Prečo práve Astra H?

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od couddy » 12 dub 2010, 20:41

To je hezký názor.
Tak ať vydrží.

btw: já jel po koupi mé astry nakupovat jeste astru kamarádovi. Mel jsem stesti ze bílá astra stále vedle bílého (pocitově zažloutlého) fokyna 2 a to srovnání naleštěných aut bezprostředně u sebe v garáži bylo naprosto zřejmé.
Akorát, že rally nejezdí žádnej opel :)
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Reklama
 

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od Adriano2 » 12 dub 2010, 20:45

Couddy Rally fanda? paráda máme spoločnú lásku :D otec má Focusa 2007 a to auto je skvelé ...tiež sa mi veľmi páči a práve v Rally fandím Fordom :D ....ale Astra je krásna a tak rozhodlo srdce než rady ostatných.....aj keď sa mi to teraz trošku vracia keďže auto je problém za problémom,ale keď všetky tie veci opravím,verím že Astra bude slúžiť veľa km 8-)
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od couddy » 12 dub 2010, 20:48

Jak již bylo zmíněno astra je "hranatá" a tím je pěkná.
Fokyny jsem si mazlil dva HB, pak kombíka a jak se říká z kombíka už si člověk menší auto nekoupí.
Tak teď mám lásku rally dále, ale k tomu si hledám opc doplňky :)))

btw: predloni jsem byl poprvé na Rally Deutschland u fr. hranic a byla to bomba, letos o tom uvazuji znova....
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od Adriano2 » 12 dub 2010, 20:53

Na Deustchlandu som bol ešte v r.2002 to ešte jazdil Colin McRae a on a Francois Delecour čo predvádzali na to nikdy nezabudnem...Ale môj sen je Finsko a keď ma auto nezrujnuje ,možno na budúci rok ..... :D :D
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

martas09
Příspěvky: 80
Registrován: 07 lis 2009, 18:26
Bydliště: Praha

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od martas09 » 12 dub 2010, 21:02

Me se zamlouval avensis combi, ale cena me odradila. Pak jsem se jel podivat 2x na kary do nemecka. Po prvni nasteve nemecka jsem dostal doma vylagos ze jsem zadny auto neprives. Po druhy navsteve jsem uz mel astru na vozejku. Natrefil jsem na astru za dobrou cenu, tak jsemnevahal. Ted ji mam rok a zatim jsem do auta nedak ani kacku, kdyz nepocitam naftu a olej ;) Tak snad se neco nevysere ...

Jinat s tou velikosto u okravky to nebude tak horky jak to tady nekdo pise. O2 ma mensi rozvor a nedaji se zlopit zadni sedadla do roviny. Parkrad jsem uz v astre spal a fakt pohoda. Zde je stovnani astry H a O2:

https://www.opel-astra-h.cz/opel-astra- ... a-2-combi/
Opel Astra H Caravan 1.7CDTI r.2005

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od couddy » 13 dub 2010, 20:29

Dneska jsem koupil AUTO TIP special, kde rozebiraji auta po 200 000tis. je tam astrous verzus golf (konkrétně 1.9 cdti vs 1.4). Vzhledem k tomu, ze je to prevzate ze SRN a ze je tam i upresneno pomer prodeju v srn astry proti golfu (asi o polovinu mene). Tak je tam krasne opevovana kvalita, nerezavost astry, spolehlivost. Nakonec to s golfem kvuli par drbkum prohrala, ale v globale velmi pekne vyjadreni k autu u ktereho se po 200 000 neprojevi takove vady jako u vw tradicni loupaci lak interieru a tim degradace kvality. Celkem se zajmem jsem to precetl. Fakt dobry clanek. Ctu i dalsi napr. u passatu maji nadpis vecny pacietn :)
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od beavis » 13 dub 2010, 21:05

Staci si precit jakykoliv porovnani aut (test) VW vs. Opel a vubec cokoliv jinyho a vzdycky to vyhraje lidovy auto. To samy je i u porovnani Fabia vs. 207, i20 apod. a vysledek je opet to same v blede modrem. Fabia opet vzdy vyhrava :? Ta socka z Boleslavy by vyhrala snad i kdyby proti ni postavili auto o tridu vyssi. Testy jsou hodne casto dost divny :-(
Ja sem si nedavno sedl do kamarada novy Octavky a opet sem byl nucem konstatovat ze prostor na prednich sedadlech je katastrofalni! Mista je tam diky tomu mega stredovymu panelu tak poskrovnu, ze ac mam cca 177 cm, tak se vepredu citim stisnene. Bud je to normalni nebo jsem z Astricky prostorove rozmazlenej 8-) Takze Astra opet vede a dlouho vest bude :lol:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Odpovědět