Prečo práve Astra H?

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od Adriano2 » 23 lis 2009, 11:04

Máš pravdu...ja neviem ale proste keby mi niekto ponúkal Octaviu (a to keď som si dával doviezť Astru tak hneď mi ten maník núkal Octaviu a strašne sa ma snažil presvedčiť)tak by som ho poslal hodne ďaleko do tmy :D ...Ja som proste na to auto alergický,jedine že by bola RS,alebo WRC :D,inak nikdy....a ešte keď má takú typickú farbu tu zelenú ako flaška od piva.....
Proste ako sa hovorí VW alebo Škoda - kúpiš auto niekomu inému. - každý deň aby som čakal kedy to auto zmizne...to nie...
Ja som za Opla rád 8-)
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Reklama
 

Uživatelský avatar
MrMarian
Příspěvky: 246
Registrován: 15 črc 2009, 08:13
Bydliště: Juzne cechy / Vysocina
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od MrMarian » 23 lis 2009, 11:23

Zdravim,

Nech si ludia nadavaju na Opla ... neberme im to nevedomost ...

My vyvyjame / tetujeme a vyrabame komponenty riadenia (od kolies az po volant vsetko) pre 40 automobiliek a mozem povedat ze Opel nie je na tom najhorsie (a bohuzial ale ani nie najlepsie) ... Dalej mozem povedat ze ak auto tak nemecke (rebricek: Audi, BMW, Mercedes, VW, Opel ... Porsche je sice nemecke ale nestoji ani za prd ;) - iba tlacia dole cenu a kvalita ich nezaujima) alebo japonske (jednoznacne Toyota - tomuto neviem nic vytknut ... ) ...

Z mojich skusenosti v ziadnom pripade nebrat Francuza (ale medzi nimi je rebricek nasledovny: Peugeot, Citroen, a big shit je Renault) a Itala (rebricek: Ferrari, alfa romeo a big shit je Fiat) .... I ked teraz Renault zmenil politiku a znova sa chce dostat vyssie...

Este ohladne kavlity aut ... moj osobny rebricek z prace je Audi a Toyota, Mercedes a BMW na druhom mieste a na tretom Opel a VW - hovorim o novych autach (max 2-3 roky stare)

A preco som kupil Opel ja?... lebo financie :D, ale to uz pisal ... inak by som jednoznacne bral Audi A4 / A6, Toyoutu Avensis, BMW 3 rad, Opel Insignia ...

Prajem pekny den.

M.
Opel Astra H 1.6 16V 85kW Z16XER Enjoy 7/2009 sedan
+ Sada Enjoy Plus, Metalická barva, Rádio CD30 MP3 - 7repro, Přední mlhová světla, Ráfky z lehkých sliltin, Palubní počítač, Tempomat, ....
Obrázek

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od Tereza » 23 lis 2009, 11:37

Adriano2 píše:Máš pravdu...ja neviem ale proste keby mi niekto ponúkal Octaviu, by som ho poslal hodne ďaleko do tmy :
Já bych to zas černě neviděla. Teď jsem s octávkou jezdila celý dopoledne, protože se mi nechtělo přeparkovávat a vyndavat Astru a já to auto prostě miluju, jede jak hodinky, krásně si vrní, je to velký akorát. To se mi pak do Astry vůbec nechce zpátky (ale to je tim výkonem, 1.9 prostě neni 1.3), jen je fakt, že po Škodovkách se hodně jde no...
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od Adriano2 » 23 lis 2009, 11:43

Tereza píše:
Adriano2 píše:Máš pravdu...ja neviem ale proste keby mi niekto ponúkal Octaviu, by som ho poslal hodne ďaleko do tmy :
Já bych to zas černě neviděla. Teď jsem s octávkou jezdila celý dopoledne, protože se mi nechtělo přeparkovávat a vyndavat Astru a já to auto prostě miluju, jede jak hodinky, krásně si vrní, je to velký akorát. To se mi pak do Astry vůbec nechce zpátky (ale to je tim výkonem, 1.9 prostě neni 1.3), jen je fakt, že po Škodovkách se hodně jde no...
Ja neviem ,proste OCtavka mne zas vôbec nesedí.Ani priestorom vnútri....Octavka je veľké auto,ale 3/4 auta je kufor...potom sa vnútri strašne tlačíš,aspon mne sa to tak zdá.Myslím si že v Astre je miesta viac,ale zase mám kombi,neviem aký je rozdiel medzi Hatch a Combi,či len kufor,alebo aj veľkosť interieru.Octavku keď tak tu úplne novú,tá je pekná a hlavne Octavia Combi RS.Bohužiaľ som ešte nemal príležitosť sa zviezť,aby som vedel ako je to s interiérom a priestorom v novej octávke

http://img.infocoches.com/img/skoda/200 ... -009_1.jpg
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od beavis » 23 lis 2009, 11:53

Nez sem si opet poridil Astru H, tak sem taky trosku sledoval jak se daji sehnat Octavky. Urcite je to auto hezky, motory nemaji spatne, ale........ Proto proc si nekoupit Octavku mam stale 2 duvody (a asi je jeste dlouho mit budu):
1. Octavku ma kazdej
2. Cena za ojetiny (hlavne diesely) je hrozna :?
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od Mazety » 23 lis 2009, 12:45

beavis píše: 2. Cena za ojetiny (hlavne diesely) je hrozna :?
cena je taková co za ní je kupující ochoten zaplatit
EX Opel Astra H caravan

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od Dalik » 23 lis 2009, 14:10

Tereza píše:Já bych to zas černě neviděla. Teď jsem s octávkou jezdila celý dopoledne, protože se mi nechtělo přeparkovávat a vyndavat Astru a já to auto prostě miluju, jede jak hodinky, krásně si vrní, je to velký akorát.
Tady musím určitě souhlasit a Octávky se částečně zastat.
Jak už jsem párkrát zmiňoval, Octávku Combi 2 (4x4 1.9 104 kW-chip) má taťka jako služební auto, mám s ní naježděno odhaduju takových 15-20 tis. km a co se týče toho, jak dobře a přirozeně se mi řídí a ovládá, tak je z těch aut, co mám zkušenosti, určitě to nejlepší (a to počítám i pár aut z výšší třídy než Octávka).
Ale i přesto bych si ji asi do osobního vlastnictví nekoupil - to je ta druhá stránka věci - poruchovost. Jezdí se s ní sice celkem často po lese, ale těch oprav turba už tu pár bylo, oprava alarmu, vzpěry zadních dvěří, ulomilo se zamykání zpátečky (podle mě by to mělo vydržet víc než pár set odemknutí a zamknutí, když se to nikdo nesnažil záměrně prolomit)... To je výčet pár věcí, na které jsem si teď vzpomněl (najeto 104 tis. km).
Ale říkám jako služební auto, u kterého člověk ty opravy platit nemusí, je to z hlediska svezení pro mě osobně velmi dobré auto.

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od Adriano2 » 23 lis 2009, 16:23

Tak asi som proti Octavii nefer vysadený ;) ,ale proste je to len moj názor.Ale na druhú stranu by som Octaviu určite radšej ako francúzske auta... :)
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od Tereza » 23 lis 2009, 16:54

Tak to souhlas, Francouze do domu jen přes mojí mrtvolu!
Adriano, v pohodě, nemusíš jí mít rád. Pro mě je to prostě srdcovka, v octávce jedničce jsem se učila řídit a jezdila s ní pak ještě asi rok, než jsem měla první svoje. A když se vybíral nástupce Octávky, byla to jasná volba (ve finále byla octávka II a Astra combi) a ač se stydim za to to tady říct, hlasovala jsem pro octávku. Ne proto, že by Astra byla špatná, jela krásně, ale octávka mi dávala lepší pocit (na tom ale moc nezáleželo, když to nebylo auto pro mě) a taky nemám ráda combíky...to jsem ale ještě netušila, že za pár měsíců budu mít Astru já :D.
A octávka a opravy? Nic! Jen nutná údržba jako brzdy apod.
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: Prečo práve Astra H?

Příspěvek od couddy » 04 led 2010, 12:05

Jsem taky antiskodovkar, ale po fordu jsem chtel zarucene koncern (z duvodu koroze). VW neprichazelo v uvahu z duvodu nenavisti passatu a jeho chyb, seat to auto nema, skodovka mela sice gut motor, ale je mala, ma ji kazdej, coz ja nemusim a krade se.
Chtel jsem 4kolku. pripadalo v uvahu A4, ktera je krasna (srdcovka) ale mala. A6 blby 2.5 motory. Allroad zase ty vzduchove pytle....
navic cenove je audi proti astre tak, ze bud audi 2001 nebo astra 2006.
Ted tu jezdím po horach a kombinace astra a nokian je hodne dobra.
Jinak v astre se da spat, kdyz se kombik rozlozi. Zda se mi mnohem vetsi nez octavka.
octavka 2 facelift vypada jakoby se designer s grafikem zhulili v koreji :)
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Odpovědět