sraz tohoto klubu?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět

Kdy srazík v dubnu a kdo?

3-5.4
0
Žádná hlasování
10-12.4
0
Žádná hlasování
17-19.4
0
Žádná hlasování
24-26.4
2
13%
čr:pojedu
5
31%
čr:nepojedu
0
Žádná hlasování
sk:pojedu
1
6%
sk:nepojedu
1
6%
sraz z astra g
4
25%
bez astra g
3
19%
 
Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Oton » 17 led 2009, 19:25

Jo. ;) Tak jsem přečetl všechny přříspěvky o Milovicích na fóru G.A jsou to Milovice nad Labem!Což pro nás členy z Česka je podle mě dobrý místo pro sraz ,bohužel pro členy ze Slovenska ne!Viděl jsem ,že tam je i nějáky kemp u toho letiště!

No bylo by dobrý ,pokud ten srázek chceme uskutečnit tak navrhovat nějáký konkrétní místa,kde je možnost se vyblbnout ,přespat atd. :mrgreen: :mrgreen:

Pak jsem viděl na klubu GM open club ,že dělaly sraz v Ředkovci u Uherskýho hradiště!!Podrobnosti o areálu se dozvíte na jejich stránkách gm open club. Psal jsem jim na klub ,jestli by jim nevadilo kdybychom to tam kdyžtak udělaly!Aby nás neobvinovaly ,že se opičíme a tak ;)
redkovec.jpg
Když navštívíte stránky redkovec.cz tak musíte vypnout antivir. jinak vas to tam nepusti

A taky by to chtělo někoho kdo už na srazu byl a ví co a jak zařídit a tak něják zorganizovat,jako třeba Samothe nebo Milosh,nebo někdo zvás kdo už na nějakým srazu byl!

Reklama
 

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Oton » 17 led 2009, 23:19

nikdo nic?nenapadá vas nic?
:?

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od majkp » 17 led 2009, 23:38

No to Uhersky Hradiste je asi spravedlivejsi pro Slovaky a lidi z Ostravy a okoli a kdyz tam delaj srazy ostatni, tak to asi bude ok... ;)

K organizaci, to se akorat musime co nejdriv dohodnout na terminu (hlasovani), zarezervovat spani a to je vsechno ne? Asi jednu noc - vecer (treba patek) pokecat, rano se trochu zotavit, pak si navzajem ocumovat auta a finito ne?

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Oton » 17 led 2009, 23:51

prave ze se tam dají delat treba sprinty a dovednostni soutěže.treba v parkování nebo slalom mezi kuželama. 8-) ;) taky si myslim ze by se mělo co nejdřív domluvit a zarezervovat neco.


Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Pepino_GH » 19 led 2009, 11:53

Tak jak to vypadá, budu si muset jakékoliv akce toto jaro odpustit. ale i přesto jsem koukal na ty odkazy a nejlepší se mi zdají ty první dva... Rozkoš je už pro členy z SK trošku z ruky...

I když nikdy neříkej nikdy...
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Oton » 19 led 2009, 12:34

ja jsem pro ten ředkovec nebo olsovec u jedovnic.do olsovce se muzu stavit a zjistit co a jak.mam to asi 20 km.ale bylo by dobry hlasování o datum vykendu v dubnu.
a pak muzeme neco zarezervovat a taky bych dal hlasování kolik lidí by vubec přijelo. pls samothe zkus to hlasování udelat. na datum,na počet lidí a na počet lidí ze slovenska.a aby tam kazdej uváděl počet aji kdyz pojede s manželkou nebo přítelkyní ;)

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Pepino_GH » 19 led 2009, 17:30

Předloni jsme měli sraz amatérských fotografů v Moravském krasu a ubytovaní jsme byli zde: http://www.rscermak.cz/. Všichni byli spokojení, všude čisto, jídlo OK...
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od Samothe » 19 led 2009, 18:13

vloženo hlasování doufám že stačí Otone :D hlavně se schodněte na místě to bude rozhodující hlavně co se týče kolegů ze Slovesnka ...

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: sraz tohoto klubu?

Příspěvek od FerdaXXL » 19 led 2009, 18:42

no já bych řekl, že taky záleží kolik se našich kolegů bude chtít zúčastnit ? Pokud by měl zájem přijet jen jeden kolega tak přece nepojede celá republika na východ :idea: :lol: (nadsázka)
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Odpovědět