Oblíbený / Neoblíbený servis

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od milosh » 26 pro 2009, 20:25

Musim doporucit i Dennyho, ktereho znam hlavne z Astra G fora a s hackem jsem tam jeste nebyl, ale s geckem jo a takovou rychlou a precizni praci jsem v zivote nevidel, vymena chladice klimatizace snad byla zalezitost ani ne hodiny, jeste mi namontovali ostrikovace z insignie, no prijel jsem tam po 8h rano a odjizdel kolem 10h a to jsme jeste pul hodky kecali, proste super.

http://www.ase-dedic.com - z Prahy to mate 80km a pro lidi z Hradce a okoli to je co by kamenem dohodil

PS: Osobne nez bych auto daval do znackovych servisu kde si nemuzu byt jist co mi vymenili radsi projedu jednu nadrz ale budu to mit ten den hotovy, za mene penez a jeste se neco dozvim 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
Fila78
Příspěvky: 332
Registrován: 27 dub 2009, 20:10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Fila78 » 27 pro 2009, 12:41

Tak na mechanicke veci chodim ke kamaradovi co ma servis a mam jistotu, ze to budu mit udelany na 100%. Co se tyce elektroniky tak to jsem byl u Opel Novotny a dobry. Poprve jsem tam byl kdyz mi odesel CIM modul a vymena prace atd. cca 5500. Takova z nataceni. Kdyz uz mi parovaly klice s autem, tak mi skladaci prejel technik. Moc me to neva, dostal jsem novej. Od te doby me tam znaji coz je dobry. Mel jsem pak zdarma kompletni prezuti tzn. nahozeni gum na plechace vyvazeni + prace. Menil jsem u nich i TID na BID a cele me to vyslo na 1000. Maji novy cenik. Nebo mozna me maji radi :shock: :D . Tak ze tak.
Astra H Caravan Elegance 1,6 77 kW

Uživatelský avatar
karlos987
Příspěvky: 20
Registrován: 23 lis 2009, 14:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od karlos987 » 09 úno 2010, 23:25

Ahoj, vím, že je toto téma už asi pasé....ale nyní se chystám na prohlídku po 30tis km. Dám na Vaše doporučení a pojedu do Auto Staiger. Pak dám echo, jak jsem dopadl ;-)

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Pepino_GH » 09 úno 2010, 23:31

Určitě dej vědět, myslím, že každého zajímá jak to kde funguje, jestli se někde zlepšili nebo naopak...
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Mazety » 10 úno 2010, 09:25

karlos987 píše:Ahoj, vím, že je toto téma už asi pasé....ale nyní se chystám na prohlídku po 30tis km. Dám na Vaše doporučení a pojedu do Auto Staiger. Pak dám echo, jak jsem dopadl ;-)
tam je to celkem v pohodě, jen panty a ostatní co se hýbe vysříkavají wdčkem a celý auto je černý jak boty :x
jo a čištění brzdičů u nich znamená stříknout stříbrný sprej přes elektrony :shock: :D
EX Opel Astra H caravan

Uživatelský avatar
Fera
Příspěvky: 10
Registrován: 12 dub 2010, 16:33
Bydliště: Dubí

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Fera » 13 dub 2010, 07:54

Zdravím all!
Jsem čerstvým majitelem stejného vozu jako vy všichni. Servis jsem zatím žádný neabsolvoval, vůz má najeto 130 tkm, poslední servis při 120tkm. Zajímalo by mne, jestli práce uvedené v servisní knize skutečně byly provedeny. Nevíte někdo, zda se to dá zjistit u kteréhokoliv partnera Oplu? Nebo bych musel přímo k tomu, kdo poslední servis prováděl (je to pro mne na druhém konci republiky). A existuje vůbec nějaká historie prováděných prací??? Díky předem za odpověďi.
Stříbrná Ája H Caravan, 1,7 CDTi (Z17DTR), 81 kW, narozena 07
Obrázek

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od corsaczek » 13 dub 2010, 10:33

Dealer by to měl mít v systému, osobně bych tam prostě zavolal a jestli jsou jenom trochu ochotný, tak ti to sdělí.

gemarc
Příspěvky: 7
Registrován: 29 zář 2009, 16:55

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od gemarc » 15 dub 2010, 13:21

Mazety píše:
FerdaXXL píše:Díky za téma, protože dobrý servis se vždy hodí. Ja jsem hodně jezdil do Autovarsu na P7 a spokojenost ...
ehm, tak s těmadle pakama jsem skončil, elektrikář na ránu :x
Vím že je to už starší příspěvek, ale můžu se tě zeptat co jsme ti provedli, že jsme paka? ;)
A proč jsem na ránu? Tedy jestli to není tajné. ;)
Ono ne vždy se podaří najít, odstranit, pomoct.
Díky za info

Pavel Novák
elektrikář z Autovarsu
Pracuji v servisu Opel a nestydím se za to :)

Pavel Novák

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Mazety » 15 dub 2010, 13:42

gemarc píše: Vím že je to už starší příspěvek, ale můžu se tě zeptat co jsme ti provedli, že jsme paka? ;)
A proč jsem na ránu? Tedy jestli to není tajné. ;)
Ono ne vždy se podaří najít, odstranit, pomoct.
Díky za info

Pavel Novák
elektrikář z Autovarsu
montáž elektriky u tažnýho zařízení stylem alá škoda 105, kdyby to nezačalo zlobit tak, že mi zhasínala půlka auta a při zapřaženém přívěsu stále svítící mlhovka na autě, tak bych si toho nikdy nevšiml, samozřejmě na "podruhé" byl doobjednán nějaký modul a vše napraveno
btw přijímací technik mi říkal, že to elektrikář nikdy neviděl a nedělal tak to zapojil "natvrdo"

značkový servis není o značce, ale o lidech ;)
EX Opel Astra H caravan

dark
Příspěvky: 862
Registrován: 01 črc 2009, 13:24
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od dark » 15 dub 2010, 13:44

Mazety píše:
synapse píše:a jasně že nezapomenuli vyměnit plasty pod SPZ za "srbácky"
todle nám udělali na jarově u audiny a samozřejmě je i účtovali :D frajeři si je museli zase sundat a předělat fakturu :lol:
Ty vole, taková drzost. Za to bych jim to tam zapalil, že ti nacpou na tvoje auto podložky s vlastní reklamou a naučtujou to. To je moc.
Opel Astra H | hatchback | 1.9 CDTi - 110 kw
DPF off, SILENCER off
Ondra-sek.cz - vše pro cestování s miminkem

Odpovědět