Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Gord » 13 dub 2009, 22:55

FerdaXXL píše:no ono to taky bude tím, že jsou dražší, delší a těžší. Sedanů vždy jezdilo, jezdí a bude jezdit méně ;) Osobně jsem potkal už tři. Dva v Praglu a jeden na Slovensku v BA
Jeden kousek v Novým Lískovci v Brně ;)
už není

Reklama
 

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 13 dub 2009, 22:57

ok dík za tip na výlet :D
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Oton » 14 dub 2009, 12:39

Nastavení větší citlivosti otřesového senzoru alarmu!A chystám se výlet na brněnsko přehradu!Na procházku a na pivo! ;)
Jednoho sedánka potkávám po cestě do pakárny v Kuřimi u Brna.Ale na výlet tam radši nejezdi :lol: :lol:

giby
Příspěvky: 26
Registrován: 02 lis 2008, 14:06
Bydliště: Čejetice u Strakonic

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od giby » 14 dub 2009, 17:23

corsaczek píše:V Německu se sedan moc neprodává, dlouho po tom, co se začal vyrábět ho tam ani nedováželi, takže proto je jich tam málo.

Jinak my jsme dneska byli na rodinném výletě Plzeň - Č. Krumlov - Lipno - Strakonice - Plzeň, celkem asi 350 km, průměr 77 km/h (ano, dost mimo rychlostní limity, kromě v obci). Spotřeba jen 6.1 L, takže maximální spokojenost. Taky jsem si zase ověřil, jak i s 1.6kou se dá je dynamicky :-)
Hm..tak to jsi byl kousek ode mě... :)

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 16 dub 2009, 22:02

giby píše:
corsaczek píše:V Německu se sedan moc neprodává, dlouho po tom, co se začal vyrábět ho tam ani nedováželi, takže proto je jich tam málo.

Jinak my jsme dneska byli na rodinném výletě Plzeň - Č. Krumlov - Lipno - Strakonice - Plzeň, celkem asi 350 km, průměr 77 km/h (ano, dost mimo rychlostní limity, kromě v obci). Spotřeba jen 6.1 L, takže maximální spokojenost. Taky jsem si zase ověřil, jak i s 1.6kou se dá je dynamicky :-)
Hm..tak to jsi byl kousek ode mě... :)
No jo, Strakonice jsme projížděli :-) Sem mohl zamávat...

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Mazety » 17 dub 2009, 21:49

tak asi před týdnem jsem implantoval reflexní pásky, páč mi to jedna p*ča odřela, ale měla kliku, že zrovna na místě co se s tim něco nechalo dělat :lol:
Obrázek
EX Opel Astra H caravan

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od majkp » 19 dub 2009, 20:41

Dneska jsme na dalnici "koupili" kaminek do celniho skla. Pavouk to neni, ale videt to je. Skoda ze to nemuzu resit nejak podobne jako Mazety... :|

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pepino_GH » 19 dub 2009, 20:57

My dnes nic, včera jsme ošetřovali venkovní černé plasty, vzali jsme i gumy a šup do garáže, sraz se blíží... ;)

Na kamínky v předním okně je dobrý připojištění čelního skla, zatím se mi vždy vyplatilo...
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 19 dub 2009, 21:55

majkp píše:Dneska jsme na dalnici "koupili" kaminek do celniho skla. Pavouk to neni, ale videt to je. Skoda ze to nemuzu resit nejak podobne jako Mazety... :|
Tak to zamrzí :( My jsme meli koupání a leštění a sčítání škod. Nějakej ..píp..píp..píp ... a píp nás vzal tažnym na přední SPZ asi při parkování, že je v ní takovej ďůlek až vyskočila na jedné straně ta spodní mřížka na předním spojleru. Prostě děs. Mlátit a mlátit taková prasata.
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od majkp » 23 dub 2009, 11:49

Vcera sem se na pracovni ceste do z Prahy do Lednice zastavil u Romana a nechal si aktivovat denni sviceni, dalkove stahovani oken, prodlouzit interval sviceni u funkce "Follow me home" a taky sme udelali celkovou diagnostiku auta. Zadny kostlivec na nas nastesti nevyskocil a take ujisteni ze tachometr neni pretoceny zvedne naladu, takze Romanovi velke diky! Mam to stesti ze mam destovy senzor, takze auto mimo jine vi kdy je venku tma a kdy svetlo. Stacilo jen jsem prepnout spinac svetel do polohy AUTO a uz na nej muzu zapomenout. I vnitrni display a osvetleni budiku a palubky se chova korektne. Presne tak jsem si to pral. Na druhou stranu automaticke zamykani za jizdy moje RJ nepodporuje, skoda.

Docela jsem pospichal a navic na 42km na Brno byla na slouceni do 1 pruhu asi 30min zacpa, takze sem na to trochu vic slapal. Spotreba moc oskliva, pres 8l/100km, coz u dieselu asi dost napovi o stylu jizdy, nebudu to dale rozebirat. Je to ale trochu psycho, protoze ty mizerny passaty ma dneska snad kazdej podnikatel. Nastesti ma spousta z nich aspon kombiky, ktery jdou docela dobre rozeznat na dalku... :D

Nocni cesta zpatky me ale prinutila zamyslet se na tema prednich svetel, protoze mi to fakt nesviti nic moc. Takze jsem na toto tema udelal nove vlakno v elektroinstalaci...

Odpovědět