Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 02 pro 2008, 22:13

Tak dnes to bylo nějaký náročný. Dnes jsem byl ráno v Cebii pískovat skla, pak jsem si zařídil SPZtky a odhlásil „old car“. Dnes jsem poprvé ručně myl auto a taky najel prvních 1000 km. Pak jsem Astřičce koupil originál koberečky látkové a gumové, koupil retušku a držák na brýle. Odpoledne se objednal na dodělání parkovacího asistenta. No prostě děs. Ještě sehnat poklice a jinej volant a už jsem naprosto spokojenej :lol:
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 02 pro 2008, 22:24

Ferdo to jsou prijemne starosti :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 04 pro 2008, 08:54

Che, jo fakt dobrý starosti. Na jakej volant máš zálusk? Mimochodem, nebudeš jistě patřit k té skupině, co zkazí vzhled auta neoriginálníma poklicema, žejo? :D Jinak abych přispěl svojí troškou do mlýna - já včera večer konečně namontoval zadní světla z facelitu :-) Jenom v garáží, takže sem auto pořádně neviděl, ale rozhodně sem spokojenej, že sem se zbavil mlíčňáků :lol:

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pekki » 04 pro 2008, 17:27

Muzes pak hodit fotky tech svetel? resp. astry s tema svetlama? a na kolik te to prislo?
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 04 pro 2008, 18:13

corsaczek píše:Mimochodem, nebudeš jistě patřit k té skupině, co zkazí vzhled auta neoriginálníma poklicema, žejo? :D


Jak si to poznal :o No původně jsem nechtěl org poklice. Na netu jsem vybral TYTO, ale když jsem je viděl v reálu tak jsem si to rozmyslel. No dát 900 za jednu poklici mi přišlo jako dost. Ale když jsem viděl TYTO originály na jiném sedanu hned se mi zalíbili jak kvalitou tak i vzhledem takže moje volba je jasná.

Tak jsem si je šel dnes koupit do auto Zralý v Praze (slušný ceny a rychlé objednávání) a ukázal jim jaké přesně CHCI, ale nedokázali mi 100 procentně zjistit jejich objednací číslo. V tom jejich programu byla jedna poklice jako druha a žádná navypadala uplně stejně. Tak na mě otočili monitor jestli je dokážu poznat. A protože jsem si nebyl taky 100 procentně jistý tak jsem je neobjednal a skladem žádné už neměli jen na objednání se zálohou. Tak jsem slušně poděkoval a odešel. Zatím mám poklice půjčené od známého. Teď mám na autě taky org poklice OPEL, ale celkem 3 druhy. Vypadá to fakt strašně !!! proto jsem auto ještě nefotil :oops:
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 04 pro 2008, 21:52

FerdaXXL píše:
corsaczek píše:Mimochodem, nebudeš jistě patřit k té skupině, co zkazí vzhled auta neoriginálníma poklicema, žejo? :D


Jak si to poznal :o No původně jsem nechtěl org poklice. Na netu jsem vybral TYTO, ale když jsem je viděl v reálu tak jsem si to rozmyslel. No dát 900 za jednu poklici mi přišlo jako dost. Ale když jsem viděl TYTO originály na jiném sedanu hned se mi zalíbili jak kvalitou tak i vzhledem takže moje volba je jasná.

Tak jsem si je šel dnes koupit do auto Zralý v Praze (slušný ceny a rychlé objednávání) a ukázal jim jaké přesně CHCI, ale nedokázali mi 100 procentně zjistit jejich objednací číslo. V tom jejich programu byla jedna poklice jako druha a žádná navypadala uplně stejně. Tak na mě otočili monitor jestli je dokážu poznat. A protože jsem si nebyl taky 100 procentně jistý tak jsem je neobjednal a skladem žádné už neměli jen na objednání se zálohou. Tak jsem slušně poděkoval a odešel. Zatím mám poklice půjčené od známého. Teď mám na autě taky org poklice OPEL, ale celkem 3 druhy. Vypadá to fakt strašně !!! proto jsem auto ještě nefotil :oops:
Jestli jsou to tyhle, originál z Corsy, tak číslo je uvedeno v tom nadpisu ;) Jinak bych být tebou zajel na vrakoviště na Kutnohorská 429. Koupil sem tam na Corsu nekolik poklic, podle toho jak mi zrovna bavily. Mimochodem já mam doma 3 kusy tech klasickych 15" z prvních Aster H a chci tam koupit ještě 4. Zatim jezdím na plechách bez poklic a popravdě mi to nijak neva :-)
EDIT: v tom inzerátu teda nepíšou, že by se hodily na Astru H... Jsi si jistý, že se tenhle design na Astry dával? Pokud vím tak jenom v 16" a ty máš asi 15ky, nebo ne?

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od FerdaXXL » 05 pro 2008, 17:05

Mně ty z toho ebaye přijdou trochu jiné. No taky jsem přemýšlel nad tím vrakovištěm, ale pak jsem si to rozmyslel. Tak dnes jsem byl s Astříkem na dodělání parkovacího asistenta. No je to paráda :D Sice mi vnutili něco lepšího a dražšího, ale stálo to za to. Čidla jsou v barvě laku a jsou tak malá že na 3 metry nejsou vůbec vidět. Jen jsem tam musel jet ještě jednou, protože to při parkování řvalo tak, že bych z toho auta nejraději utek. Takže ztlumili volume a už se to dá vydržet.
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 05 pro 2008, 19:13

To je hrozný, ty nás tady pořád krmíš novinkama, ale fotky nikde :cry: :evil: :twisted: :!: Kašli na ošklivý poklice, vem foťák a šup sem s nima!

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Oton » 05 pro 2008, 20:03

JO! ;)

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 05 pro 2008, 21:00

pekki píše:Muzes pak hodit fotky tech svetel? resp. astry s tema svetlama? a na kolik te to prislo?
Fotky přidám do Club cars ke své Astře.

Odpovědět