Chyba P1901 -75

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba P1901 -75

Příspěvek od vojta » 12 led 2010, 21:15

nevim proč si to cpal do autokelly, tam tak maximálně vyměnit olej, takovýdle závady ti vyřeší jedině v oplu nebo odborník specializovanej na oply

a ty kecy o oktávkách neber vážně, posere se cokoliv a jen tak mimochodem za tu oktávku II v kombíku by si dal ve srovnatelný motorizaci o 100tis víc než za astru
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Reklama
 

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Chyba P1901 -75

Příspěvek od corsaczek » 12 led 2010, 21:33

Presne tak Vojto!

Mimochodem služební Octávka Combi II (2007) během 70T km stála na opravách nějakých 30, 40 tisíc - naštěstí většina v záruce. Ale nemít to nájezd 30T za rok, tak jako soukromá osoba už plno z toho řeší mimo záruku. Poslední závada - nevracející se pedál spojky bude pravděpodobně znamenat kompletní rozebrání převodovky, takže další pálka :twisted:

To jentak k té spolehlivosti bájné Oktávky. Když si to tak uvědomím, tak přesně tohle "zbožňování" Ochcávky je to, proč sem na to auto tak alergickej... V čechách je to prostě nadauto a každej se z ní může pos..t. Přitom je to stejnej křáp, jako všechny jiný značky aut.

Uživatelský avatar
Apikkk
Příspěvky: 374
Registrován: 16 srp 2009, 11:17
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Chyba P1901 -75

Příspěvek od Apikkk » 13 led 2010, 20:08

Tak dnes jsem se konečně dozvěděl co mám s autem. Nakonec zjistili, že to je filtr pevných částic.
Že prý probíhalo čištění filtru pevných částit a nějak nedošlo k dočitění kvuli mě. Něco takovýho mi teda řekli. Prý je na to návod, jak postupovat, když dochází k čištění f. p. č.

Je tu někdo, kdo ví co jsem udělal špatně, že nedošlo dočištění.

Teď to jen vyčistí a bude vše v pořádku, teda tak mi to řekli :?
Astra H Caravan, 1,9 CDTi 110KW, r.v. 2006

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Chyba P1901 -75

Příspěvek od pueblo » 13 led 2010, 20:55

Musím podpořit názor corsaczeka ohledně volby Opel nebo Škodovka. Mám služební sice fábku, ale tu novou a upřímně.....mít to jako soukr, střelím se do hlavy. Mám najeto 40tis a už jsem byl 6x v servisu. 2x prasklý okno (že by se to kroutilo???), nefunkční ABS a ASR, 2x měněný zarážky na zadní roletu, která za jízdy vyskočí a zatáhne se takovym způsobem, že jsem se lekl a málem si stříknul do textilu :o , rozbitej zesilovač v anténě, omezovače na dveřích se pořád povolujou, že to při zavírání a otvírání cvaká jak stodvacítka, tempomat čas od času stávkuje......prostě nový auto od VW :roll:

Odpovědět