Jak (ne) koupit Astru

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od corsaczek » 17 dub 2010, 23:54

Někde tu byl odkaz na bazar, kde prodávají auta skončený z leasingu a jestli si dobře pamatuju, tak přesně vyhovujou tvýmu zadání. Jeden člen tam auto koupil a spokojenost, tak se ti třeba ozve. U služebáku máš aspoň "jistotu" pravidelnýho servisu a možná i nestočenýho tachometru.

Reklama
 

Uživatelský avatar
tlumex
Příspěvky: 299
Registrován: 20 pro 2009, 21:15
Bydliště: u Českých Budějovic

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od tlumex » 18 dub 2010, 00:14

já mám Astru přesně takhle ze skončeného leasingu s technickou servisní historií
naprosto super férové jednání prodejce ,až jsem byl příjemně překvapen - v dnešní době se to jen tak nevidí
auto jsme si mohli prohlédnout jak dlouho chtěli, ptát se na všechno
zkušební jízda jak dlouho jsme považovali za nutné
auto bylo ve velmi dobrém stavu a ťuk ťuk slouží

to je moje zkušenost , koupeno v Olomouci - www.nejlepsicenyaut.cz, v té době tam měli 4 - 5 Aster, ale já si zamiloval a vybral tak nějak už dopředu tutu
současnou
no taky jsem si říkal, chlapci si nějak fandí - prej nejlepší ceny aut :) , ale byl jsem velmi velmi potěšen profesionálním jednáním

(teď to vypadá, že jim dělám reklamu, ale to ne )

tak to vypadá, že to asi fakt není jednoduchý si v ČR pořídit ojetinu z úvodního příspěvku tohoto vlákna, to je fakt síla, co si ty bazarníci dovolujou

tak přeju všem zájemcům o Astru hodně štěstí a dobrou volbu ;) nebo jet do Němec ..atd.. a přímo na místě pořídit
Astra Caravan Enjoy 1.7 CDTi , 74 kW , Z17DTH

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od corsaczek » 18 dub 2010, 00:34

Už sem to našel:
http://forum.opel-astra-h.cz/viewtopic.php?f=34&t=1319

Místní člen franke_cz má od nich auto a zdá se spokojenej :)

martas09
Příspěvky: 80
Registrován: 07 lis 2009, 18:26
Bydliště: Praha

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od martas09 » 18 dub 2010, 19:44

Anebo pokud do Německa, tak kam? Kde a u koho jste třeba koupili vy? Mám obavy, že při mém štěstí kdybych tam přijel, tak narazím zrovna na bazar, kteří vlastní Poláci nebo Turci, kteří po večer omlazují auta.
Díky moc za pomoc.[/quote]

Tady jsem by 2x: je to kolem ulice Fuggerstraße, Nürnberg, Germany

Hod si to do Google map a uvidis, ze je to misto kde je bazar vedle bazaru. Obchazis to tak pul dne. Vetsina je toho venku na ulicich, ale byly tam i haly plne aut. Samozrejmne ze auta prodavaji i arabaci, rusove atd., ale v nemecku se jim zije dobre a vetsinou neriskujou vyhosteni kuli nejakym podvodum. V nemecku je staceni tachometru trestne, narozdil od nas. Jinak je bezne ze s autem je serviska + faktury za velke zasahy (treba rozvody) kde je uveden VIN kod. Je tam taky dost aut dovezenych z francie (hlavne znacky Ford), ale to poznas podle papiru.
Opel Astra H Caravan 1.7CDTI r.2005

Uživatelský avatar
Danken
Příspěvky: 27
Registrován: 17 dub 2010, 07:28
Bydliště: Moravskoslezký kraj

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od Danken » 19 dub 2010, 19:48

Díky za vaše tipy.
Jsem u těch německým bazarů docela překvapený, že je to poměrně blízko hranic. Čekal jsem tak Franfurkt.
Zkusím se podívat, co teda místní bazary nabízí:) Díky
Astra Caravan r.v.2006 1.6/77kW

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od beavis » 19 dub 2010, 20:43

Ja bych nemel zas takovou obavu, ze v Nemecku nekdo stoci tachak. Pokud autobazar nevykoupi auto, tak nema duvod, oni prodej pouze zprostredkuji. Ono je vubec zajimavy, ze prave napr. v Nemecku je k nalezeni plno aut, ktere maji servisni knizky, maji najeto plno kilometru, ...... proste tam jsou bezne ke koupi takova to auta, ktera u nas jaksi moc nejsou. A navic v Nemecku ma temer kazde auto skoro plnou vybavu. Jsou to to takova mala plus, ktera ale ve finale potesi ;-) I kdyz musim na druhou stranu uznat, ze kazdemu se do reichu nechce, protoze je to bud daleko nebo..... no proste jsou lidi liny.
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
JohnyBA
Příspěvky: 470
Registrován: 09 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Bratislava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od JohnyBA » 19 dub 2010, 20:50

martas09 píše:Anebo pokud do Německa, tak kam? Kde a u koho jste třeba koupili vy? Mám obavy, že při mém štěstí kdybych tam přijel, tak narazím zrovna na bazar, kteří vlastní Poláci nebo Turci, kteří po večer omlazují auta.
Díky moc za pomoc.
Tady jsem by 2x: je to kolem ulice Fuggerstraße, Nürnberg, Germany

Hod si to do Google map a uvidis, ze je to misto kde je bazar vedle bazaru. Obchazis to tak pul dne. Vetsina je toho venku na ulicich, ale byly tam i haly plne aut. Samozrejmne ze auta prodavaji i arabaci, rusove atd., ale v nemecku se jim zije dobre a vetsinou neriskujou vyhosteni kuli nejakym podvodum. V nemecku je staceni tachometru trestne, narozdil od nas. Jinak je bezne ze s autem je serviska + faktury za velke zasahy (treba rozvody) kde je uveden VIN kod. Je tam taky dost aut dovezenych z francie (hlavne znacky Ford), ale to poznas podle papiru.[/quote]

Ja som auto kupil od Durkop v Braunschweigu www.duerkop.de , je to jeden z najvacsich predajcov opla v nemecku a predavaju aj ojazdene auta vykupene od zakaznikov. Auto som nasiel cez www.autoscout24.de, je to vyhladavac pre bazare ale davaju tam svoje auta aj takyto predajcovia. Zavolali sme tam, znamy byva nedaleko tak mi ho bol pozriet, potom sme len zaplatili zalohu a oni ho na dohodnuty termin pripravili. To znamena ze ho vypulirovali a prekontrolovali. Ak by som si na nom nasiel chybu, tak mi ju este v ten den opravia. Zaplatil som, kupil znacky a ciao nazad domov.
Opel Astra H, 1.9CDTI 74kW, 11/2007
Spotreba: Obrázek

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od Midzi » 19 dub 2010, 20:52

ja som povodne chcel tiez doviezt auto, ale ked som si zratal naklady tak ma to preslo. A platit nejakej firme 2000€ za dovoz som nechcel, aj ked viem ze to stoji nejake peniaze. A keby som tam siel sam tak kupim somarinu. Po nemecky neviem a v autach sa az tak nevyznam. Cize by som mozno musel nakoniec stravit niekolko dni a hladat. Ale vsetko zalezi od toho kolko clovek do toho chce dat.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

martas09
Příspěvky: 80
Registrován: 07 lis 2009, 18:26
Bydliště: Praha

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od martas09 » 19 dub 2010, 20:55

Jo a pred rokem co jsem kupoval Hacko ja, jsi mezi 6 500 a 7 000 Euro sehnal Astru Caravan rv 2005/06 v plne vybave a s km kolem 100 000.
Opel Astra H Caravan 1.7CDTI r.2005

machy
Příspěvky: 122
Registrován: 16 lis 2008, 18:16

Re: Jak (ne) koupit Astru

Příspěvek od machy » 19 dub 2010, 21:25

Dalsi vyhledavac v nemeckych bazarech i primo u prodejcu je www.mobile.de

Odpovědět