Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Tereza » 29 pro 2009, 16:17

Oton píše:
takovej svinčík jsem tam snad ještě neměl!vyleštili plasty a umyli gumové koberece.Dolili jsme olej,směs do ostřikovaču a trochu chladící kapaliny! ;)
Terka : To jsoou smutný vánoce!Neviš co se stalo?
Tak to by moje autíčko potřebovalo taky. Už si hledám firmu, která dělá to mokrý čistění sedaček, zbytek si uklidim sama, ale vypadá to, že se za to nedoplatim. Ale je to super, takhle mi vyčistili Punto, když jsem ho kupovala a byla to bomba.
Oton: Smutný, bohužel hodně. Měli prej doma nějakou vadnou prodlužovačku a od toho to chytlo...ale zrovna jsem koukala z okna, že už to celý uklidili a navážej stavební materiál, tak to asi nebudou bourat, ale opravovat.
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 29 pro 2009, 18:46

Terco rozhodne bych to nenechaval delat v predrazene Praze, mozna kdyz popojedes nekam dal tak te to vyjde podstatne levneji.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pepino_GH » 29 pro 2009, 20:43

Terko, a co si půjčit stroj na čištění a máknout si?? Po Vánocích by to nemuselo být špatný, ne? Ale mokrou cestu bych nechal až na jaro...

Zkus se podívat na netu na stránky Sonaxu, mají provozovnu na Poděbradské na P9...
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vojta » 29 pro 2009, 20:57

dneska jak sem dělal to vyhřívání tak sem koukal na to čalounění a podle mě by bylo uplně nej to čalounění sundat a hodit do pračky třeba na 40 a máš to zadarmo :-) akorát to sraní se sundáváním, rozhodně to neni práce pro holku 8-)
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od beavis » 29 pro 2009, 21:17

Letos na konci leta jeste nez sem prodal Gecko, tak sem zkusil vpredu vycistit sedacky. Pouzil sem na to penu ve spreji od Sonaxu. Baleni mi vyslo jen tak tak a vysledek? No asi vypadaly lip :) Ne ze by byly spinavy, v cem sem do Astricky sednul sem byl a jeste furt sem sakra pes, ale tak nejak sem je jen tak chtel vyzkouset vycistit. Co to s nima udela. Postupoval sem podle navodu a nakonec sem sedaky i operadla vysal vysavacem (samozrejme s moznosti mokreho vysavani). A teprve pri vysavani sem cumel na ten humus co se vysal :x Fuj tajxl. Proste cerna voda. Brrr. No a nakonec sem nechal hezky auticko na slunicku aby sedacky poradne vyschly. Aby se neprosedly. To bylo vse :-) Minuly tyden mi pritelkyne u Hacka udelala v pulce sedacky spolujezdce flek od lahve s pitim pro dcerku. Drzela ji mezi nohama a ta potvora lahev jak byla trosku ocucana udelal na sedacce skvelej flek. No nasranej sem byl nalezite :? Jako prvni pomoc cista voda moc nepomohla, tak na jare vyzkousim neco jinyho ;)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Juray » 29 pro 2009, 22:48

Před chvilkou jsme s astrou přijeli domu a cesta paráda, chumelí už od osmy hodin a nepřestává. Hrabal sem před barákem chodník a silničáři projeli třikrát a pokaždý radlici nahoře :twisted: alespoň že solili.... zatím měřím 7cm sněhu:)

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Oton » 29 pro 2009, 22:52

Tereza:
Kdyby jsi byla z okolí Brna tak bych ti to domluvil u kamoše!má na to ten vysavač a čistící prostředky!
V létě mi to čistil a prokouklo to jak blázen!Taky aby ne když vzadu vozím 2 letý dětátko :lol: ,který mi občas polije sedačky, nadrobí rohlíky, vypadne ji z ruky rozjezenej Brumík atd. :lol:
Pro známí známejch to dělá za 500,-
Možná zdražil to nevím!Ale jelikož jsi z Prahy tak by tě to vyšlo na pěknej balík!
Ale to chce čistit v létě, když je teplo aby ti auto vyschlo!

Uživatelský avatar
pepcco
Příspěvky: 292
Registrován: 15 lis 2008, 12:44
Bydliště: Široké - Prešov (SK)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pepcco » 30 pro 2009, 17:38

Tak ja som dnes montoval záslepku na EGR ventil, ktorú mi poslal Swabel, týmto mu ďakujem. Dnes je presne rok, čo mám v aute nový EGR ventil, tak som ho pekne vyčistil, namontoval naspäť a všetko O.K.
Opel Astra H Caravan 1,9 CDTi, 88 kW, 16V, OPC line 1

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Kesi » 30 pro 2009, 22:42

pepcco píše:Tak ja som dnes montoval záslepku na EGR ventil, ktorú mi poslal Swabel, týmto mu ďakujem. Dnes je presne rok, čo mám v aute nový EGR ventil, tak som ho pekne vyčistil, namontoval naspäť a všetko O.K.
Mám ju tiež ale ešte som sa k tomu nedostal, len som si objednal nové tesnenie zajtra by malo doraziť takže montáž až budúci rok :D Aký máš z toho dojem zmenilo sa niečo?
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
pepcco
Příspěvky: 292
Registrován: 15 lis 2008, 12:44
Bydliště: Široké - Prešov (SK)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pepcco » 31 pro 2009, 09:36

Mne poslal swabel aj tesnenia, lebo som ho o to poprosil, lebo nemám najlepšie skúsenosti s Opel PK auto PO, neviem, či by vôbec vedeli čo ja chcem. Ináč auto nič nepozná, je to úplne to isté ako pred tým, len s tým, že tam pôjde menej toho sajrajtu ;)
Opel Astra H Caravan 1,9 CDTi, 88 kW, 16V, OPC line 1

Odpovědět