Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Odpovědět
Uživatelský avatar
RomanN
Příspěvky: 162
Registrován: 10 říj 2009, 11:26
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od RomanN » 27 lis 2009, 16:52

Vycházel jsem i z ceníku Astry, kde je položka URA - Rádio CD30 s CD přehrávačem, 6 reproduktorů. Žel jsem ten, kdo nemá CD30 MP3, které bylo s kódem UCH (Rádio CD30 MP3 s přehrávačem CD a MP3 včetně 7 reproduktorů). Takže proto 6 reproduktorů.

Reklama
 

Misak
Příspěvky: 4
Registrován: 19 lis 2009, 22:23

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od Misak » 13 pro 2009, 23:35

JJ ja jsem přímo z Brodu zatim černé Gčko ale už pokukuju po H nemůžu se dočkat 8-)

Uživatelský avatar
snakepit
Příspěvky: 12
Registrován: 13 led 2009, 22:45
Bydliště: Bratislava

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od snakepit » 14 pro 2009, 14:02

Roman

V popise mas:
• klimatizace - manuální včetně výdechů pro zadní sedadla

Zaujima ma co su tie vydechy pre zadni sedadla? Je to nejaka spec. vybavicka alebo su to tie vyduchy pod prednym sedackami?


Dik za objasnenie.
Opel Astra H Caravan Enjoy Silver 1.6 Twinport 105k ( 95000km@4 y )

Uživatelský avatar
RomanN
Příspěvky: 162
Registrován: 10 říj 2009, 11:26
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od RomanN » 20 pro 2009, 07:37

Ano, jsou to výdechy pod předními sedačkami. Vzhledem k tomu, že máme tři děti, pak jsem chtěl auto, které má výdechy topení i klimatizace i pro zadní sedadla. Astra bez klimatizace to žel nemá.

Uživatelský avatar
snakepit
Příspěvky: 12
Registrován: 13 led 2009, 22:45
Bydliště: Bratislava

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od snakepit » 20 pro 2009, 14:39

DiK Roman.

To som nevedel ze Astra bez klimy je bez tych vyduchov pod sedackami.

Nastatie mam klimu, ale skoda je ze opel nedal vyduchy aj za rucnu brzdu namiesto toho zbytcneho popolnika.
Pride mi , ze v prednej casti auta je ventilacia tym padam silnejsia, napr. teraz v zime je tam skor teplejsie.
Opel Astra H Caravan Enjoy Silver 1.6 Twinport 105k ( 95000km@4 y )

Uživatelský avatar
RomanN
Příspěvky: 162
Registrován: 10 říj 2009, 11:26
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od RomanN » 22 pro 2009, 09:05

Misak píše:JJ ja jsem přímo z Brodu zatim černé Gčko ale už pokukuju po H nemůžu se dočkat 8-)
Pokud by pomohlo při výběru podívání se na moje H, není problém, stačí se domluvit.

Misak
Příspěvky: 4
Registrován: 19 lis 2009, 22:23

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od Misak » 29 pro 2009, 21:07

:) O.K když bude potřeba ozvu se. Odkud máš auto je to dovoz? Koukal jsem na fotky a všiml si právě že je to focené v Lumitu ted tam ma taky jeden slušnej kousek ale zatim jen tak pokukuju. Dočetl jsem se že prej ty 1,7 jsou dost hlučný za studena napiš prosim nějake zkušenosti Díky 8-)

Uživatelský avatar
RomanN
Příspěvky: 162
Registrován: 10 říj 2009, 11:26
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od RomanN » 29 pro 2009, 21:38

Dovoz to není, je to od českého Arvalu. Hlučnost studeného je subjektivní, mě nepřijde nijak zvláštní.

Uživatelský avatar
RomanN
Příspěvky: 162
Registrován: 10 říj 2009, 11:26
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od RomanN » 05 led 2010, 11:31

V zájmu péče o auto jsem se v uplynulém roce rozhodl koupit přední a zadní zástěrky, protože mám na autě 16 palcová kola a tak všechna špína od kol dostatečně stříkala až nevím kam a také kvůli odletujícím kamínkům, aby byly více chráněné prahy.
Koupil jsem originál zástěrky (za dobrou cenu ve slevě), ale byl jsem celkem zklamán při montáži předních zástěrek. Celkem pasovaly, ale mezera, která vznikla mezi zástěrkou a pneumatikou při rejdu kola mne opravdu zarazila (sotva 3 cm mi nepřijde na zimu moc ideální) – zdá se, že někde soudruzi z NDR udělali chybu, jak se říká. Rovněž je potřeba dát dobrý pozor při montáži rozpěrného nýtu, který se dává do prahu karoserie (dolní spodní vnější). Moc se mu tam nechce a mě se dokonce při montáži mírně ohnulo plechové očko, které jsem musel rovnat. Celé jsem to raději přelakoval opravným lakem). Takže bych montáž zástěrek na auto nedoporučoval. Doufám, že se tímto zásahem nějak nenarušila antikorozní ochrana. Také jsem musel shánět delší rozpěrný nýt (na jedné straně auta byl originální nýt poměrně krátký a tak to tam nedrželo - prochází zástěrkou, plastovým krytem a plechovým očkem v prahu karoserie).
Podruhé bych to už nedělal. Nechal bych to tak, jak to je bez zástěrek kvůli výše uvedeným důvodům.

Vladdo
Příspěvky: 185
Registrován: 07 kvě 2008, 11:10

Re: Opel Astra Caravan Enjoy 1,7 CDTI 74 kW - Romanova astřička

Příspěvek od Vladdo » 05 led 2010, 18:32

na nasej astre su vsetky zasterky uz od vyroby
a myslim ze to je jedna zo zakladnych veci na aute,pretoze ist za autom ktore nema zasterky v dazdi,je teda poznat...
na aute su 16ky kolesa a zatial nebol ziaden problem
cudujem sa ked nam legislativa upravuje kopu kokotin ze nam neupravila aj toto.Osobne by som to dal ako povinnost z hore uvedeneho dovodu
Astra H, 1.7 CDTi

Odpovědět