Couvací kamera pro CID

Od klimatizace až po xenony
Uživatelský avatar
luk
Příspěvky: 38
Registrován: 04 bře 2010, 18:40
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od luk » 16 úno 2011, 17:43

Zdar, tu kameru na obrazku mam z ebaye za 760,-Kč a obraz i rozsah dostačující, napojené do LCD 7'' zpětného zrcátka.
To LCD ale budu měnit, mám fólie na oknech a to zrcátko je zatmavené, takže výsledek nic moc.
Místo něj použiju 2,5'' LCD které připevním vedle zpět. zrcátka. Couvat podle toho stejně moc nejde, ale aspoň vidím, kolik mám ještě místa nebo jestli mi tam netrajdaj děti.
zafira rulezz ;-)
Zafira B - 2006 (74kW 1.9DTL)

Reklama
 

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od Oton » 17 úno 2011, 16:52

A není potřeba dodělat do cidu ještě to co je potřeba když v něm chceš mít dvd.tuším že se mezi vrstvy obrazovky cidu ještě něco dávalo.

Uživatelský avatar
luk
Příspěvky: 38
Registrován: 04 bře 2010, 18:40
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od luk » 18 úno 2011, 05:27

já to mám úplně sólo, lcd zvlášť.
Mám GID, takže by to pro mě byla moc drahá sranda :(
zafira rulezz ;-)
Zafira B - 2006 (74kW 1.9DTL)

Boyapunk
Příspěvky: 82
Registrován: 22 bře 2011, 09:22

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od Boyapunk » 15 bře 2012, 09:17

Kód: Vybrat vše

http://www.autoprofi.cz/opel/multimedia/kamery-prislusenstvi/zadni-kamery-oem/1_c-op01ccd-kamera-ccd-format-pal-do-vozu-opel-astra-vectra-zafira-renau.html
asi +- ta sama za 1500kc

miky_5
Příspěvky: 656
Registrován: 26 úno 2011, 19:50
Bydliště: Bratislava

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od miky_5 » 15 bře 2012, 15:50

ja som skor rozmyslal ze dispej by som pripevnil namiesto poplnika, ale to by chcelo trochu upravit pllasty a mensi displej.
na opelklube.sk to jeden dorabal-nie do astry- ale vyzeralo to pekne.
neberte zivot vazne aj tak z neho nevyviaznete zivy

astra 1.7cdti 74kw
kadett Gsi

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od pueblo » 15 bře 2012, 19:10

Myslím, že když samostatnej displej, tak někam, kde nebudu muset moc hejbat hlavou mezi zpětnými zrcátky a pohledem na displej. Někde nízko mi to přijde špatně, chtělo by to minimálně na úrovni přístrojovky..... Sám ještě nevím jakou cestou se vydám, asi počkám na PepaSův modul 8-)

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od x-father » 15 bře 2012, 21:30

To je kamerka z ciny.

Primo z cinyvse da sehnat tak za 50 USD i s postovnym. Ve vetsim mnozstvi i levnejc. 2200 bych za to nikdy nedal. Uz sem to chtel realizovat, ale nenasel jsem vhodny display k zastavbe do astry. Cd nemam a nechci.

Boyapunk
Příspěvky: 82
Registrován: 22 bře 2011, 09:22

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od Boyapunk » 18 pro 2012, 12:49

no vcera jsem zazil velice humornou prihodu, prijedu si to domu a parkuju si zafiru na vjezd, ktery je dost do kopce a musi to byt na centimetry, protoze mezi garazi a branou je mista pomálu. koukam do zrcatek a rikam si, jeste tak 30cm mista a najednou prda a promacknuty zatepleny vrata od tahadla, sem tomu nemohl uverit jakej sem osel, nicmene sem se konecne poohlidl po parkovaci kamere a na aukru typek pod jmenem plechovka nabizi lcd a kamery a tak mu dneska volam a mile me potesil, lcd 4,3" co ma v nabidce mi nabidl spolu s kamerou do osvetleni spz za 1500kc komplet, coz je cena rozumna podle me. takze odpol omerim a objednam. jo a ten lcd pekne pasuje k ridicovymu malymu okynku na palubce,je tam zkratka akorat-zkousel sem jinou sadu od kamarada se stejnym displejem. ted jeste nasetrit na vrata.ufuf

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od x-father » 18 pro 2012, 14:27

Kamrka neni problem.

Ale stravil jsem spoustu casu premyslenim kam dat display a nic rozumneho me nenapadlo. Jedine snad poridit nejaky tenky a na stinitko a vyklapet jen pri potrebe couvat na kamery.

astros
Příspěvky: 177
Registrován: 03 zář 2012, 20:21

Re: Couvací kamera pro CID

Příspěvek od astros » 18 pro 2012, 18:43

Boyapunk píše:... na aukru typek pod jmenem plechovka nabizi lcd a kamery a tak mu dneska volam a mile me potesil, lcd 4,3" co ma v nabidce mi nabidl spolu s kamerou do osvetleni spz za 1500kc komplet, coz je cena rozumna podle me. takze odpol omerim a objednam. jo a ten lcd pekne pasuje k ridicovymu malymu okynku na palubce,je tam zkratka akorat-zkousel sem jinou sadu od kamarada se stejnym displejem. ...
Aký je to typ?

Odpovědět