Oblíbený / Neoblíbený servis

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Oton » 01 dub 2009, 14:39

Přesně tak :!: RomanK je Obrázek Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od pekki » 01 dub 2009, 16:28

gomes píše:Pekki, na kolko ta vysla prehliadka po 60 000km? Len tak na porovnanie s SK(zilina). ;) Nepoznas nahodou v Brne nejaky neautorizovany servis, kt ma skusenosti s Oplom? dik

Tak ta prohlidka me stala 5795 Kc.

Neautorizovany servis Opel - tak trebas AG Auto Goldini.
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
gomes
Příspěvky: 145
Registrován: 14 pro 2008, 17:23
Bydliště: Bratislava, Brno

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od gomes » 01 dub 2009, 16:39

fajn cena, ja som na slovensku platil 10 000,- ( menil som aj sviecky a cistil klimu). diky
Astra GTC 1,4 16V Enjoy

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od pekki » 01 dub 2009, 17:38

svicky mam taky nove - klimu necham vycistit ted nekdy - jeste mi opravovali jeden reproduktor a zasekavaci kliky na dverich - to delalo asi 1700Kc - jinak by ta prohlidka byla tak za 4500Kc
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od majkp » 18 kvě 2009, 19:46

Musim pochvalit servis Auto Staiger v Praze. Kdyz jsem auto kupoval (bylo akorat rocni), prodavajici tvrdil ze i kdyz je auto prevezene z nemecka tak kdyz se udela rocni prohlidka v ceskem servisu, bude zaruka jeste rok platit. Poslechl jsem ho a prohlidku nechal (take u Staigera) udelat. Nicmene jsem se modlil abych to nemusel nikdy zjistovat. Znate to jak to s uplatnovanim zaruk u nas chodi, a to jeste nedejboze kdyz byla dana vec porizena v zahranici. Mam zkusenost napriklad s Canonem, ktery ma sice mezinarodni zaruku primo v zarucnim liste, ale fotak koupeny v USA vam tu v zaruce proste neopravi. No nic, zpatky k autu. Teploty zacaly stoupat a ejhle, zjistil jsem ze asi nejde klimatizace. Potvrdil jsem si to s klukama na dubnovym srazu v Letnanech, kde mi jiny lidicky kteri tam delali vsem servis klimatizaci potvrdili, ze vubec nejde kompresor klimatizace. Takze jsem sebral odvahu a zajel s tim ke Staigerovi. Technik na me pote co jsem mu vysvetlil jak jsem k autu prisel trochu nevericne koukal, koukal i do velmi sporadicky vyplnene servisni knizky a rekl ze teda fakt nevi a ze to musi dat na schvaleni garancnimu technikovi a ze zavola. V pripade ze to neschvali mam se pry pripravit na investici okolo 25tis za kompresor plus praci. Volal ale druhy den, ze vse OK, a ze dil uz je objednany a ze prijde tak za tyden. Po tydnu zavolali ze kompresor uz maji a auto mam privezt. Za dopoledne to vymenili, jeste vymenili cidlo venkovni teploty, ktery se uvolnilo a ukazovalo blbosti, auto umyli a vyluxovali a hotovo, tady to podepiste, pane, mejte se pekne a hodne stastnych kilometru. Docela jsem si oddechnul... :)

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Pepino_GH » 18 kvě 2009, 21:26

Jen malý dotaz, ve které Staigrovi jsi byl??
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od majkp » 18 kvě 2009, 22:27

Aha, Cernokostelecka ul, Praha.

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Mazety » 20 kvě 2009, 21:19

majkp píše:Aha, Cernokostelecka ul, Praha.
to zní zajímavě, asi to budu muset omrknout
EX Opel Astra H caravan

Uživatelský avatar
david.tomko
Příspěvky: 191
Registrován: 15 úno 2009, 17:52
Bydliště: Litvínov

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od david.tomko » 21 kvě 2009, 21:52

majkp píše:Musim pochvalit servis Auto Staiger v Praze. Kdyz jsem auto kupoval (bylo akorat rocni), prodavajici tvrdil ze i kdyz je auto prevezene z nemecka tak kdyz se udela rocni prohlidka v ceskem servisu, bude zaruka jeste rok platit. Poslechl jsem ho a prohlidku nechal (take u Staigera) udelat. Nicmene jsem se modlil abych to nemusel nikdy zjistovat. Znate to jak to s uplatnovanim zaruk u nas chodi, a to jeste nedejboze kdyz byla dana vec porizena v zahranici. Mam zkusenost napriklad s Canonem, ktery ma sice mezinarodni zaruku primo v zarucnim liste, ale fotak koupeny v USA vam tu v zaruce proste neopravi. No nic, zpatky k autu. Teploty zacaly stoupat a ejhle, zjistil jsem ze asi nejde klimatizace. Potvrdil jsem si to s klukama na dubnovym srazu v Letnanech, kde mi jiny lidicky kteri tam delali vsem servis klimatizaci potvrdili, ze vubec nejde kompresor klimatizace. Takze jsem sebral odvahu a zajel s tim ke Staigerovi. Technik na me pote co jsem mu vysvetlil jak jsem k autu prisel trochu nevericne koukal, koukal i do velmi sporadicky vyplnene servisni knizky a rekl ze teda fakt nevi a ze to musi dat na schvaleni garancnimu technikovi a ze zavola. V pripade ze to neschvali mam se pry pripravit na investici okolo 25tis za kompresor plus praci. Volal ale druhy den, ze vse OK, a ze dil uz je objednany a ze prijde tak za tyden. Po tydnu zavolali ze kompresor uz maji a auto mam privezt. Za dopoledne to vymenili, jeste vymenili cidlo venkovni teploty, ktery se uvolnilo a ukazovalo blbosti, auto umyli a vyluxovali a hotovo, tady to podepiste, pane, mejte se pekne a hodne stastnych kilometru. Docela jsem si oddechnul... :)
Souhlasím s pochvalou, koupil jsem auto od Arvalu a i když jsem nebyl na jedné servisní prohlídce, začal jsem reklamovat rez nátých dvěřích, vše jsme vyřešili po mailu do pěti dnů a pak jsem si jen domluvil termín na opravu. Veškré jednání perfektní, za 4 dny bylo hotovo. Tady se jenom podepiště a můžete jít. Maximální spokojenost, když to s Jiří Novák Autotipservis v UL a TP, kde mi technik řekl, že je to od kamínků a že se to na to nevztahuje ( to vše aniž by se zvedl a podíval na to poškození ), tak jsem se sebral a těch 110km z Litvínova do Prahy obětoval a nelituju. Mimo to jsem měl problém, který mi vyřešlili. Bohužel to bylo benzánové čerpadlo. Nabídli clasic servis 10% sleva na servis i na práci, po delším vyjednávání jsme se dohodli na 20%. Když jsem měnil u Nováka modul zapalování za 7000,- tak o clasic servisu ani slovo. Při další návštěvě jsem si ještě všimnul, že těch letáků na ten clasic servis mají plnou prodejnu ( to byla moje poslední návštěva u nich ) Takže shrnutí, Auto-Staiger na Černokostelecký můžu jenom doporučit, co se týče přístupu, tak jsem byl naprosto spokojený a to hodnotím jako člověk, který se pohybuje ve službách a myslím si že mám přísnější metr. Jen jeden přijímací technik u nich je takový, řekl bych slušně svérázný ( malý s knírkem ) asi jako technik dobrej, ale má ve zvyku lidi trochu strašit při přejímce vozidla možnými závadami ( občas hororové scénáře )
Opel Astra H Caravan N-Joy 1,6 Twinport

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Pepino_GH » 22 kvě 2009, 14:03

jj, pan Horáček :lol: :lol:
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Odpovědět