sraz tohoto klubu?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět

Kdy srazík v dubnu a kdo?

3-5.4
0
Žádná hlasování
10-12.4
0
Žádná hlasování
17-19.4
0
Žádná hlasování
24-26.4
2
13%
čr:pojedu
5
31%
čr:nepojedu
0
Žádná hlasování
sk:pojedu
1
6%
sk:nepojedu
1
6%
sraz z astra g
4
25%
bez astra g
3
19%
 
Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od milosh » 20 led 2009, 09:08

Info u toho tematu na astra g foru, to jsou ty Letnany v Praze - odkaz zde - http://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=11111
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Samothe » 20 led 2009, 09:29

ono by bylo asi lepší se přidat ke klukům z astry g přeci jenom tady nás vás není zase tolik a že už kkluci něco plánují jsem přehlídl :D ok ještě to vložím do hlasování jak chce Otonek ;)
edit:přidáno hlasování musíte hlasovat znova co jste hlasovaly a můžete hlasovat celkem 3x kdy,kdo,ským :P

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Oton » 20 led 2009, 13:43

tak ted nevim jestli mam jet do prahy nebo do ostravy. :) asi se přizpůsobím tomu, kde bude vic lidí od nas z fóra. :P :mrgreen:

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Samothe » 20 led 2009, 19:22

tak to by mě zajímalo kdo dal v hlasování bez astra g :D

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Pepino_GH » 20 led 2009, 19:42

Hlasovat nebudu, nechci slibovat to, co nevím jestli budu schopen dodržet a na druhou stranu nechci říct ne. Takže pokud to vyjde, rád se přijedu inspirovat Vašimi mazlíčky :idea:
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od corsaczek » 20 led 2009, 21:05

Pepino píše:Hlasovat nebudu, nechci slibovat to, co nevím jestli budu schopen dodržet a na druhou stranu nechci říct ne. Takže pokud to vyjde, rád se přijedu inspirovat Vašimi mazlíčky :idea:
pod tohle se podepisuju i já

Uživatelský avatar
honza
Příspěvky: 59
Registrován: 11 říj 2008, 14:57
Bydliště: Uherské Hradiště-Kudlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od honza » 20 led 2009, 21:43

Zdaec pánové po dlouhé době sem se zase dostal k netu a mrknul na forum. srazu se určitě na 99% se zůčastním. hlasoval jsem taky.
Jsem pro to aby sraz byl spojen s Géčkařema,přece jen víc lidí,víc aut= lepší akce. Jen ať už je duben :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Oton » 20 led 2009, 22:59

Tady je nějáký info, co jsem vysondoval o plánovaných jarních srazech kluků z astra-g!

Pražskej:

tak pod palcem má Ostravskej sraz už dlouho Astra-R@ASAG od nás z Géčka a ten Pražskej zase pořádám já :D
Na jaře byl raut za 250 kaček na hlavu a ubytování ve vytápěných chatkách taky 250 na hlavu, a an podzimním srazu byli ceny za raut stejné a ubytování už bylo v penzinu (hotelové pokoje a to z důvodu, že už byli chatky zazimované na další sezónu) a tam to bylo 400 na hlavu.
Předpoklad je, že ceny budou stejné (možná o něco málo dražší) jako na loňsjém jarním srazíku, včetně ubytování, ale to zatím přesně neumím říct, jelikož je ještě opravdu brzo jednat s majiteli kempu.
Jestli se chceš podívat jak to tam vypadá, tak jsou na webu fotky z obou srazů a tady máš ofiko stránky kempu http://www.nakorabe.cz
Zatím čus a rád Vás na srazu uvidím Defender

Ostravskej:

Většinou se v březnu koná 1 denní sraz a zde si kažký platí svou útratu a můžeš si dovést vlastní maso na grilování - tento sraz je označován jako mini sraz opel Astra / Zafira. Pak přichází začátkem června Mega Opel Astra / Zafira sraz, ten se kona celkem od patku do neděle v autokempu, každý si doveze vlastní jídlo a buď si zaplatí chatku, nebo může spát v autě a stan. Na tomto srazu je doprovodný program apod. V zaří je Mega další sraz, ale pouze na 1 den. Většinou se jede v koloně s úrčitého parkoviště na místo konání. Rekord byl 46 Aster na jednom místě :D a kolem 80 lidí. Snad se letos dostaneme přes 50 :D :D :D .

Takže každý si vše platí sám a tím pádem záleží pouze na tobě. Letos nastane asi trochu změna co se týče 3 denního srazu, budu vibirat zálohu asi 100 - 200 kc na osobu, abych mohl udělat bohatší tombolu a občerstvení. Určitě se vše brzo dozvíš na astra-g foru.

červeně označená Ostrava se mi zamlouvá!!! :mrgreen: :mrgreen:

Ale nerozhoduju o tom!At to dopadne jak to dopadne :D

Domingo
Příspěvky: 51
Registrován: 07 pro 2008, 11:15
Bydliště: Tanvald - Praha

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Domingo » 21 led 2009, 19:33

Zdarec, hlasoval jsem at je to z G,ale o termínu ted hlasovat nebudu, nevím kdy a jestli vůbec, Když to sedne,přifrčím :D

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Oton » 28 led 2009, 15:10

ja bych byl teda pro ten tridenní sraz v ostrave v červnu s gečkařama.co vy na to? udelame to s nima? :mrgreen: ;)

Odpovědět