Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Oton » 29 zář 2008, 19:58

tak to mám spravený! :D
Labda sonda to vzala , že tam není kat!což jsem rád.Přibylo pár koní tak asi 2 až 4!Člověk to ale nepozná :( !
Akorá jediný co,tak kdo nemá rád sportovní zvuk výfuku tak má smůlu!Je to trochu hlučnější!Ale koupím jen koncovku na výfuk a bude to ok!Aby to nevipadalo blbě,že to má zvuk jak s ladákem a výfuk nikde :mrgreen: Takže asi tak!ve středu přihodím foto jak vypadají ty nový svody! 8-)

Reklama
 

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Rado77 » 29 zář 2008, 20:58

Uz bude len problem na EK, ked nameraju tie sialene hodnoty splodin :)
Astra H 1,6 16V kombi

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Oton » 29 zář 2008, 21:44

Když tam máš známý tak ne! :mrgreen: A až to bude problém tak tam nechám dat ten dodatečný kat , který stojí tak 1500kč ;)

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Rado77 » 30 zář 2008, 08:21

No jasne, ked mas znameho, tak nieje co riesit ;) JA som sa modlil na predoslom aute Daewoo Matiz, 10-rocne auto, asi 2 roky vypadavala iskra na 1 valec, vyfuk 2 x latany, vysypane tlmice....a hla - na EK som mal ukazkove hodnoty, ako nove auto ! :) Chvilu tomu sice museli nalozit, aby sa lambda poriadne zohriala a zacala davat spravne cisla,a hotofffka :)
Astra H 1,6 16V kombi

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Oton » 30 zář 2008, 13:49

tak se ukázal asi problém§Asi to ten kat chce§Ještě nevím jestli třeba není vypadenej drát z labda sondy§svítí mi kontrolka motoru-což je kontrolka emisí!Mevhanik to projížděl když to bylo hotový a nesvítilo to a dneska to začalo svítit.Což je divný!No uvidíme ;) :DAle určitě ten kat dokoupím protože ten zvuk se mi nelíbí!Už jsem vyrostl z frajeřinky laděným výfukem :twisted:

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Rado77 » 30 zář 2008, 17:27

To bude asi tym, ze udaje z lambdy zacne RJ spracovavat, az ked sa motor poriadne zohreje. Dovtedy aj tak lambda hazde somariny mimo rozsah. Aspon takto vies, ze mas dobru lambdu, ked zasvietila kontrolka emisii :) Alebo ak si vravel ze mas znameho na EK a urcite prejdes, da sa jazdit aj s kontrolkou. Ale ak by detekovala aj iny problem v buducnosti, nevedel by si o nom.

Ja cim som starsi, tym viac vsetko nechavam na origo. Ako bolo vyrobene, tak je. Co do toho predpisuju liat, to lejem.

Este ze ten normal KAT stoji tych 1500. Nemenovany aitoriz servis chcel za origo prvy diel vyfuku (zvody, KAT a vlnovec) 20 litrov ! A samozrejme k tomu este par hodin roboty, nove tesnenie.... No hnus !

Ja som mal prasknuty (co prasknuty, uplne odhnity) prave ten vlnovec. Kupil som novy za 1000 korun, manik to urezal a za par minut napalil novy a bolo.
Astra H 1,6 16V kombi

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Oton » 30 zář 2008, 18:15

Právě že bych o jiné závadě neveděl tak ho tam necham dat§On to projížděl 40km!vytáčel to a tak a nesvítilo mu to!tak nevím!Vlnovec jsem měnil na starým autě a dělaly jsme to jak říkaš!
Ty origo svody na opel astra H stoji prý 25tis! a neorigo 15tis!A tolik peněz fakt bohužel nemám!Navíc se může stát že kdybych koupil ten novej třeba origo,tak se může stát že může prasknout i ten novej!a peníze jsem tím pádem vyhodil z okna!takhle mám nadosmrti pokoj,protože jsou železný! :? :)

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Rado77 » 30 zář 2008, 18:39

Zaujimave s tou kontrolkou :? Teraz nieje iste, ci ten KAT dat musis alebo nie :( A nie su tam 2 lambdy? Jedna na zvodoch a druha za KAT-om? (mozno som sa na to uz pytal.....) :geek:
Astra H 1,6 16V kombi

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Oton » 30 zář 2008, 18:55

Ptal ses už!No podle mě ntam není!Zeptám se na to... ;)

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: Prasklina ve svodu z motoru do katalizátoru(parohy)

Příspěvek od Rado77 » 30 zář 2008, 21:20

:D
Astra H 1,6 16V kombi

Odpovědět