Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pekki » 18 úno 2010, 18:04

ja byl dnes u Romana na vymenu oleje, filru a tycek stabilizatoru... 8-)
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Reklama
 

Uživatelský avatar
Koleen
Příspěvky: 30
Registrován: 20 led 2010, 13:58
Bydliště: Kladno

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Koleen » 18 úno 2010, 19:03

Praha Ruzyně, 2 bonusové body a 2000Kč za překročení rychlosti. Co pamatuju tak tam byla 70. Ted je tam 50.... jsem si ji nevšim :D
Opel Astra H 1.8 92kW Z18XE

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 18 úno 2010, 19:24

2 body ještě v pohodě... Kde v Ruzyni? Ideálně odkaz na mapy.cz s označením místa, do Ruzyně celkem dost jezdím :mrgreen:

Uživatelský avatar
Koleen
Příspěvky: 30
Registrován: 20 led 2010, 13:58
Bydliště: Kladno

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Koleen » 19 úno 2010, 09:07

Opel Astra H 1.8 92kW Z18XE

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od x-father » 19 úno 2010, 09:14

Koleen píše:Praha Ruzyně, 2 bonusové body a 2000Kč za překročení rychlosti. Co pamatuju tak tam byla 70. Ted je tam 50.... jsem si ji nevšim :D
Tam byvala 70tka jo? To sem tam nikdy nejel. Pristupuju k tomu jako k dalnici, tzn. 130+ :-)

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od x-father » 19 úno 2010, 09:19

Oton píše:Ja to v zimě nemeju!Do myčky bych taky nejel ani za boha!Tam ti to poškrábou kartáče a kamínky a ten bordel co máš nalepenj na autě!Jedině ručně!A když ručně,tak když je teplo!A když je teplo ,tak skoro celej den !! 8-) ;) ;)
No kdyz je teplo, tak taky meju ruco. Nez clovek umeje auto, kola, prahy, okna, plasty uvnitr a vycisti penou sedacky a vysaje, tak je to peknejch par hodin.

Ale v zime jezdim do mycky a nikdy me nic neposkrabala. Neni to jen takovej rozsirenej blud? Znam spoustu lidi co mejou jen v mycce a nikdy se nikomu nic nestalo.

Uživatelský avatar
Koleen
Příspěvky: 30
Registrován: 20 led 2010, 13:58
Bydliště: Kladno

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Koleen » 19 úno 2010, 09:33

x-father píše:
Koleen píše:Praha Ruzyně, 2 bonusové body a 2000Kč za překročení rychlosti. Co pamatuju tak tam byla 70. Ted je tam 50.... jsem si ji nevšim :D
Tam byvala 70tka jo? To sem tam nikdy nejel. Pristupuju k tomu jako k dalnici, tzn. 130+ :-)
byla tam 70, ale teď je tam kvůli "omezení hluku" 50. Asi aby se neplasily koroptve a přistávající letadla ;)
Opel Astra H 1.8 92kW Z18XE

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Tereza » 19 úno 2010, 09:37

Oton píše:At už je teplo a at můžu umejt auto!Jinak zachvíly zapomenu jakou má astra barvu!Tuna bordelu! :lol:
Terezka: ty bláho, o půl šesté bych nevstal!! 8-) Hlavně že holka naskočila a ty se s dostala do schule! ;)
Já už bych to taky potřebovala umejt, ale ted bude zase pršet, tak to opět nemá cenu. Jinak, já meju v myčce i v létě, máme napůl bílou příjezdovou cestu a na tu nemůžu splachovat ten černej bordel z auta. A na ulici se to podle obecní vyhlášky nesmí, i když tam občas hadici nenápadně propašuju :| .
Já mám teda taky problémy s timhle vstávánim, ale je to jen dvakrát do tejdne, tak snad to těch 13 tejdnů nějak vydržim. Ale kdyby holka nenastartovala a já se do tý školy nedostala, ani by mi to moc nevadilo.... ;).
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vojta » 19 úno 2010, 09:50

x-father píše:
Oton píše:Ja to v zimě nemeju!Do myčky bych taky nejel ani za boha!Tam ti to poškrábou kartáče a kamínky a ten bordel co máš nalepenj na autě!Jedině ručně!A když ručně,tak když je teplo!A když je teplo ,tak skoro celej den !! 8-) ;) ;)
No kdyz je teplo, tak taky meju ruco. Nez clovek umeje auto, kola, prahy, okna, plasty uvnitr a vycisti penou sedacky a vysaje, tak je to peknejch par hodin.

Ale v zime jezdim do mycky a nikdy me nic neposkrabala. Neni to jen takovej rozsirenej blud? Znam spoustu lidi co mejou jen v mycce a nikdy se nikomu nic nestalo.
no já zas neviděl nikoho kdo jezdí do myčky že by z ní neměl zničenej lak a tim poškrábáním jsou myšlený mikro škrábance od štětin kartáče. Myčka dokáže za 2 roky dokonale zničit lak, stačí se na to pak podívat na slunci
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Tereza » 19 úno 2010, 10:00

vojta píše: no já zas neviděl nikoho kdo jezdí do myčky že by z ní neměl zničenej lak a tim poškrábáním jsou myšlený mikro škrábance od štětin kartáče. Myčka dokáže za 2 roky dokonale zničit lak, stačí se na to pak podívat na slunci
Tak to jsem si nikdy ani nevšimla...Punto bylo odrbaný už dřív, takže tam jsem díry v laku už nesledovala a s Astrou jsem byla v myčce asi jen dvakrát zatim....ale i tak, mikro škrábance tam byli už i předtim, to se prostě nedá nic dělat, zas tak často se to nemeje.
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Odpovědět