Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Gord » 09 dub 2009, 20:17

Tak dnes garančka, výměna olejů, brzdových destiček, hygiena klimatizace atd.. přezuti na lení
už není

Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pepino_GH » 09 dub 2009, 20:56

corsaczek píše:Pepino: Co jsi s tim všechno dělal? Podle toho co píšeš to vypadá na transplantaci jater :-) Já jen sundal tu krytku z ty trubky kde to fouká, nandal ten bazmek na zapínání a vypínání toho proudění a bylo...
Říkám, jednoduchá operace, duševní příprava na to byla horší :lol: , jinak jsem to dělal jako Ty ;)
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 09 dub 2009, 22:22

Tak to jo, bál sem se jestli sem něco neudělal blbě :-) I když, fouká...

Uživatelský avatar
oldman
Příspěvky: 52
Registrován: 13 bře 2009, 18:48

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od oldman » 10 dub 2009, 20:22

Chystám se do Beskyd na pořádného "šmigrusta"pro pražáky přeložím:"pomlázku".Ráno po D-1 a děj se vůle boží,to zas bude držka v louži.Věřím,že mě Astřička zdárně dovede do cíle.Na Passaty si musím dát bacha,určitě budou řádit jako diví.Hojte všici Opláci
Astra H 1.9 CDTI 88Kw kombajn r.v.2006

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 10 dub 2009, 21:11

Gord píše:Tak dnes garančka, výměna olejů, brzdových destiček, hygiena klimatizace atd.. přezuti na lení
Když už jsi u hygieny klimatizace - kde jsi to nechal dělat? Měl bych zajet do Opla nebo jsou na to specializovaný firmy? Nemá někdo dobrý tip v Plzni a okolí? Kolik času to asi tak zabere? Pár otázeček :oops:

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Gord » 10 dub 2009, 21:45

corsaczek píše:
Gord píše:Tak dnes garančka, výměna olejů, brzdových destiček, hygiena klimatizace atd.. přezuti na lení
Když už jsi u hygieny klimatizace - kde jsi to nechal dělat? Měl bych zajet do Opla nebo jsou na to specializovaný firmy? Nemá někdo dobrý tip v Plzni a okolí? Kolik času to asi tak zabere? Pár otázeček :oops:
Já myslím že ti to udělají kdekoliv. Já jezdím teda do Prahy k Sršeň a Brož (http://www.srsenabroz.cz/). Pokdu vímt ak se mění filtry a vystříká se to sprejem. V praxi to funguje tak že se sundá ta guma, filtr, anstartuje se zapne klima a vystříká se to tím sprejem.
už není

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Oton » 11 dub 2009, 02:07

V Brně nemáš nějáký TIP???? Chci nechat čistit a vyměnit nápln!!!!!!!Ale v BS mi řekli že at počítám tak kolem 2000 kč a v auto Malý v Kr.Polu na Poděbradové mi řekla Paní Malá že mám čítat tak kolem 2500kč!Což se mi zase tolik nechce dávat!Ale radši dám dva litry než to nechat měnit u pochybného servisu!Kde ani člověk neví jak to dělají.a nechal tam o litr mín a výsledek nula 8-)

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pekki » 11 dub 2009, 19:29

Tak kdyz sem videl jak to u Maleho vypada tak bych tam asi karu nedal. Zkus jeste auto Goldini na Krizikove. Se tam taky zajedu podivat mam to z prace po ceste.
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Oton » 11 dub 2009, 20:42

tak pak napis na co jsi tam přišel!k malému bych auto taky na opravu nedal.ale na tu klimatizaci klidne,v tom jim věřím.braval jsem tam díly na efko a uplne v poho.paní malá je skvělá! :mrgreen: pak mi jeste někdo rikal ze to dělají na benzince AB OIL. směrem do brna od globusu.jak je ten pneuservis hrádek.ale nevim jak to tam vypada.jestli se tam tomu muze věřit.

giby
Příspěvky: 26
Registrován: 02 lis 2008, 14:06
Bydliště: Čejetice u Strakonic

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od giby » 12 dub 2009, 11:31

Tak jsme po výměně oleje a všech filtrů za bratru 2300 vč. DPH + olej od Autosen. Za nějakých 15 tisíc km mě čekají rozvody, to už bude asi za jiné peníze...

Odpovědět