Konkurence Astry H

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Odpovědět
pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od pueblo » 13 kvě 2010, 10:15

Hoši 2 roky jsem měl Lagunu a NEBRAT. Rendla prostě nee, jedna zkušenost stačila :evil: . Každou chvíli se tam něco pos...o a kdyby s tim měl člověk jezdit pořád do servisu, prodělal by kalhoty. Zlatej oplík 8-)

Reklama
 

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Tereza » 13 kvě 2010, 12:25

couddy píše:kosoctverec ne. sice design, ale videli jste to vevnitr? plastovej poutovej, divnej.
astra se mi jevi sirsi a hezci nez FOFO2.
Já jsem seděla v meganovi coupe a ten vnitřek byl parádní. A to je co říct, protože francouzský auta do domu jen přes mojí mrtvolu! Ale přišlo mi to podařený. Ale možná to bylo tou výbavou, coupe to bylo pěkně nabouchaný...každopádně tyhle auta nikdy!
couddy píše:otazka je jestli je astra nemecka kdyz se dela v polsku :(
Já mám Astru z Portugalska například...
pueblo píše:Hoši 2 roky jsem měl Lagunu a NEBRAT
Mýmu strejdovi začala Laguna hořet na dálnici a lehla popelem :D. To pro mě hovoří za vše.
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Dalik » 13 kvě 2010, 12:45

:D

V podstatě souhlasím s kouďákem.
Ony už i ty Renaulty jakž takž zvenku vypadají, ale interiér je vážně slabej, to ať se na mě nikdo nezlobí.
A jestli se nějaký auto v sériové podobě aspoň trochu podvozkem přibližuje Focusu, je to pávě Astra.

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od vojta » 13 kvě 2010, 13:12

no jak sem nedávno zaslechl: "v renaultu se cejtíte jako v parníku, ale v zatáčkách máte strach že naberete vodu" 8-)
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od couddy » 13 kvě 2010, 13:18

Tak jo, omluva moje je taky z bochumi. Co se fordu tyka, jak jsem jiz zminoval nekde jinde, mel jsem 3ks. to se na cloveku podepise, benzin co sel za plynem a podvozek co si nechal libit hodne...
Ovsem po precteni jednoho odkazu odsud, kde bylo napsano ze astra H je nejprodavanejsi auto evropy vubec a ze sportovni verze je oproti golfu surova :) se mi to libi, je fakt ze 1.7 isuzu se moc nechce nechat sibovat po zatackach v male rychlosti a je nemam "na to" palit do zatacku na 4ku, kdyz jsem zvyklej tam mit treba v podobne rychlosti 2ku :)))))

Moc se mi ale astra libi svym projevem, linkama, vnitrkem, preciznosti, strohovsti, a follow mi home :))))

Ono, kdo v tomhle segmentu hleda neco jako vim co chci, ale kde to najdu, moc toho neni.

Jako s hothatchi, ktere mam rad mazda 3 neumi prenest kone na silnici, golf je jen provarenej, astra gut, ford st gut, ale ford RS je proste bezkonkurenci :)

Obdobne kdyz ja hledam dodavku na hory, taky automaticky zkoncim u vw transporter 4x4, nic jineho prakticky neni. jenze je drahej a provarenej a to me neba. Libi se mi moc vivaro zvenku, ale zevnitr uz je to zase jen rencek. kurnik ....

Ale pozor, za chvilu bude evrope diktovat dacia :)))
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Tereza » 13 kvě 2010, 18:25

vojta píše:no jak sem nedávno zaslechl: "v renaultu se cejtíte jako v parníku, ale v zatáčkách máte strach že naberete vodu" 8-)
:D :D :D
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Westler » 13 kvě 2010, 18:41

Nez jsem se rozhodl pro Astru, tak jsem v novym FoFo jel. Podvozek vazne super (o tridu lepsi nez v Astre), ale nakonec jsem vzal Astru, protoze i 3 roky stary Fordy reznou (pry stale nemaji celopozink). A ten zakladni interier FoFo taky nic moc.
Dalik píše:A jestli se nějaký auto v sériové podobě aspoň trochu podvozkem přibližuje Focusu, je to pávě Astra.
Co se tyka zadni napravy, tak se FoFo mnohem vic blizi multilink of VW (Golf, Octavia,...) nez Astra, nicmene na bezny jezdeni i to pevny vlecny rameno staci.
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Kesi » 13 kvě 2010, 19:10

Westler píše:Nez jsem se rozhodl pro Astru, tak jsem v novym FoFo jel. Podvozek vazne super (o tridu lepsi nez v Astre), ale nakonec jsem vzal Astru, protoze i 3 roky stary Fordy reznou (pry stale nemaji celopozink). A ten zakladni interier FoFo taky nic moc.
Dalik píše:A jestli se nějaký auto v sériové podobě aspoň trochu podvozkem přibližuje Focusu, je to pávě Astra.
Co se tyka zadni napravy, tak se FoFo mnohem vic blizi multilink of VW (Golf, Octavia,...) nez Astra, nicmene na bezny jezdeni i to pevny vlecny rameno staci.
Aj keď má astra vlečnú nápravu tak je podvozok dobre odladený. A hlavne jednoduchá na opravy :D
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Dalik » 13 kvě 2010, 21:04

Nemyslel jsem to z konstrukčního hlediska, ale kvalitou a odladěním.

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od couddy » 13 kvě 2010, 21:27

Viceprvkova na focusu je trosku jina nez golf.
Astra trosku odskakuje.
Ovsem jak pises, Focusy reznou a reznou a reznou. proto jsem uz do nej nesel. Snad od c-maxu je to lepsi.
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Odpovědět