FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od Oťas » 05 led 2011, 10:55

beavis píše: akorat to nikdy nebylo tak medializovany jako v dnesni dobe
No ono se to nesmělo medializovat.
Ale hrozně mi vadí, že si někdo zadá zakázku např.stavbu něčeho, ten to dá dalšímu a ten další najme ukrajince a pak to dopadne, jak to dopadá...hlavně, že si namastí kapsy.... to není podnikání, to je zlodějina.
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Reklama
 

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od x-father » 05 led 2011, 10:59

corsaczek píše:A ze to byla "jen" karieristka co se chtela blejsknout je omluva? :shock:

Ne. To je pritezujici okolnost. Poslat nekoho na smrt jen kvuli kariere je hnus. A jeste se za to dodnes neciti zodpovedna a sveho cinu nelituje. Nechapu jak muze dostat milost nekdo, kdo svou vinu neuzna a nelituje.

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od x-father » 05 led 2011, 11:02

Oťas píše:No ono se to nesmělo medializovat.

Tak tak. Když komanči bez problému utajili před lidma, že jim práve padá v prvomájovém průvodu atomovej spad z Černobilu na hlavy, tak proč by neutajili, že si soudruh náměstek vozí materiál na chalupu :-)

mimar
Příspěvky: 172
Registrován: 08 čer 2010, 16:41

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od mimar » 05 led 2011, 12:38

Ako vraví klasik : "múžeme o tom vést spory, múžeme o tom polemizovat, múžeme s tím i nesouhlasit, ale to je vše co s tím múžeme dělat". Preto mám návrh poďme sa baviť radšej o ku*vách. Ja sa mám dobre a vy?
Astra H Caravan 1.7 CDTi, 59 kW, r. v. 2005

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 1042
Registrován: 30 zář 2010, 22:57
Bydliště: Loket - Karlovy Vary

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od Werewolf » 05 led 2011, 12:47

Pánové, rád bych podotkl jeden fakt. Řešíte úplný pí***iny :D Ať je to tak, či tak, chleba ni benzín vám to neslevní ;)

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od emvee » 05 led 2011, 13:28

Werewolf: Sorry ale, tohle je přesně to, co by všichni nahoře chtěli. Aby lidi řešili jen to, jestli mají co žrát a nějakou tu zábavu. Tohle uvažování je přesně jeden z těch pozůstatků komunismu...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 1042
Registrován: 30 zář 2010, 22:57
Bydliště: Loket - Karlovy Vary

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od Werewolf » 05 led 2011, 13:55

Jsem dost mladý na to, aby se mě komunismu vyhnul, ale nemyslím si, že bych myslel komunisticky. Co řadím na první místo, jsem já sám, zajímají mě věci, které ovlivňují moji existenci, upřímě, co je mě do nějaký ženský, co někdy před 50ti lety páchala nějaký zločiny? Jo, možná si můžu říct, že je trochu divný to řešit ted po x letech, ale to je asi tak vše. Mě zajímá, kolik mě stojí chleba a benzín a kde na to vemu, zajímá mě zajištění mé rodiny, můj životní standart, styl mého života a prostředí ve kterém žiju (tim myslím své nejbližší okolí, čr mě zajímá spíš jen z ohledu zákonů, které musím dodržovat, jestliže tu chci žít). Nějaká ženská co se tu řeší se mě absolutně netýká, aspoň to tak necítím. ;)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od milosh » 05 led 2011, 19:07

Wolfe, je videt ze jsi jeste mlady a budes muset s nazorama dospet :?:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od x-father » 05 led 2011, 20:18

No pokud te to nezajima, tak do tohohle vlakna nemusis vubec koukat a je to ne? ;)

Inac trochu vaznejc.

Me do toho muze bejt taky uplny kulovy. Historie me az na par vyjimek temer vubec nezajima, ale neni uplne marne neco malo vedet. Clovek se z toho muze trochu poucit. Mame dvacet let po revoluci a dnesni mladi vedi kolovy co to komunismus byl. A ti co v tom zili jsou tim dodnes tak postizeni, ze to zlehcuji a vzpominaji na to obdobi v dobrem. To me hlava nebere. Kdybych mel jit volit komunisty, tak by me upadla ruka.

Treba muj otec, kterymu je pres 70 pamatuje jeste II valku jako dite a vetsinu produktivniho zivota prozil za komaru. Jeho rodicum sebrali pozemky a prisli jim zabavit dobytek. Deti jeho sourozencu necmeli na skoly, jenom proto, ze rodice nebyli ve strane atd.. Po revoluci se mel ekonomicky rozhodne lip, nez predtim a presto nadava na dnesni pomery a vzpomina na tenkrat. To me hlava nebere.

libca
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2010, 17:24
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: FLAME a HÁDKY - veškeré spory řešte tady

Příspěvek od libca » 05 led 2011, 20:30

Na mládí se vždy vzpomíná nejlépe, i když přineslo spousty špatných věcí. Já zatím nemám moc na co vzpomínat :) , ale je to tak. Mám stejnou zkušenost s dědou, jako ty se svým otcem. A to se mu staly mnohem horší věci.
Opel Astra H 1.4 16V, r.v. 04/2008
Naše Astra 1.4, 2008

Odpovědět