měnit po 6ti letech jako třeba astru, to nemá potom šanci aby se ten model zaplatil, proč myslíte že VW všechny modely drží minimálně 8 let?

ale je pravda že corse mohli dát navigaci na úrovni (ne ten xindl na fotce co si přiložil), tak jak jsme zvyklí a sice oddělený displej, myslím že by nebyl zas takový problém naroubovat tam navi z astry J, ale zase musím uznat že nasadili aspoň konkurenceschopnou cenu něco kolem 15tis i s BT HF

a co se týče ceny tak je slušná, snad jedině uplnej základ 1.0 essentia by mohl jít třeba aspoň o 10tis aby to vypadalo dobře ale i za těch 199tis co stojí teď je to super auto za super peníze
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od Pepino_GH » 22 říj 2011, 12:33

dimi píše:Bude na i prima v archívu autosalonu. Ale dávají to až tak někdy ve středu. Ale Zafirka a Opel vůbec dostal hoooodně dobré hodnocení. Prý se hodně zlepšil a dohání rychlík na kterém se vezou ostatní značky.
Už je, před chvílí jsem sledoval..

A můj názor na Tourer? U mě dobrý.. Dost dobrý.
Koukal jsem na opel.de a trošku mne rozhodil údaj o zavazadlovým prostoru.. V 5. místném uspořádání 710 - 1860 a v 7. místném 152 - 1792. Já myslel, že sedm sedadel bude vždy..
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od sladas opc » 22 říj 2011, 12:36

taky jsem koukal a fakt luxus,melo to nejake minusy ale to ma akzde auto ale vzhled jak zvenku tak uvnitr nadhera..jinak bych rekl ze opel sel celkove nahoru se vsema modelama od roku 2005 od hackovych aster az po soucasnost,me teda se osobne vsechny modely soucasnosti libi ve vsech smerech!!!
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
dogee
Příspěvky: 738
Registrován: 25 zář 2010, 00:18
Bydliště: Brno

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od dogee » 24 říj 2011, 09:07

mno jsem z těch recenzí na rozpacích, zafira tourer je hodnocená relativně dobře, ale orlando ne, přitom je to "stejná" technika :(

uvidíme až se oba modely zaběhnou v praxi

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od vencator » 24 říj 2011, 13:19

http://www.auto.cz/opel-zafira-tourer-n ... data-62557

docela me prekvapuje ta 1,8 s 85 kW.... ale me se proste libi :D az doslouzi tahle tak je jasny co bude dal :)
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Opel Zafira Tourer

Příspěvek od hombre_71 » 24 říj 2011, 15:23

Dneska jsem četl test v Auto Tipu. Hodnocení veskrze pozitivní. Co mě ale štve, jsou sedadla ve třetí řadě za příplatek. I když jsem to tak trochu čekal. Prostě šetří se.

Odpovědět