Komplex ceskych ridicu

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od Oťas » 30 říj 2010, 22:38

Hmmm, taky bych hodně rychle zpomalil
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Reklama
 

Haczek
Příspěvky: 126
Registrován: 28 črc 2009, 10:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od Haczek » 30 říj 2010, 22:51

Také jsem jednou použil dálkáče na řidiče co mně schválně blokoval -zrychloval s TDI když jsem jej předjížděl (na 90ce jel cca 50), potom nesmyslně brzdil, to celé několikrát dokola. Dojeli jsme do města na semafory. Svítila červená. Kouzelník vystoupil a jal se mně klepat na okno, za pasem pistoli a co neměl -šermoval s ní. Po chvíli se vyřval (něco o tom že on z nejmenovaného města je domácí a tak co si ho dovoluji jako Brňák předjíždět) a vrátil se do svého auta. Potom kouzlil můj spolujezdec, vezl jsem jako spolujezdce policistu.... Ale od té doby když jedu sám, tak už neblikám a raději "řidiče provokatéra" pokud se nechce nechat předjed nechám bejt -co kdyby byl ještě větší.....
Astra GTC 1,9 (110kW)

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od emvee » 01 lis 2010, 12:53

Juray píše:Takovýhle řidiče fakt jen střílet nebo jako to vyřešil Dark ;), jinak s těma mlhovkama mi dostávaj poslední dobou nejvíc. Vůbec třeba nechápu proč svítí za světla v mlze předníma mlhovkama... Další věc co nechápu když jede předemnou auto se zadní mlhovkou (samozdřejmě mlha dávno není) a já na něj blikám a dotyčný nic... na mě někdo blikat tak ihned kontroluju všechno možný
Taky jsem to nechápal a nedávno pochopil. Koncernová auta (schade, vw, audi) mají tak kreténsky řešené zapínání mlhovek, že to doteď nechápu. Když vytáhneš knoflík na zapínání světel do první polohy, zapnou se PŘEDNÍ a když do další, zapnou se ZADNÍ. Tj. škodovkář nemůže jet (pokud má oboje mlhovky) se zapnutými jen zadními. Nechápu, kterej blb tohle vymyslel...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
Solik
Příspěvky: 519
Registrován: 22 kvě 2008, 21:04
Bydliště: Zlínsko

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od Solik » 01 lis 2010, 13:00

Můžu potvrdit, je to tak. Logické by to bylo obráceně, ale asi konstruktéři chtěli, aby si mohli v noci přisvěcovat mlhovkama.

Uživatelský avatar
dogee
Příspěvky: 738
Registrován: 25 zář 2010, 00:18
Bydliště: Brno

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od dogee » 01 lis 2010, 13:33

těch blb*ů je v ČR dlouhodobě jak nas*áno a mě to strašně štve :( Proč je tak těžký být za volantem v týhle republice slušnej když na západ od hranic ČR to je standard?

Včera v Brně jsem taky potkal vola, stojím na světlech a vedle mě nějakej citroen. Uznávám že jsem se rozjel rychle, ale nezávodil jsem, jen jsem chtěl protáhnout motor, navíc asi po 100 metrech další semafor, takže žádná zběsilá jízda přez město - jen takovej sprintík. Jenže ten blb vedle se na mě před semaforem začal tlačit (můj pruh pokračoval rovně, jeho pruh byl odbočovací!!), až jsem musel zabrzdit a pustit ho, přitom za mnou spousta místa.

Uznávám, že mi v té chvíli hrklo a přestal jsem uvažovat, nadával jsem, troubil, svítil a ten ididot mě pak začal vybržďovat. Nakonec jsem ho předjel po šalinovým pásu a pryč od něj. Měl jsem se na to vykašlat, protože nabořit ho nebo urvat kolo na našich dokonalých silnicích kvůli takovýmu blbcovi by mě štvalo mnohem víc, navíc člověk nikdy neví co za blázna schopnýho vás v amoku zabít štengrujete.

Co k tomu dodat? Jsem rád když řídím mimo ČR, protože mě to tolik nestrhává jezdit jako zbytek českých řidíčů u nás...
Naposledy upravil(a) dogee dne 01 lis 2010, 13:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od beavis » 01 lis 2010, 13:44

Nejvetsi vopruz (tedy aspon pro me) je kdyz potkam nejakyho kokota v BMW X5 a podobnych vobludach jak s tim wokurka jede 80 km/h. V tu chvili silim :x :x
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
bacardi
Příspěvky: 398
Registrován: 24 led 2010, 21:49
Bydliště: nitra

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od bacardi » 01 lis 2010, 13:50

dogee píše:
Co k tomu dodat? Jsem rád když řídím mimo ČR...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

trebars na Slovensku :mrgreen:

tiez sa mi to stava, ale buchacku som teda este vytiahnut nemusel !!

a tiez si myslim ze symptom "impotentneho krypla " sa u nas v pomere na pocet obyvatelo vyskutuje rovnako casto ako v CR a coraz castejsie su to ko**tkovia na starych crepoch, dobre ze nie v sustakoch :-) ked ho potom dobehnem na benzinke tak tankuje za 10 EUR-o do mazdy 626 z roku 1987 :-) , a zvesi krizik zo spatneho aby sa pomodlil nech mu kraksna vydrzi a dovezie ho az do rodneho puebla kde je KING :D
OPEL Vectra C 1,9 88kw 2007
OPEL Astra H caravan 1,6 77kw Z16XEP---- 2006---> ex
OPEL FRONTERA 2.2DTi 85kw ---- 1999 ---> ex
OPEL ASTA G caravan 1,6 74kw ----1999 ---> ex
OPEL VECTRA sedan 1,8 ??kw ----1991 ---> ex

Uživatelský avatar
dogee
Příspěvky: 738
Registrován: 25 zář 2010, 00:18
Bydliště: Brno

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od dogee » 01 lis 2010, 14:36

njn, měl jsem na mysli mimo ČR směr západ, případně jihozápad ;)

v severských zemích jsem ještě neměl tu čest ale předpokládám že tam budou řidiči ještě slušnější...

Haczek
Příspěvky: 126
Registrován: 28 črc 2009, 10:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od Haczek » 01 lis 2010, 14:48

JJ, předpokládáš správně -severské státy jsou ještě slušnější. Švédsko, Norsko -široké silnice, nízká rychlost, pohoda na cestách.

Na druhou stranu existuje jedna severní zěmě, kde je velikost přirození "řidičů" výrazně menší než u nás či na slovensku.... ;)
Astra GTC 1,9 (110kW)

Uživatelský avatar
dogee
Příspěvky: 738
Registrován: 25 zář 2010, 00:18
Bydliště: Brno

Re: Komplex ceskych ridicu

Příspěvek od dogee » 01 lis 2010, 14:57

POLSKO :lol: ??

Odpovědět