Kde a co tankujete?

Témata společná pro diesel i benzín a všeobecný pokec kolem motorů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od Oton » 11 črc 2010, 10:27

No jestli je pravda aspon z poloviny tady ty keci !

Carerra třeba píše
Špičkový benzín OMV Carrera 100 má díky svému složení a vyššímu oktanovému číslu jedinečné vlastnosti. Vyšší točivý moment motoru zlepšuje akceleraci vozidla, čímž zvyšuje bezpečnost posádky vozidla při předjíždějí, optimalizuje výkon motoru při stoupání a zlepšuje jízdní vlastnosti při jízdě ve městě ve stylu „brzda – plyn“. Snížením tření a omezím vzniku usazeni se také snižuje spotřeba paliva. Vliv vyššího oktanové čísla benzínu se na jízdních vlastnostech automobilu projevuje již po prvním natankování.
v Brně stojí 35,60

Power racing
Vysoce výkonné palivo Shell V-Power obsahuje výkonnou čisticí technologii. Tím, že pomáhá prevenci hromadění usazenin na sacích ventilech motoru – a pomáhá odstranit ty, které zanechala jiná paliva – mohou čisticí složky zlepšit každodenní jízdní vlastnosti, citlivost a odezvu.
V Brně na Hradecké 38,90

Takže aby člověk nevyhazoval prachy z okna,když už to stojí tolik

Reklama
 

Uživatelský avatar
mudr.sat
Příspěvky: 231
Registrován: 11 úno 2010, 11:40
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od mudr.sat » 11 črc 2010, 10:45

Jestli je to pravda??V tom Loukově se potkávají všechny cisterny,i pro Shell(natural 95)
Ůdajne Shell do svého paliva dávkuje větší množství aditiv(benzín).Na srazu se zeptal
Vadass RomanaK jestli může natankovat 100 benzín.Jestli mu to něco udělá?!?! RomanK
řekl že nic,že to lépe pojede.Naftě Vervě věřím a na více forech je to potvrzené.Spíš taky
věřím tady foru a odkazu na svoje aditiva(test VIF) které si dám do nádrže at tankuji kdekoliv.
Zafira B,2006,1.9 CDTI 74kW

Uživatelský avatar
mudr.sat
Příspěvky: 231
Registrován: 11 úno 2010, 11:40
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od mudr.sat » 11 črc 2010, 10:52

V lipníku nás stojí nafta 29.70.Jezdím do fulneku na vervu za 33.50.Když mě RomanK
ukazoval vstřiky a kolik stojí,tak se mi podlomily kolena.
Zafira B,2006,1.9 CDTI 74kW

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od oblhut » 11 črc 2010, 10:54

No jasně že je to pravda,na to vem jed.Je to opravdu vyhazování pěnez oknem,skoro bych řekl,že i dveřma.Býval jsem naivní,ale už jsem otevřel oči,nebo spíš mě byli otevřeny a jsem za to rád.Ty voe a když vidíš ty ceny,to je byznys,o kterým se Nám ani nesnilo :o .Není to samozřejmě jen problém benzinek,je to i v jiných odvětvích.Záleží čistě na každým z Nás,do jaké míry se necháme oblbnout.Podívej,jednoduchý školní příklad.Za kolik Ti různý věci nabídne Vojta nebo RomanK a za kolik TY SAMÝ věci pořídíš u Adama :D .Oni Ti obchodníci mají armádu psychologů,nebo jak ty lidi nazvat,kteří se zabývají celý dny jen tím,jak Nám vymýt mozek.A z nich pak vypadávají takový bláboly,jako že Ti ten a ten produkt dělá to a to a já nevím co ještě,ale vždycky to umí jen ten drahej,teda podle nich.No jaksi jsem se rozpovídal,takže klídek,pohodička a ušetřený peníz třeba prolijem hrdlem u Vás v tom krásným prostředí u Sokolovny,co říkáš 8-) 8-)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
mudr.sat
Příspěvky: 231
Registrován: 11 úno 2010, 11:40
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od mudr.sat » 11 črc 2010, 11:05

Dnes je to jen o vymívání mozků.Na mě jsi zapůsobyl.
Zafira B,2006,1.9 CDTI 74kW

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od oblhut » 11 črc 2010, 11:44

Mudrsate,ale já na nikoho působit nechci,nejsem šaman :D ,jen říkám,jak dělají obchodníci blbce z lidí a že je to čím dál nechutnější.A když tam u té Carrery napíšou mimo jiné,že zvyšuje bezpečnost posádky při předjíždění,tak mě to přijde jako vrchol stupidity a působí to na mě jako psychologický nátlak,prostě vrchol nechutnosti a debility.Tak raděj až se potkáme příště,otevřem tu tvoji nebo Naši slivovičku a necháme působit je,to bude dáááleko příjemnější,že jo 8-) 8-) 8-)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
mudr.sat
Příspěvky: 231
Registrován: 11 úno 2010, 11:40
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od mudr.sat » 11 črc 2010, 13:07

OK 8-)
Zafira B,2006,1.9 CDTI 74kW

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od Midzi » 11 črc 2010, 13:14

len aby ste nedopadli ako Oto :mrgreen:
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od oblhut » 11 črc 2010, 13:35

Neboj Midzi,my to zvládnem a Otas určitě taky,ale boj se,jestli si vezmem do parády Tebe :D :D :D :D
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde a co tankujete?

Příspěvek od Oton » 11 črc 2010, 14:16

To byla nehoda.:-)
takže to nemá smysl tankovat. ?

Odpovědět