Posilovač řízení

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od vojtavojta » 11 črc 2011, 09:56

Ted jsem byl se podivat jak to vlastne vypada u me s tu nadobkou.Ja mam na ni napsano akorat TRW a neni tam oznaceni min.-max.Nadobka neni takova jak na fotce z knihy ale je kulata a mam tam nalete tak centak a pul od vrsku pri okolni teplote jak to pisou odbornici.
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Reklama
 

Uživatelský avatar
nikos83
Příspěvky: 341
Registrován: 17 říj 2010, 20:22
Bydliště: Oščadnica

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od nikos83 » 11 črc 2011, 10:28

no diky vojta,vravel som,ze tam nie je ryska :-D,aj tak budem musiet doliat podla toho co pises.
Astra H Cosmo Z14XEP,zlatá metalíza
Moja astra: https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... iova+astra

Uživatelský avatar
sss5xxx
Příspěvky: 107
Registrován: 11 pro 2012, 16:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od sss5xxx » 26 úno 2013, 20:12

Oživím túto tému.
Ja mam taký problém že keď idem napríklad do lavotocivej zákruty tak cítim ako sa volant chce vrátiť do rovnej polohy ale robí to niekedy až tak ze musím volant chytiť oboma rukami. Robí to aj keď stojím na mieste a točím volant, ktorý držím fakt len jemne cítim ako ho trhá späť.
Auto mám krátko, keď sadnem do svojho starého auta kde je posilovač iba hydraulický (mitsubishi space star) točí sa omnoho ťažšie.
Mozno je to na astre normálne keď je tam elektro hydraulický posilovač a riadenie je fakt citlivé. Ale vo väčšej rýchlosti som sa cítil istejšie v starom aute. Mozno je to všetko o zvyku.
Máme v robote astru má nabehne 90tis a tam je riadenie tuhšie. Ja mam 170tis.
Opel Astra H
1,8l 92kw, COsMO
Mitsubishi Space Star
1,3l 63kw

http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=39&t=5455

franus
Příspěvky: 11
Registrován: 21 čer 2012, 21:20

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od franus » 12 bře 2014, 15:38

Potrebuji poradit. Na nasi astre H unika pres pravou stranu rizeni kapalina z posilovace do manzety. A rad bych vedel, jake jsou moznosti opravy. Jestli je nejakym zpusobem mozne vymenit tesneni, nebo jestli se musi vymenit cele rizeni, pripadne jake vas jeste napadaji moznosti. Diky

Viler
Příspěvky: 5
Registrován: 01 dub 2012, 13:20

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od Viler » 02 srp 2014, 08:36

zdravím ,mám tu laický problém, žena na chatě nastartovala auto (zafiraB) rozjetím z kopce místo nastartováním, prý byla vybitá baterka, a přestal fungovat posilovač řízení , neví někdo čím to je , nebo je to oprava na servis ? díly moc za radu

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od milosh » 02 srp 2014, 09:07

Pokud nesel jen chvilku tak bych to neresil taky se mi to stalo a od te doby je klid.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Viler
Příspěvky: 5
Registrován: 01 dub 2012, 13:20

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od Viler » 02 srp 2014, 10:00

dík za odpověď,
tak baterku už zkusmo nabíjím protože ted ráno jsem přišel k autu že nastartuju a vyzkouším posilovač , protože nešel celou cestu z chajdy cca 50 km a starter jen zacvakal , tak snad bude špatná baterka a ne alternátor , zrovna ted pár dní před odjezdem na dovču :evil:

Odpovědět