Pocitacova poradna

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pocitacova poradna

Příspěvek od Oton » 24 srp 2010, 22:34

beavis boduje!!! 8-) 8-) Díky kamaráde!
Ne!
Díky všem za snahu!!!!!!Jste 8-) 8-) Ještě že vás mám!Zase nebudu celou noc spát!Pěkně děkuju :lol: :lol: :lol:
Ještěže zítra nedělám :lol: :lol:

Reklama
 

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pocitacova poradna

Příspěvek od Oton » 24 srp 2010, 22:38

Jinak mě tento PC stačí!Potřebuju jen net a občas nějakou hru!S dvouletým dítětem na to ani není moc čas!Už jsem prodal aji ps2,protože na něm bylo akorát kilo prachu!Takže na tomhle si občas nějakou paravěkou hru zahraju!Jako mafii,settlers, tady to starý moh,a nevím co!

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Pocitacova poradna

Příspěvek od beavis » 24 srp 2010, 22:50

Problem bych videl v tom ze Win XP pouzili k tvoji grafuli ovladac ze svoji databaze, coz jak je videt obcas neni pro hrani her to prave orechove. Kazdopadne preji bezesnou noc v zari monitoru :lol: Taky sem si driv uzival her do rannich hodin a pak ve skole cumel jak bukvice :D Ale to jeste vychazely opravdu stylove hry a vlastne i takove ty prukopnicke. Jako napr.: Doom, Heretic, UFO, Warcraft, Transport Tycoon, Need For Speed, Formule 1, Superbikes, ..... a na dalsi si uz nevzpominam. Ted uz taky na to nejak neni cas, neni ani moc chut a ani na to nemam comp :( Snad nekdy v budoucnu to zase rozjedu...... ;)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Pocitacova poradna

Příspěvek od Dalik » 24 srp 2010, 23:23

Přesně touto grafickou kartou jsem kdysi taky disponoval a byl jsem s ní tehdá spokojen, ovšem pouze do té doby, dokud se nezačaly dělat hry, které tuto MX sérii nepodporovaly. Takže někdy se ti může stát, že nějakou hru nerozjedeš tak či tak (a to ne z důvodu výkonu). Např. kvůli Richard Burns Rally (nejlepší simulátor rally, na tom jsem se s volantem jednu dobu taky hodně vyřádil :)) jsem byl nucen koupit kartu jinou :lol:

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Pocitacova poradna

Příspěvek od Adriano2 » 25 srp 2010, 07:35

Dalik : Jo, RBR to je paráda, aj si jazdil online? keď Vás je ale 200, poláci,česi,slováci....mal som tam aj RZ z Barum Rally, Rakovú,aj z Příbramy....tiež som kupoval novú grafickú kvôli tomu :-D...no teraz vyhralo PS3 ;)
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Pocitacova poradna

Příspěvek od Dalik » 25 srp 2010, 09:28

Neměl jsem originál :) , takže tohle už mě bohužel minulo. Teď jsem se díval, bohužel už nemám ani žádný replaye, co jsem si ukládal. Nedávno jsem si vzpomněl, že bych si to aji zase někdy rád dal :)

Odpovědět