Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 29 pro 2008, 23:01

Tak jsme dnes s Astříkem oslavili 3000 km a konečně jsem se dostal k výměně toho trapného jednotónového klaksonku co mi šoupli na auto a taky koupil konečně nové poklice za rozumnou cenu. Už si konečně musím udělat čas a udělat pár fotek a hodit je sem nebo mě Corsaczek a Oton zlynčují :D

Tak pěkně hlasitý dvoutonový klakson jsem už dlouho neměl :D Na všech autech jsem měnil ty malé klaksonky, ale tyto jsou vážně nej. Tuším, že tyhle jsou 118 dB a mám tam celkem 3 :D Byl problém je tam narvat, ale nakonec se vše podařilo. Mechanici tam měli jeden navíc tak jsem je ukecal, aby ho tam taky přidělali. Možná to bude znít škodolibě, ale když jsem jel vyzvednou přítelkyni a když jsem k ní přijížděl autem a zatroubil těsně u ní tak jsem se lek i já uvnitř vozu. Ještě chvilku si něco mrmlala pro sebe ... Vyloženě mě to potěšilo. Ale už to dělat nebudu slibuju !
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Reklama
 

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 30 pro 2008, 09:26

FerdaXXL píše:Už si konečně musím udělat čas a udělat pár fotek a hodit je sem nebo mě Corsaczek a Oton zlynčují :D
Sem rád že si to nebezpečí uvědomuješ :-)

Uživatelský avatar
Solik
Příspěvky: 519
Registrován: 22 kvě 2008, 21:04
Bydliště: Zlínsko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Solik » 30 pro 2008, 14:08

FerdaXXL píše:...konečně jsem se dostal k výměně toho trapného jednotónového klaksonku co mi šoupli na auto...
Tak pěkně hlasitý dvoutonový klakson jsem už dlouho neměl :D Na všech autech jsem měnil ty malé klaksonky, ale tyto jsou vážně nej. Tuším, že tyhle jsou 118 dB a mám tam celkem 3 :D Byl problém je tam narvat, ale nakonec se vše podařilo. Mechanici tam měli jeden navíc tak jsem je ukecal, aby ho tam taky přidělali. Možná to bude znít škodolibě, ale když jsem jel vyzvednou přítelkyni a když jsem k ní přijížděl autem a zatroubil těsně u ní tak jsem se lek i já uvnitř vozu. Ještě chvilku si něco mrmlala pro sebe ... Vyloženě mě to potěšilo. Ale už to dělat nebudu slibuju !
Taky mě klakson se zvukem dětské trumpetky štve :roll: Jaký jsi tam dal? Je to origo Opel nebo nějaký jiný?

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 30 pro 2008, 15:08

mluví někdo o lynčování? :D no né jen oni ale já se taky přidám jestli konečně svůj kočár neodhalíš ;)

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 30 pro 2008, 22:43

Solik píše: Taky mě klakson se zvukem dětské trumpetky štve :roll: Jaký jsi tam dal? Je to origo Opel nebo nějaký jiný?
No ty dva jsou koupený jako org. sada i s držákem za cca 1200,- A ten třetí nevím co je zač :( ale je o dost vetší. Neměl jsem tam udělanou přípravu jak si původně mechanici mysleli takže s tím měli o trochu více práce.

@ Samothe, Oton a Corsaczek: Už jsem poskládal jeden funkční foťák (baterky,objektiv a tělo fotoaparátu) takže teď o víkendu se na to vrhnu ...
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Mazety » 06 led 2009, 10:30

Tak dnes jsem s Astřičkou nedělal nic, ráno bylo -14°C a dehet si ani neškrtnul, nevím jestli to nebylo zmrzlou naftou, ale předpokládám, že WPower Dízl je dostatečně aditivovaný, pokud nechytne ani odpoledne při lepčí teplotě tak volám sopel odtah(záruka)
EX Opel Astra H caravan

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 06 led 2009, 10:51

já se byl dnes na astřičku mrknout zatím se na ní nepracuje ještě mi chybí pár dílů a může se začít jen človíček který mi má ty poslední díly dodat teď nemá čas chjo :(
jinak Ferdo kde jsou fotky víkend skončil :twisted:

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 06 led 2009, 18:58

Tak já když jsem jel domů z práce tak se mi na prdel auta lepil nejakej debil ze starším Superbem. A to jsem jel docela svižně na tu břečku co je na silnici. Normálně za sucha by mi to asi tolik nevadilo. Takže na semaforech na dvouproudé silnici došlo k boji mezi mojí Astřičkou a jeho Superbem. Po cca 400 metrech se levý pruh kde stál on změnil v odbočovací takže bylo jasné, že mě chce předjet. Tak se v Astříkovi probudil závodní duch :lol: No a jak myslíte, že to dopadlo ..... Na jedničku vítězila moje Astra a přitom mu došlo, že to nebude mít tak jednoduché. Takže na 2jku vedl o kousek zase on. Tak jsem tam nakop 3jku a držel na cca 6000 otáček a zase ho o kousek předjel. Už neměl moc místa závodit takže jsme vyhráli :twisted: Od té doby se na mě už nelepil a já měl docela dobrý pocit.

@Samothe: fotky samozřejmě nějaké mám. No ještě je musím nechat vyvolat v "digitální fotokomoře" a šoupnu je sem. Dnes jsem na nich v práci už pracoval. Tak snad dnes to stihnu dodělat. Ale neměl jsem moc času na focení už se stmívalo a už to pak moc nešlo takže se omlouvám předem za kvalitu.
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 06 led 2009, 19:16

FerdaXXL píše:Tak já když jsem jel domů z práce tak se mi na prdel auta lepil nejakej debil ze starším Superbem. A to jsem jel docela svižně na tu břečku co je na silnici. Normálně za sucha by mi to asi tolik nevadilo. Takže na semaforech na dvouproudé silnici došlo k boji mezi mojí Astřičkou a jeho Superbem. Po cca 400 metrech se levý pruh kde stál on změnil v odbočovací takže bylo jasné, že mě chce předjet. Tak se v Astříkovi probudil závodní duch :lol: No a jak myslíte, že to dopadlo ..... Na jedničku vítězila moje Astra a přitom mu došlo, že to nebude mít tak jednoduché. Takže na 2jku vedl o kousek zase on. Tak jsem tam nakop 3jku a držel na cca 6000 otáček a zase ho o kousek předjel. Už neměl moc místa závodit takže jsme vyhráli :twisted: Od té doby se na mě už nelepil a já měl docela dobrý pocit.
:twisted: :twisted: :twisted: správně, je třeba drtit namachrovaný debílky co si myslí, že svojí velkou škodovkou můžou buzerovat ostatní řidiče! ;)

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 06 led 2009, 19:19

:D moje řeč ...
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Odpovědět