svolavací akce

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: svolavací akce

Příspěvek od Kesi » 10 čer 2011, 20:51

Len nechoď do PANEURO, choď radšej do Swamu v Barci alebo do PK Auto v Prešove ;)
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Reklama
 

Uživatelský avatar
jakubino
Příspěvky: 2321
Registrován: 28 dub 2011, 20:05

Re: svolavací akce

Příspěvek od jakubino » 10 čer 2011, 21:16

prosimvas, o co presne jde?
(uz jsem k sobe psal, ze mam problem s blikajici kontrolkou auta s klicem)

co je CIM? :o diky
muzete mi nekdo znaly odpovedet, popsat mi, zda je v teto dobe nejaka svolavaci akce?
Opel Astra H Caravan Z17DTL 59kW

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: svolavací akce

Příspěvek od Juray » 10 čer 2011, 21:18

Na první stránce to máš popsaný a o CIMu tu taky někde bylo psáno... stačí HLEDAT ;)

Uživatelský avatar
demski
Příspěvky: 62
Registrován: 06 čer 2011, 14:44
Bydliště: Gelnica - SR

Re: svolavací akce

Příspěvek od demski » 14 čer 2011, 08:23

Kesi píše:Len nechoď do PANEURO, choď radšej do Swamu v Barci alebo do PK Auto v Prešove ;)

Kesi, preco mam ist do SWAMU alebo PK Auto Presov?
Opel Astra Caravan 1,8 92kW Elegance, 2005

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: svolavací akce

Příspěvek od Kesi » 16 čer 2011, 22:41

Lebo :twisted: Nechcem to povedať tak ako to mám na jazyku, je to môj názor na predajcu a servis, ak neveríš vyskúšaj. Ak napr. pýtajú prachy za to že sa pozrú na cenu náhradného dielu?
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
nikos83
Příspěvky: 341
Registrován: 17 říj 2010, 20:22
Bydliště: Oščadnica

Re: svolavací akce

Příspěvek od nikos83 » 16 čer 2011, 22:43

no Kesi tak to je sila...
Astra H Cosmo Z14XEP,zlatá metalíza
Moja astra: https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... iova+astra

Uživatelský avatar
demski
Příspěvky: 62
Registrován: 06 čer 2011, 14:44
Bydliště: Gelnica - SR

Re: svolavací akce

Příspěvek od demski » 17 čer 2011, 13:21

Kesi píše:Lebo :twisted: Nechcem to povedať tak ako to mám na jazyku, je to môj názor na predajcu a servis, ak neveríš vyskúšaj. Ak napr. pýtajú prachy za to že sa pozrú na cenu náhradného dielu?

Mne zatial v PANEURO len aktivovali nahradny kluc. Oslovil som aj SWAM, ale ty sa mi ozvali 3dni po tom, co mi to urobili v PANEURO!!!!
Zhanam spinac ovladania prednych okien a zrkadiel. Napisal som do PANEURO, SWAM-u a PK AUTO Presov (tusim v utorok).
Dnes je piatok, a odpoved som nedostal od ani jedneho osloveneho. Mam dobreho znameho v MaH Bratislava, ale nechcel som ho otravovat, resp. som chcel porovnat ceny.
Tak to vyzera, ze ho budem musiet oslovit.
Opel Astra Caravan 1,8 92kW Elegance, 2005

Uživatelský avatar
destroyer_svk
Příspěvky: 687
Registrován: 08 úno 2011, 21:22
Bydliště: Galanta - SVK

Re: svolavací akce

Příspěvek od destroyer_svk » 17 čer 2011, 14:40

Kesi píše:Lebo :twisted: Nechcem to povedať tak ako to mám na jazyku, je to môj názor na predajcu a servis, ak neveríš vyskúšaj. Ak napr. pýtajú prachy za to že sa pozrú na cenu náhradného dielu?

Ako nie je v mojom zaujme niekoho obhajovat ale treba si zasa uvedomit jednu vec ze ked pride niekto a chce "kupit" nejake ND a nema ani VIN,poriadne nevie co chce (duplom ked zhana "hadicu v motore") a len zhana informacie a nakoniec aj tak nic nekupi (napr.kvoli cene) tak ten skladnik castokrat vyslovene len zabije cas kvoli takymto zakaznikom.
Za ten cas by mohol vydat tovar mechanikom ktori kvoli nemu nemozu robit opravu alebo servis na vozidle alebo napr. skladnik
musi poslat objednavku.
A verte tomu ze velakrat to nie je len 5 minut ... zasa na druhej strane to vyhladanie istotne nie je vzdy spoplatnene.
A pri kupe sa to odratava.
Nevravim a neobhajujem ze ked niekto hlada filter na nejaky motor tak automaticky bum pausalna suma za vyhladanie v EPC-cku. :roll:

Mozno troska offtopic ale isteho casu jedna siet predajni nabytku ked ste si chceli dat spravit kuchynu podla seba takyto navrh vypracovavala bezplatne.Samozrejma ze to urcite nebola zalezitost 15 minut ... prespekulovani "zakaznici" ked mali ten navrh,(samozrejma s rozmermi a so vsetkym co k tomu patri) utekali k svojmu stolarovi (ved Fero to spravi lacnejsie,nie?) a viac sa uz v tej predajni neukazali.
Od urciteho casu pyta tato spolocnost 50 € za vypracovanie ponuky (preco asi?) ... ked si kuchynu objednate,poplatok automaticky odrataju.
Astra H Caravan Cosmo 1,9 CDTI OPC Look
VW Golf Variant VII 1,4 TSI DSG Highline
Škoda Octavia III 2,0 TDI DSG Elegance - ex
Škoda Felicia 1,3 GLX

Uživatelský avatar
KFL
Příspěvky: 138
Registrován: 18 srp 2010, 13:35
Bydliště: BA

Re: svolavací akce

Příspěvek od KFL » 17 čer 2011, 23:14

destroyer_svk píše:Ako nie je v mojom zaujme niekoho obhajovat ale treba si zasa uvedomit jednu vec ze ked pride niekto a chce "kupit" nejake ND a nema ani VIN,poriadne nevie co chce (duplom ked zhana "hadicu v motore") a len zhana informacie a nakoniec aj tak nic nekupi (napr.kvoli cene) tak ten skladnik castokrat vyslovene len zabije cas kvoli takymto zakaznikom.
To ako keby si povedal, ze do obchodu mozes vojst len vtedy, ak si urcite nieco kupis. Inak musis zaplatit polatok za otvarenie dveri, pouzitie vozika,.... Este dobre, ze su aj normalne servisy.
Uz nemam Opel, zostal mi op-com a kniha Jak na to.

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: svolavací akce

Příspěvek od Kesi » 18 čer 2011, 20:48

RE destroyer: ja to beriem, že sa to možno zneužívalo (zaujímavé konkurencii to nevadí), ale to nie je to jediné, ja som tam bol napr. pred kúpou GTC pozrieť. Asi pol hodinu som si obzeral auto a nikto sa o mňa ani nezaujímal. To isté kolega mal záujem o kúpu auta a ani sa mu neunúvali venovať, tak išiel preč :twisted:
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Odpovědět